Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúk sorsa?

Figyelt kérdés

Miért csak flegma lányok vannak? Eddig mindig flegmát fogtam ki, én meg nem bírom ha flegmák, beképzeltek velem.

Ma is ismerkedtem egy lánnyal.

Észrevettem rajta a felgmaságit, erre kérdem, miért vagy flegma? Erre ő, “jaajj bocsánat, ne haragudj, stb”.

Aztán írta, hogy sajnos flegma a stílusa.


Miért ilyen sok a flegma, beképzelt lány? Elvárják, hogy kérdezzek, hogy dicsérjem őket, de ők nem viszonoznak semmit sem.


Már nagyon idegesítő ez, ez megy egy éve. 25f



2018. máj. 27. 23:06
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ui: egy év alatt ez volt kb a 60. lány......akinek volt valamilyen pszichés, viselkedési stb problémája/zavara.
2018. máj. 27. 23:07
 2/37 A kérdező kommentje:

Visszafogott, normalis lanyokkal ismerkedtem. Volt koztuk szep, dekorativ, volt koztuk 140 kilos 160 centis, vegyesen.

Mielott meg jonne egy ujboli, “de te tuti, hogy fullos csajokkal ismerkedtel” rockergirl, kerlek te ne irj a kerdesem ala. Koszi. :)

2018. máj. 27. 23:13
 3/37 A kérdező kommentje:

Jo...nem szoltam.


Tartozkodom toled. Jelentettem a valaszod.

2018. máj. 27. 23:18
 4/37 anonim ***** válasza:
0%
Normális nők manapság már szinte csak a Holdon vannak vagy esetleg egy másik naprendszerben. :D A 99%-uk beképzelt, öntelt és föld felett jár 10 méterrel. :D
2018. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Rockergirl esete is mutatja, hogy az utolso valamit nagyon jol tud. :)
2018. máj. 27. 23:27
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
#9 😘
2018. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nem (csak?) a hozzád valóak az eseteid külsőre. Érdekes. Nézd meg a szemeit; csak aranyos lánnyal kezdj; akinek a szemében látod, hogy felsőbbrendűnek érzi magát, az magának való, hagyd a csodába.
2018. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet, hogy veled van a gond, ha flegma veled az összes?
2018. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem. Mert kb az összes állította magáról, hogy flegmák. “És nem tudok változni ezügyben, sajnálom” szavatkoztak ilyenekkel. Aztán abbamaradt a beszélgetés. Pár hónappal később kíváncsiságból sokra ráírtam, hogy s mint? Panaszkodtak a beképzeltségükre, illetve a flegmaságukra. 1-2 lánynak ajánlottam, hogy forduljanak pszichológushoz, vagy menjenek el valamilyen terápiára, ahol fény derülne a problémáikra. De egy sem tett a dolog érdekében semmit sem.
2018. máj. 27. 23:55
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy lehet normális lányokat is találni, de tényleg egyre több a flegma csaj. Egyszerűen (főleg a fiatalabb korosztályban) divat lett a flegmaság. Valamiért menő lett, hogy a lányok keménykednek. Lehet nézelődni youtube-on, de akár magyar facebook oldalakon is és meglehet nézni, hogy első ránézésre teljesen normális lányok úgy verik egymást, mintha srácok lennének.

Egyes lányok reakcióját pedig nem értem. Nem arról van szó, hogy minden csaj ilyen lenne. Nem kell az egészből valami személyes önérzeti dolgot kreálni. Ha valaki normálisnak érzi magát, akkor örüljön és ne mondja már azt, hogy alig vannak ilyen lányok és melyikek azok. Előbb próbáljon meg randizni pár csajjal és utána jöjjön vissza megcáfolni azt, amit egy csomó pasi tapasztal.

2018. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!