Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszlányok.hu-ról komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu-ról komoly kapcsolatot találni lehetetlenség?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon csinos nagyon kedves nővel ha rosszlányok.hu-ról, már többször voltam nála és mindig olyan nagy kedvességgel mosollyal fogad a nevemet is tudja már és emlékszik hogy mit beszélgettünk az előző alkalomkor, tehát biztos hogy valamilyen szinten hozzám kötődött. Arra gondoltam hogy esetleg egy komoly kapcsolat kialakulhat köztünk és abbahagyja ezt a hülye munkát miattam. Havi 180000 Ft nettó jövedelmem és egy örökölt lakásban lakok, gondolom ez az egzisztenciális elég lesz így neki vagy esélytelen ezek a nők nem vágynak komoly kapcsolatra?
2018. máj. 28. 15:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogyha netán mégis kapcsolatba kerülnétek, akkor onnantól az is számítana, hogy neki mi a jó és lesznek nézeteltérések is?

Ugye azt is tudod, hogy egy párkapcsolat nem ilyen?

24/N

2018. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerosom evekkel ezelott osszejott egy prostival, halalosan beleszerett, a csaj feladta a melojat, hazassag, se a csaj egy ev mulva visszament dolgozni mert szerette amit csinal, igyhat elvaltak.


Nokent voltam prostinal (pasi) egyszer es persze ingyen is megtette volna, nem fogadott el penzt es kb konyorgott h menjek maskor is-de kb ezerbol egy ilyen van. Evidens, h nem fogadtam el az ajanlatot es fizettem neki mert pont semmi kedvem embereket kihasznalni.


A dolog rovid lenyege h 180 ezer egy prostinak nem eleg-ezert dolgozik prostikent, es azt az eletszinvonalat amihez hozzaszokott ezt nem tudod biztositani, ennyi penzbol kijon egy Tory Burch cipo, es egy krem:-))Nem akarlak kiabranditani, de vagy valts melot vagy valts prostit- de sztem me epits legvarakat.


Siman lehet h kedvel, jo veled, de ettol o meg nem fogja feladni a jol fizeto melojat azert h havi 180 ezren nyomorogjon.

2018. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván jól végzi a munkáját, ennyi. Ennek ellenére pici esélye lehet, hogy más is legyen köztetek, van ilyenre példa, ha nem is sok. Esetleg próbáld meghívni valamire, azután kiderül.
2018. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A többiek mindent leírtak,én azt tenném hozzá hogy a "striccendáruszok" nem csak a filmekben vannak...Ha nem fizetsz lehet úgy megver hogy 5 foggal kevesebbet tudhatsz a magadénak,vagy ha egy erősebb fiziumú vki is vagy,akkor is lehet máskor elkap egy sötét sikátorban.Sok prosti indíttatása ismeretlen,lehet jól akar élni,lehet ellehetetlenítették,lehet buta és sok gyereke van akiket el kell tartani,viszont sajnos a szervezett bűnözés is előszeretettel bonyolódik bele ebbe...Szóval én a helyedbe óvakodnék attól hogy ne fizessek,vagy hogy a szerelemtől fűtve hivogassam,mert komoly retorziók is lehetnek....

Egy és szerintem egy prosti sem ér annyit hogy kockáztasd mondjuk a testi épséged.

2018. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!