Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúk sorsa?

Figyelt kérdés

Miért csak flegma lányok vannak? Eddig mindig flegmát fogtam ki, én meg nem bírom ha flegmák, beképzeltek velem.

Ma is ismerkedtem egy lánnyal.

Észrevettem rajta a felgmaságit, erre kérdem, miért vagy flegma? Erre ő, “jaajj bocsánat, ne haragudj, stb”.

Aztán írta, hogy sajnos flegma a stílusa.


Miért ilyen sok a flegma, beképzelt lány? Elvárják, hogy kérdezzek, hogy dicsérjem őket, de ők nem viszonoznak semmit sem.


Már nagyon idegesítő ez, ez megy egy éve. 25f



2018. máj. 27. 23:06
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy vitatkoznék. Arra szeretném rávilágítani a figyelmet, hogy én normális emberi hangnemben közöltem valamit, erre mit csinál 2 lány itt?

Rám ír, kifaggat, aztán nekem áll. “Hogy én mi jogon ítélem el” stb. Miközben ő is ezt csinálta.

És ha belegondoltok, itt a probléma.

Sok fiú jön az általános kérdéssel itt.

“Miért nincs nornális lány?”

Hát ezért, lehet nagyon rosszúl hangzik és lehet himsoviniszta egy duma, de a példa is alátámasztja, hogy az esetek nagy százalékaban a nőkkel van a baj.

Nézzétek csak meg, mert ellenkeztem valami miatt, szövetkeztek, rám írt, és kb ismerkedős dumával kifaggatott, aztán berúgta az ajtót.

Látjátok a dolgot/helyzetet? És nem csak itt ilyenek a nők, hanem nagyon sok helyen. Pl a való életben is tapasztaltam, hogy visszautasítottak, hangsúlyozom, magyar, jol szituált lányok, kb köpködve (szó szerint) utasítottak vissza.


És akkor mit írjon az, aki idejön kiraknegy kérdést és jön a sok nő, hogy lde én nornális vagyok, irj privit nekem”. Oké, nézzük ezt az oldalt is. Kb 14 lánynak írtam privit, ismerkedtem velük, akik állították itt, hogy ők nornális lányok.

Erre kiderült minderől valami. Pl szexkapcsolatban van a szobatársával, de szeretne párkapcsolatot úgy, hogy a kalandot a szobatársával nem szeretné feladni. A másik olyan beképzelt és flegma volt, hogy a földre nem lépett kb....és sorolhatnám. És jöhetnek a válaszok, hogy “kérdező benned van a hiba” de kedves nők, kedves férfiak, bekell látnunk, hogy nem! Jelen pillanatban, az elöző oldalon látott (linkem) is mutatja, hogy nem a férfiakkal van a baj mostanában, (az esetek igen nagy százalékaban) hanem a nőkkel vannak gondok.

2018. máj. 28. 07:12
 22/37 anonim ***** válasza:
64%

Frusztrált, indulatos kis pccsnek tűnsz, a kedvesnek szánt szavaid mögül is érződik a követelőző, számonkérő stílus. Az ilyen fiúkkal szoktak flegmák lenni.

No offense, de veled van baj.

2018. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nem veszem fel. Nem is erdekel a valaszod, mert elitelsz, megitelsz, ugy, hogy ismernel.
2018. máj. 28. 07:25
 24/37 anonim ***** válasza:
79%
Ja ez a lányokat köpködő fórum? Bocs, akkor rossz helyre jöttem. További jó dühöngést, agresszív kismalac.
2018. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Sajnalom. De a szaraz, nyers tenyek magukert beszelnek.

Biztos lany vagy aki kiall a nokert itt.

De tenyeket kozoltem.

Ez van. Es ez a szornyu igazsag. Amit leirtam.

2018. máj. 28. 07:31
 26/37 anonim ***** válasza:
79%
Én is a nyers tényeket közöltem. Nem értem a problémádat.
2018. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Ahhh.....mindegy. Látom nem érted. Megértelek.
2018. máj. 28. 09:55
 28/37 anonim ***** válasza:
89%

Figyi, írhattam volna azt is, hogy hülye az, aki 60 nővel leáll rövid időn belül, tehát nem válogat, csak eszi, ami szembejön, vagyis gőze sincs arról, mit akar, 0 ön- és emberismerete van, de ezen is ugyanúgy megsértődnél, mert 0 ön- és emberismereted van. :)

Szóval hullamindegy, mit mond az ember, te már eldöntötted, hogy brühühü. Hát egészségedre.

2018. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Ez nem igy van. Es nem 60.

Egy ev nem

Keves ido ilyen esetben szerintem. Bar ez mindenkinek mas, kinek mi sok es keves. Megertelek.

De te csak a magadet hajtod. Hogy envagyok a rossz. Objektiven kellene szemlelned azt a tenyt, hogy minden mas, kulon-kulon szemelyiseg es bekellene latnod, hogy nem minden fekete es feher es bizony sok jel arulkodik arrol, hogy a lanyokkal lett valami az utobbi idoben.

Es ezt nem csak en allitom, van tobb fiu is itt, aki elsokezbol tudja ezt bizonyitani. Persze vannak ferfiak is, akik az isten elott nem ernek egy forintot sem (csunyan mondva).

2018. máj. 28. 10:41
 30/37 anonim ***** válasza:
89%
Te írtad, hogy az utóbbi évben a 60. csaj volt ilyen, de mindegy. Amúgy te hajtod a magadét, hogy minden a nők hibája, de magadba nem néznél egy pillanatra sem. Pedig mindig ott van a kulcs. De nyilván ez sem fog elérni a csepp agyadig.
2018. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!