Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúk sorsa?

Figyelt kérdés

Miért csak flegma lányok vannak? Eddig mindig flegmát fogtam ki, én meg nem bírom ha flegmák, beképzeltek velem.

Ma is ismerkedtem egy lánnyal.

Észrevettem rajta a felgmaságit, erre kérdem, miért vagy flegma? Erre ő, “jaajj bocsánat, ne haragudj, stb”.

Aztán írta, hogy sajnos flegma a stílusa.


Miért ilyen sok a flegma, beképzelt lány? Elvárják, hogy kérdezzek, hogy dicsérjem őket, de ők nem viszonoznak semmit sem.


Már nagyon idegesítő ez, ez megy egy éve. 25f



2018. máj. 27. 23:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#24: Ne haragudj, de ezen az oldalon lassan férfiként normális választ sem lehet írni. Milyen lányokat köpködő fórumról beszélsz? Idejöttél és elkezdted köpködni a kérdezőt. Lány? Nem. Előtted is köpködték? Igen. Az egész oldal inkább a férfiak köpködéséről szól, akik nem egy nyalizós választ írnak.

Sőt, jó párszor még a nőket is nők köpködik ezen az oldalon.


"Figyi, írhattam volna azt is, hogy hülye az, aki 60 nővel leáll rövid időn belül, tehát nem válogat, csak eszi, ami szembejön, vagyis gőze sincs arról, mit akar, 0 ön- és emberismerete van, de ezen is ugyanúgy megsértődnél, mert 0 ön- és emberismereted van."

Azért ehhez pofa kell. Ha a kérdező 2-3 lánynál próbálkozott volna, akkor az lenne a baj, hogy pár lány alapján általánosít. Ha válogatás nélkül egy csomónál próbálkozik, akkor meg az a baj. Tehet egyáltalán bármit itt egy férfi, hogy ne köpködjétek? :D Durva, hogy a saját válaszodnak mondtál ellent fél percen belül.


Ja és ha nőköpködő az oldal: Áruld már el, miért a te primitív beszólásaid lettek felpontozva?

2018. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Nem ugyanarról beszélünk, de megfogadtam, hogy veled nem állok szóba, rinyálj csak tovább magadnak a pontozáson.
2018. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#32: Ne haragudj: Hány éves vagy? Idejössz pcsözni, aztán meg "bibib, nem állok veled szóba". Utoljára az oviban láttam ilyen viselkedést.

Köpködsz, aztán még van képed azt mondani, hogy másokat köpködnek? :D

Beteg vagy. Mondjuk, nem tudom, hogy ki az a "veled".

2018. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de én a kérdezőnek írtam, veled nem szeretnék eszmecserét folytatni. Kinek érzed te magad, hogy számon kérsz engem? Téged egyetlen szóval sem illettelek, úgyhogy akár le is akadhatsz rólam, nem vagyok kíváncsi a kirohanásodra.
2018. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
#34: Nem kirohanás az, hogy szembesítelek a saját szavaiddal. Ha nem tudod feldolgozni, ne rám légy mérges, hanem gondolkozz el egy picit magadon.
2018. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mérges, csak nem értem, hogy ha valakinek egyértelműen elmondom, hogy nem kívánok vele tárgyalni, minek vergődik tovább. Írhattam volna azt is, hogy értrtlen hülye vagy, de szerintem még egészen jófej voltam.
2018. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Van jópár ember, akivel én is flegma vagyok, sok nálam próbálkozó férfit el is küldtem a francba (jó okom volt rá), 1-2-t a földbe is aláztam, amennyire csak bírtam, egyet pedig meg is pofoztam. Közben 5 éve van párom, akivel bújós és kedves vagyok, tiszta szívemből szeretem. Ha valakivel mindenki flegma, akkor bizony vele van a gond. Nem hinném, hogy mindenkivel flegmák azok a lányok, sem pedig azt, hogy egytőg egyik pszichológusra szorulnának.
2018. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!