Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, aki elvárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki elvárja a nőtől, hogy nagyon művelt/tájékozott legyen (akár konkrétan diplomát is vár tőle) vagy azt, hogy akár logikusan gondolkozzon és választékosan fogalmazzon, vagy az eszében, kitartásában, kreativitásában méri a nőt?

Figyelt kérdés
Nem igazán láttam még, valahogy mindenki minimális szintet vár el tudásból is, nem igazán mennek az észre vagy arra, hogy a lány véghezvigye a terveit az életben. Minden szempont a párkeresésben a fogsórtól a popsin át a főzni tudásig, de ezt még nem hallottam, pedig szerintem nagyon sokat számít és nagyon fontos lenne. Furcsának tartom, hogy ez csak nálam olyan dolog, hogy ha a férfiben megvan, akkor az hatalmas plusz és nagyon-nagyon nagy dolog nekem, bennem meg úgy igazán már mindent elismertek, ami sokkal alapabb, könnyebben teljesíthető és "semmilyenebb" és sokszor nem is az én érdemem (szemszín például), de ez csak olyan "mindegy, hogy van vagy nincs" kategória volt. Oké, hogy ezek alapvetően nem feminin tulajdonságok, de szerintem lehetnek vonzók mindkét nemben és lehetnének értékesebbek, mint az, hogy tudok-e nokedlit szaggatni. (Igen, tudok, de olyan beteges számomra, hogy valaki ennek tud örülni, mikor a világ egyik legegyszerűbb dolga.)
2018. máj. 30. 13:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, a talpraesettség és az önállóság is ilyen. :) Én ezeket elvárom(a diplomát nem, de valami szakmai végzettséget igen, hogy ne csak egy érettségije legyen, mert az egyszerű igénytelenség, ha valaki onnan sem tanul tovább és nem köteleződik el egy hivatás mellett sem) és általában ebbe is bukok bele ismerkedésnél, mert a másikban nincsenek meg ezek. Pedig nem veszem véresen komolyan, de bennem tényleg ez tud kiváltani vonzalmat, meg akkor érzem biztosnak a kapcsolatot, ha olyat várnak benne, amit nem tud akárki simán megugrani, viszont alapvetően teljesítményalapú. Például furcsa, de én rettentően félnék olyan mellett, aki csak a kedvességem, a szépségem és a jó szex miatt van velem, mert a szépséget nem tudom biztosítani a kor előrehaladtával úgysem annyira, a másik kettő meg olyasmi, hogy kimegyek az utcára és találok ezer nőt, aki alkalmas lenne az illetőnek. –általában le is lépnek az ilyen definiálatlan vagy alacsony igényszintű emberek egy másik miatt. Ezért szeretem, ha valaki ilyen szempontok alapján választ és tulajdonképp a részleteimbe, a humoromba, a karakterembe szeret bele, mert az biztos, hogy én vagyok és az biztos, hogy egyedi, az én munkám és az én érdemem. Jónak lenni az ágyban és főzni meg véleményem szerint bárki tud. Legalábbis minden második nő.
2018. máj. 30. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!