Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy a nőknek mindig jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a nőknek mindig jut férfi, sok férfinak meg egy nő sem, az azt jelenti, hogy több nő egy férfin osztozkodik?

Figyelt kérdés
Vagy pedig kevesebb nő van, mint azonos korú férfi, és férfitöbblet van ebből kifolyólag? Elsőre furcsán hangozhat ez a kérdés, de mindenképpen elgondolkodtató ez a jelenség, hiszen egyértelműen a férfiakból van több olyan személy, akinek szexkapcsolat sem jut nőkkel, ellenben a nőknek jut szexkapcsolat is, meg ha akarnak, akkor párkapcsolat is! Hogy van ez?...

2018. máj. 31. 12:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Például alakulhat így 10 férfi 10 nő kapcsolata egy év alatt


1 férfi, aki egy éven belül a 7. barátnőjével jön össze

1 férfi akinek 2 szeretője van egyszerre ez idő alatt, akik osztozkodnak rajta

1 férfi, aki tartós kapcsolatban van 1 nővel

7 férfinak nincs barátnője?

2018. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#14 Nem értem a kirohanást azért mert elmagyaráztam a kérdezőnek hogy más módon is kijöhet ugyanaz az eredmény. Amúgy meg egy elég nagy online társkereső rendszeresen közzétesz statisztikát a blogjában ami azt mutatja hogy a példában szereplő számok nem állnak távol a valóságtól. Ezen azonban én sosem ütköztem meg. Az evolúcióbiológia már csak ilyen csodálatos: a fajunk szempontjából legjobb stratégiát játszatja velünk.
2018. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mit ad ki melyik társkereső?


Különböző korosztályok vannak, elképzelhető, hogy társkeresőn 15-30 éves korig a férfiak 5%-a talál nőt komoly kapcsolatra 30-45 között 20%-uk, 45 fölött meg 35%-uk, nem?

2018. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez egy hamis statisztika.


Tudom, hogy nem vigasztalja meg azt, aki statisztikákkal akarja sajnálni magát, de elég sok nőt ismerek magam körül, akik hiába csinosak, iskolázottak, önfenntartók, s hiába mászkálnak közösségi programokra meg dolgoznak együtt egy vagon egyedülálló hapsival, senkinek az érdeklődését nem keltik fel. Semmilyen célra, semennyire sem.


A futó párkapcsolatom előtt én is elmondhattam ezt magamról 3 évig, mert azalatt egyetlen láncdohányos bárzongoristának sikerült leszólítania engem a buszon, akivel persze ha nem ugrok rögtön ágyba, én vagyok a "túl válogatós" - legalábbis az itteni közvélekedés szerint. :D Én viszont - sok más nőhöz hasonlóan - nem tartom alternatívának a "szexkapcsolatot", így számomra úgysem pótolna hiányt, tehát minek mennék bele.


Az ezen az oldalon is kitűnik, hogy ha a nő nem alél el rögtön attól az egy férfitól, aki figyelemre méltatja, akkor beképzeltkr., aranyásó, minek él az ilyen.

Miközben az egyedülálló férfiak ugyanúgy masszívan kiszelektálják és rá se hederítenek a hasonló cipőben járó nőkre. Ahogy ez a kérdés is mutatja: ezek a nők nem is léteznek számukra...

2018. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Felmész egy-két társkeresőre egy közepes képpel és már több tucatnyian írnak rövid időn belül, nem? Egy közepes képpel egy férfi meg írhat vagy 200 nőnek, lehet 0 randija lesz belőle.
2018. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!