Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert taszitom a lanyokat?

Figyelt kérdés

Sokadik lany koptat le ugyanazzal az indokkal, hgy nincs meg a vonzalom, az a plusz ami kene. Tudnatok tanacsot adni vajon mit kene tenni ahhoz hgy osszejojjon?

Nem vagyok ramenos, de a legtobb lany azt mondja ez tetszik neki. Mindig megismerem a randipartneremet jobban, odafigyelek ra mit szeret.. Mindezek ellenere kapom a kosarat. Kezdek tanacstalanna valni :/

25 F


2018. máj. 28. 00:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkoztál még el azon, hogy ha taszítónak talál az ÖSSZES lány, akivel randiztál, akkor tényleg lehet valami taszító a viselkedésedben? Mert más semlegesnek lenni, de taszítónak semmi ok nélkül nem szokták az embereket nevezni.

A határozottság sokaknak imponáló, de csak akkor, ha nem bunkósággal, erőszakossággal párosul. Nem hátrány az sem, ha intelligens, humoros vagy.


Mellesleg megfontolhatnád, hogy más típusú lányokkal is ismerkedj, mint az eddigiek. Hiszen ha hasonló viselkedést tanúsítottak feléd, akkor vagy hasonló személyiségűek lehetnek, vagy pedig ahogyan írtam, valami viselkedésmintát te ismételsz állandóan, ami miatt minden lánynak ellenszenvessé válsz.


#9

Ha ti egy ilyen lánnyal szeretnétek összejönni, aki ezen az értelmi szinten van, akkor tegyétek. De nem hinném, hogy az értelmesebbek akarnának tőletek bármit is.

Azért rólad is sokat elmond, hogy milyen undorítóan viselkedsz valakivel, csak mert hagyja. Ez nem elég jó ok arra, hogy valakit ilyen módon használj. Ha jobb ember lennél, akkor attól függetlenül, hogy mennyire engedik megalázni magukat ezek az alacsony önértékeléssel rendelkező, nem egészséges mentalitású lányok, nem bánnál velük ilyen gusztustalanul. Ezek után nem hinném, hogy panaszkodnotok kellene, hogy a gonosz nők hogyan bánnak veletek.

2018. máj. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen példát kelle volna akkor írnom? Nem szoktam bliccelni se, neked se ajanlom, mert megspórolsz egy menetjegyet majd többszörösét fizetheted pénzbüntetésként. Megfelel?


"És hány olyat ismersz, aki a bunkózással és hasonló dolgokkal sikeres lett csajozás terén?" - Egyet se, nem ilyen körökben mozgok ahol ez lenne a menő vagy a nők ezért lennének oda. Azt hiszem félreértetem a dolgokat, azt gondoltam értelmes nőt akar magának a kérdező és nem partiribit, akinek ez a fajta viselkedés jön be.

2018. máj. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%

Ejj és meg is jöttek a szokásos tündéremsés lepontozók, akikről a #2-es válaszomban írtam.

Na, hogy minimálisan megőrizzétek a tartásotok: HÁNY LÁNYNÁL PRÓBÁLTATOK BUNKÓK LENNI RANDIN? Egynél sem? Akkor, mégis miről beszéltek?


#11: "A határozottság sokaknak imponáló, de csak akkor, ha nem bunkósággal, erőszakossággal párosul."

De, pont akkor imponáló egy csomó embernél.


"Ha ti egy ilyen lánnyal szeretnétek összejönni, aki ezen az értelmi szinten van, akkor tegyétek. De nem hinném, hogy az értelmesebbek akarnának tőletek bármit is."

Hagyjuk már ezeket a bromságokat. Pont múltnap lettem leszúrva, hogy az érzelmi élet és a kapcsolatok nincsenek összefüggésben az intelligenciával és sorozatosan rossz kapcsolatokba futó emberek nem buták. Most akkor mi van? Kérdéstől függően, nap, mint nap jönnek a szélkakasként érkező válaszok.

