Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszlányok.hu-ról komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu-ról komoly kapcsolatot találni lehetetlenség?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon csinos nagyon kedves nővel ha rosszlányok.hu-ról, már többször voltam nála és mindig olyan nagy kedvességgel mosollyal fogad a nevemet is tudja már és emlékszik hogy mit beszélgettünk az előző alkalomkor, tehát biztos hogy valamilyen szinten hozzám kötődött. Arra gondoltam hogy esetleg egy komoly kapcsolat kialakulhat köztünk és abbahagyja ezt a hülye munkát miattam. Havi 180000 Ft nettó jövedelmem és egy örökölt lakásban lakok, gondolom ez az egzisztenciális elég lesz így neki vagy esélytelen ezek a nők nem vágynak komoly kapcsolatra?
2018. máj. 28. 15:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire buta valaki keressen enyi pénzt...mid van? Mert eszed az biztos nincs!
2018. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

"Miért vagyok buta? Ti nem vagytok ott, annyira jókat beszélgetünk sokszor 10% a szex és 90% a beszélgetés, tehát ez inkább már egy társas kapcsolat mint szexkapcsolat"


>Nem lehet, hogy túl sokszor nézted meg a "Micsoda nő" című filmet?


Kezdjük ott, hogy ő valószínűleg nem is tud férfiként tekinteni rád, mivel fizetsz a szexért.


A másik pedig az, hogy semmit sem jelent az, hogy kedves veled. Nyilván az, hiszen te visszajáró vendég vagy, és minden egyes veled töltött alkalom pénzt hoz neki, ezért magától értetődő, hogy nem fog veled kiabálni. Ráadásul mivel többségében beszélgettek, ezért neki külön öröm. Én nem gondolom egyébként, hogy lenne olyan prosti, aki ne lenne kedves a vendégeivel. Külföldön a magyar prostik velem is nagyon kedvesek voltak, amikor rá akartak venni, hogy szexeljek velük. Volt olyan, amelyik szinte majdnem lesmárolt, aztán mikor elmondtam neki, hogy magyar vagyok, egyszerűen faképnél hagyott. :D Mondjuk nekem 8, mert nem fizetek a szexért.


És te ilyenekről álmodozol, hogy majd miattad abbahagyja a munkát. Hát, mondjuk ha te lennél Bill Gates, akkor biztos megtenné, hiszen aranyélete lenne. Így azonban nagyon kevés rá az esély, de te tudod, hogy mit csinálsz.


Nem csodálom egyébként, hogy a prostiknál kötöttél ki, és nem akad neked egy normális lány. Változnod kellene.

2018. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Még valami: amúgy lehet olyan, hogy egy prosti abbahagyja a munkát valaki miatt, DE azt inkább úgy tudom elképzelni, hogy megismer valahol egy férfit, aki megtetszik neki. Beleszeret, aztán elmondja a pasinak, hogy mivel foglalkozik, és mivel az hosszas gondolkodás után úgy dönt, hogy kell neki a csaj, akkor az leáll a prostitúcióval.


Ez egy reális forgatókönyv, a Kérdező esetében viszont nagyon kevés az esély arra, hogy párkapcsolat legyen a dologból, én ezt gondolom.

2018. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"már többször voltam nála és mindig olyan nagy kedvességgel mosollyal fogad a nevemet is tudja már és emlékszik hogy mit beszélgettünk az előző alkalomkor, tehát biztos hogy valamilyen szinten hozzám kötődött"


Nem, ez csak biznisz. Aki nem fodrász vagy körmös, hogy végtelen sok kuncsafjta legyen egy nap, mert lelkileg nem megterhelő, mint egy prosti, egy pszichológus vagy egy tanácsadó esetében, az általában tisztán emlékszik arra, ami előtte történt és tudja, ki vagy és mit mondtál. Gyakorlatilag egy prostinál ez is a munkakör része, mind tudja, hogy a többségnek lelkileg nagyobb szüksége van rá, mint fizikailag, érthető módon figyel erre is.


Lehet, hogy vágyik kapcsolatra, de hog miattad ezt abbahagyja, azt elfelejtheted.

2018. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Havi 180 ezer nettó jövedelem elég neki? Akkor elment volna egy gyárba vagy valahova melózni,ha ez elég lenne neki. Gondolkozz! Neki vajon mennyi időbe telik megkeresni azt a 180 ezret? Ha csak napi 6 vendéggel számolok 15 ezer/órával, akkor is megvan két nap alatt. Te egy hónapot dolgozol 180-ért,amiből már ketten kellene élnetek. A kedvességébe pedig ne láss bele többet annál, hogy ez egyszerű üzleti fogás. van esze,tudja, hogy ha kedvesen,korrektül bánik a vendégeivel,akkor visszajárnak hozzá, ez neki pénz. ennyire egyszerű.
2018. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem, ha látnád hogyan viselkedik a többi kuncsaftjaval akkor eléggé lemenne a lelkesedésed. Neki külön öröm, hogy azért tejelsz mert sokat beszélgettek amikor elmész hozzá. Ő ebből él. Jó, kellemes barátnő feeling amire utána pozitív értékeléseket kap és még többen mennek hozzá.

Lefogadom, hogy ha bevállalnád neki amiket gondolsz/érzel akkor egyből megszakitana az ismeretséget. Eléggé naiv vagy.

2018. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkihez kedvesek, nem csak hozzád, ez a munkájuk.

Már egy vadidegennek is nyávogva veszik fel a telefont, ha nem tűnt volna fel.

2018. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, eddig csak bunkókat fogtam ki, privátba leírod a nevét?
2018. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy. Az az érdeke, hogy te rendszeresen visszajárj hozzá, és otthagyd nála a pénzed. Gondolom jobb egy olyan férfival lenni neki, akivel többet kell beszélgetnie, viszonylag átlagosnak minősül, és nem valami extrém perverziója van, akivel több a „munka”.
2018. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%

ha egyszer k_rválkodnom kéne, én is ezt a barátnő-feelinges irányvonalat választanám.


sok duma, kevés szex és jön a lóvé.

2018. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!