Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas igényű vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas igényű vagyok, ha alacsony pasiként olyan barátnőre vágyom, akinek egyenes a fogsora és nem elhízott?

Figyelt kérdés

Egyrészt én is vékony vagyok (60 kiló alatt), szóval egy kövér nő nem illene hozzám (az aranyos, picit husis, alacsony csajok mondjuk bejönnek), másrészt 14 éves korom óta folyamatosan jártam fogszabályozásra. Kétszer is volt kezelve a fogsorom és nem állítom, hogy tökéletes, de nincsen fogtorlódásom és csak egy picit van elcsúszva a középvonal illetve egy bizonyos fokú mélyharapásom van (ha érdekel küldhetek képet róla). Ugyanakkor láttam már pár olyan lányt, aki arcra szép volt, de amikor mosolygott, akkor látszott, hogy torlódottak a fogai és számomra annyira kiábrándító látvány volt.

Pl. a bal oldali: [link]

Főleg, ha belegondolok, hogy csókolózás közben azért eggyé válik a szánk. Arcra meg egyéb dolgokra (végzettség, stílus) nincsenek egyéb igényeim max annyi, hogy legyen igényes magára (de a mai világban kb. minden normális ember ilyen, köztük én is). Szerintetek ezek nagy igények?



2018. máj. 30. 12:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#20: Jó akkor legyen szabályos. Direkt nem akartam ezt a jelzőt használni, mert nem Julia Robert-szerű tökéletes mosolyú csajra vágyom, hanem csak ne legyenek kusza/kiálló varacskos disznó szerű szemfogai. Nekem sem tökéletes a fogsorom, mert a középvonal eltolódása miatt (ami a "drága" régi fogorvosom sara) egy picit nem szimmetrikus, de legalább büszkén mosolyoghatok, mert a lehetőség szerint fehér és szabályos.
2018. máj. 31. 17:51
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én kusza alsó fogsorral is büszkén mosolygok, és közben a pokolba kívánom azt a fogorvost, aki tönkretette a fogzománcomat, ami miatt állandó fogfájással éltem több, mint 10 évig, amíg meg nem jelent a piacon a lila Elmex, de ez is csak tünetet kezel, azt, hogy nem fáj a fogam, a problémát nem oldja meg, és fogorvosok sem oldották meg mind a mai napig...
2018. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ja, igen, ha nem a lila Elmexet használom, akkor fáj a fogam, tehát ez is csak akkor használ, amikor használom. Nem foltozza be a fogaimon a karcolásokat...
2018. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#22: Akkor én még szerencsésnek is mondhatom magamat. Nekem egy alsó szemfogat is ki kellett húzni, hogy kezelni lehessen a torlódott fogsort. Nem feltűnő, de anno nem volt kellemes az az időszak. Brrr
2018. máj. 31. 22:51
 25/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, neked még nem volt p.na a közeledben...
2018. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, alsó és felső fogsoromon is volt fogszabályzó, és az alsó sor visszatorlódott, mert NINCS ELÉG HELY, szájsebészeten meg tudnák oldani, azt is, hogy az állkapcsom el van csavarodva (így születtem, és ezt sem tudják egyszerű fogszabályzáson megcsinálni). Végigszenvedtem én is, és csak annyit ért, hogy a fogzománcomat összekarcolták, amivel a fogorvosok azóta sem kezdtek semmit, lassan 20 éve... Jó drágán. Neked szerencséd volt, de baromi naiv vagy, ha azt hiszed, hogy a szabályzás mindenkin segít, nem segít, én vagyok rá az ellenpélda. Ha emiatt valakinek nem kellek, vagy a hozzám hasonlók nem kellenek valakinek, akkor kiröhögöm, hogy hülye. :-)
2018. jún. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
94%
Mi értelme van ennek a kérdésnek? Férfi vagy, annál kezdeményezel, akinél akarsz. A fogsor és testalkat szinte azonnal látható, szóval zsákbamacskát se veszel. Kezdeményezz ilyen lányoknál aztán majd meglátod. Ha csak a fotelből számolgatod az esélyeidet, soha nem jutsz semmire.
2018. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!