Furcsa, hogy ezen az oldalon gyakorlatilag minden negatív tulajdonsággal rendelkező ember le van szúrva, hogy ő bizony nem az a csodálatos szint, ami a válaszolók környezetében van. Vicces, hogy aztán ez a szint annyiból áll, hogy nyomkodják a piros kezeket a reális válaszokra és a zöld kezeket a cukikra. Ez az értelmes szint?


"Azért rólad is sokat elmond, hogy milyen undorítóan viselkedsz valakivel, csak mert hagyja. Ez nem elég jó ok arra, hogy valakit ilyen módon használj. Ha jobb ember lennél, akkor attól függetlenül, hogy mennyire engedik megalázni magukat ezek az alacsony önértékeléssel rendelkező, nem egészséges mentalitású lányok, nem bánnál velük ilyen gusztustalanul. Ezek után nem hinném, hogy panaszkodnotok kellene, hogy a gonosz nők hogyan bánnak veletek."

Azt lazán átugrottad, hogy amikor a válaszoló normálisan viselkedett, akkor nem kellett senkinek. Akkor miről is beszélünk?

Részemről pl. sosem panaszkodtam, hogy a nők gonoszul viselkednének velem.


#12: A példád befulladt és most próbálkozol egy ujjal? Véletlenül se gondolj bele, hogy talán nincs igazad. Fel se merüljön benned, hogy egy olyan dologgal kapcsolatban tévedhetsz, amire saját magad írtad, hogy NEM PRÓBÁLTÁL.

Ezt a szokásos "nem mozgok olyan körökben" morális nagyképűséget hagyjuk már. Itt egy válaszoló sem mozog semmilyen negatív közegben, mégis fél perc alatt a többség elkezdi szidni a másikat és hasonlók. Az országban gyűlöletkampánnyal nyert egy párt. Az emberek több, mint 90%-a nem mer közbelépni, ha előtte vernek meg valakit. És komolyan van képetek előadni, hogy MIND morálisan csodálatos társaságban mozogtok? Hagyjuk már...

Az meg, hogy partiribikéről van szó... Hagyjuk már ezeket a közhelyeket. Olyan nőkről van szó, akik tanultak és értelmesek minden más téren. Egy csomóan nem is járnak buliba, akik ezt szeretik.

És íme, egy olyan megcsalásos eset, amire fél perc alatt ráhúznátok, hogy biztos egy "partiribiről" van szó. 3 kérdéssel ez felett...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2018. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam még egy példát mert az első nem tetszett neked mert hogy túl elrugaszkodott.


Akkor úgy írom hogy nekem érdekes mód sikerül úgy csajoznom hogy nem prostiként bánok velük akiket egy dugás után otthagyok hogy könyörögjenek értem. Nem vagyok morálisan nagyképű, vannak hibáim, de nem vagyok ennyire gerinctelen. Undorodnék magamtól, ha így viselkednék a nőkkel. De ha ez a te lelkiismeretednek okés felőlem csináld. Etről függetlenül nem hiszem, hogy követendő példa lenne a tiéd.

2018. máj. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%

#14: Éééés még mindig ott tartunk, hogy nem próbáltad ki a módszert.

Én kipróbáltam, puszta kíváncsiságból. Nem leszek attól gerinctelen, hogy egyeseknek erre volt igényük. Én is tudok ilyen viselkedés nélkül barátnőt találni.

Oké, de adnál egy követendő példát, ha az enyém nem az? Ha a kérdező pl. jól nézne ki, értelemszerűen bejönne legalább néhány lánynak. De, nem jön. Persze, amikor valaki előnyösen néz ki, akkor könnyű a közhelyeket pufogtatnia. Én is adhattam volna pár ismerősömnek azt a tanácsot, hogy viselkedjen úgy, mint ahogy én szedtem fel bunkózás nélkül lányokat. Néhányszor régebben adtam is. Tudod, hogy mi lett az eredménye? SEMMI. Aztán láttam, hogy oké, valamit kell nekik hozni, amire igény van. Hát, nem a kedvességre volt és nem a kedvességgel értek el sikert...

