Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert taszitom a lanyokat?

Figyelt kérdés

Sokadik lany koptat le ugyanazzal az indokkal, hgy nincs meg a vonzalom, az a plusz ami kene. Tudnatok tanacsot adni vajon mit kene tenni ahhoz hgy osszejojjon?

Nem vagyok ramenos, de a legtobb lany azt mondja ez tetszik neki. Mindig megismerem a randipartneremet jobban, odafigyelek ra mit szeret.. Mindezek ellenere kapom a kosarat. Kezdek tanacstalanna valni :/

25 F


2018. máj. 28. 00:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

#9-es vagyok.


Csak szolok, hogy ertelmes kedves normalis lany volt. Es en is az vagyok. Kedves, huseges, inkabb visszahuzodo tipus. Ket evig voltunk egyutt, a vegen eljegyzes is lett majdnem, osszekoltoztunk stb.


Csak az ismerkedes fazisaban kellett bunko legyek. Megkellett mutatnom, hogy semmit nem er a szememben, szakitottam, aztan konyorgot nekem. En meg ekkor adtam onmagam. A kedves sracot. Aki valojaban vagyok.


Tehat eloszor a bunko kellett legyek, (nem tudom miert kell ez nekik, miert jo ez) aztan jott a normalis viselkedesem.


Es kerdem....szivem, miert jottel ossze velem, ha bunko voltam, ha alaztalak? Olyan valaszt kaptam, hogy “jo volt teged megszeliditeni, elojott belolem az oszton, hogy lassam a kedves enedet”.


Na....ertitek mar? A masik srac, aki viraggal, kedves szavakkal probalkozott, elbol elvagta magat, a lanyokban van egy ilyen oszton vagy mi.


Bar tuti. Hogy lepontoztok, de ez az igazsag!!!!!

2018. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, ha külsőre átlagos vagy az alatti az ember és emellé kedves,humoros, udvarias,akkor soha a büdös életben nem lesz kapcsolata. Maximum lelki szemetes ládának lesz jó a nőknél, persze az is csak akkor ha ép egyik barátnő sem ér rá. Lehet nyugodtan írni,hogy ez nem így van,csak az ezzel a probléma,hogy írni lehet bármit,én meg ezeket tapasztaltam magamon is,meg láttam a környezetemben.
2018. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%

Jajajajj... Megint jöttek a szokásos pontozások, amik arról szólnak, ha a nőkről csak és kizárólag pozitívat írsz, akkor azt felpontozzák, DE ha reális tapasztalatot, akkor le... :D

Taps. Undorító az a szintű képmutatás, ami ezen az oldalon megy. Nem véletlen, hogy kb. az egész ország röhög azon, amikor valaki társaságban elmondja, hogy ezen az oldalon lóg néha.

Itt nem válaszokat akarnak néhányan, hanem egy tündérmesét olvasni.

2018. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A hasonlók vonzzák egymást. Ne csüggedj,meg fogod találni,igaz időt vehet igénybe de egy olyan személy fog melletted állni akit tényleg hozzád illik! Velem ugyaígy volt. Hiába hiszed azt nem jön össze úgyis össze fog.
2018. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Használj a baxott nagy pinnamágnest vagy menj le Paksra kisugárzásért. :D

.. vagy xard le az egészet, mint ahogy én is tettem és sokkal boldogabb leszel a görcsölés nélkül. :) F

2018. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!