2018. máj. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Éééés még mindig nem is fogom kipróbálni, kívancsiságból se szeretnék szemétláda lenni.


Na azt megnézném ahogy egy ronda pasi bunkózik a csajokkal, zavarnák el a pitsába kapásból.


Teljesen átlagos kinezetű vagyok, működik hogy normálisan bánok velük. Csúnya pasinak is jobb esélyei vannak így, esetleg valaki jóképű eseten működhet a bunkózás, ahol elnézik a kinézete miatt.

2018. máj. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%

Éééés a nagy morális fensőségből másokat lazán szemétládázol egyoldalúan. Ennyit arról, hogy nem vagy szemétláda.


Nézd meg nyugodtan. Elsősorban nem ronda, hanem átlagos srácokról van szó. Szerinted, ők mégis mit mutassanak fel? Mert semmi alternatívát nem vázoltál fel eddig, csak az önérzeted miatt támadtad azt a módszert, amit mondtam és működött. (Persze, önámításnak király, felületesen válaszolni egyszerű.)


"Teljesen átlagos kinezetű vagyok, működik hogy normálisan bánok velük. Csúnya pasinak is jobb esélyei vannak így, esetleg valaki jóképű eseten működhet a bunkózás, ahol elnézik a kinézete miatt."

Tök király módszer, amit tuti nem próbált még senki sem, aki sikertelen a társkeresés során és tuti, hogy ezzel sikeres lett...

Ja, nem. Jó páran küldtek már képet privátban és teljesen átlagos srácokról volt szó, teljesen normálisan viselkedtek és szinte SEMMI eredményt nem értek el társkeresés terén.

Ez a tanács kb. olyan, mintha azt mondaná valaki, hogy a "hogy legyél milliomos" kérdésre, hogy "dolgozz". Ja, több milliárdan dolgoznak, mégsem milliárdosok.

2018. máj. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mert az aztán marha jó tanács hogy szedd fel és élvezz az arcára.


Ha szemétládaként viselkedsz akkor nyilván annak titulállak, elég jól leírtad hogy szoksz bánni a nőkkel. Nem mindenféle előzmény nélkül hívlak annak.


Kérdező: akkor légy paraszt a nőkkel, de ha felképelnek és szóltam, hogy ez egy borzalmas taktika.

2018. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy ronda lennek. Egyetemista koromban mindig volt baratnom, es nem csinaltam semmit maskeppen. Gondolkodtam azon is hgy igy 25 felett mar mas elvarasok vannak a ferfiakkal szemben es talan ez az oka. De amikor kivalasztom a randipartnerem meggyozodok rola hgy hasonko eletszituba legyen mint en, szovalez se kene problemat okozzon.

Egyebkent kiprobaltam en is a modszert volt hgy a sorozatos kudarcok miatt, onigazolaskent felszedtem lanyt csak szexre.. Sikerult is de nem vonzott a dolog hgy csak dugunk es ennyi. Normalis lanyra van szuksegem akiben meg tudok bizni hosszutavon is.

2018. máj. 28. 07:05
 20/25 peca1000 ***** válasza:

Amióta finoman pimasz, cinikusan humoros (18+), de mégis önirónikus lettem, azóta nincs gond a csajozàs terén.


Ha ezt úgy teszed, hogy nem bántom meg őt, akkor nyert ügyed van.


Amivel még sok csajt lenyügöztem a hobbim: geocaching.


Keress rá a neten.


Az egy nagy PLUSZ, mert kevesen ismerik, és nagyon érdekes, és élvezetes elfoglaltság.


Vidd el magaddal egy ilyen túrára, és le sem fogod magadról vakarni.

2018. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!