Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa ha a csaj első kérdései között az van, hogy mivel foglalkozom?

Figyelt kérdés
Címben a kérdés, rendesen első levélben oda volt hogy 30km neki nagy távolság lenne és, hogy mivel foglalkozom... na már most, én főállásban dolgozom, havi netto 140-150e-t keresek viszont eléggé lenézik az állásom sok helyen és nem egyszer már faképnél hagytak amint megmondtam, hol dolgozom...

2018. máj. 31. 12:06
1 2 3 4
 21/37 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%
Szerintem is mindig mondjatok alacsonyabb pozíciót, ne feltűnően alacsonyabbat, hanem például ha kisebb csoportot vezetsz, de neked is vannak vezető beosztású főnökeid, akkor nyugodtan mondd, hogy egy egyszerű beosztott vagy. Ezzel egyáltalán nem kamuzol. Na szóval ezután csekkold a reakcióit. Meggyőződésem, hogy hamar le fognak kopni rólad így a nők, hogy csak egy mezei melósként képzelnek el téged.
2018. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%

#19

...és egyből leveszi a csaj, hogy sosincs rendes állása, néha közmunka jut, és nincs motivációja, hogy saját maga miatt jobb életet teremtsen...

Ezt a kérdést nem lehet kikerülni. A nap 24 órájából minimum 8-at dolgozol. Több időt töltesz munkával, mint bármi mással.

2018. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%

Figyi, ha emiatt tényleg faképnél hagytak, az neked jó; elkerültél x db golddigger csajt. Pont. Ellenben az, hogy az első kérdések közt szerepel a munkád, sztem tök normális. Nyilván kíváncsi vagyok rá, hogy a potenciális párom mivel tölti az ideje nagy részét, és ha tőlem kérdeznè ugyanezt az illető, minden további nélkül válaszolnék.

Szóval oké, értem, hogy létezik mondjuk ezerből húsz darab aranyásó csajszi, de azért ne essünk már túlzásokba miattuk...

2018. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
30%

#21

+1 Már ha komolyabb szándékú ismerkedésről van szó.De az meg úgyis baráti beszélgetésből indul ahol én speciel magasról lexarom mivel foglakozik a másik.A személyisége és az intellektusa érdekel.


#22

Ez esetben nem kár érte.Sokféle munkalehetőség van,bármikor el lehet helyezkedni.Tanulni sosem késő(már papírt szerezni),de amúgy meg ha az valakinek nem elég,hogy hajlandó vagyok a belem kidolgozni mint "egyszerű" munkás az jobb is ha békén hagy :)

2018. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond! Én is tök ideges vagyok, mi a férfiak első kérdés csokra?

Hány éves vagyok? Hol lakom? Hogy nézek ki?

Ebből semmit nem engednek. Magyarán azt akarják egyből tudni, a dugható korban vagyok kellő adottságokkal, elérhető közelségben. Nekem is elegem van!

2018. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem.


Szerintem ez tök alap kérdés. Nem kell belelátni a hátsó szándékot. Amúgy ha összejönnétek, előbb-utóbb megtudná, hogy mit dolgozol...Legalábbis én 5 éves kapcsolatot nem tudok úgy elképzelni, hogy ne derüljön ki, mivel foglalkoznak a felek.


22/N

2018. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%

Válaszold azt:

Nem mindegy? Úgyse hosszú távra tervezek veled. Csak egyszer megduglak aztán mész a levesbe.


Vagy te hogy szeretnéd eltitkolni hosszú távon, hogy mi a munkád?

2018. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg hasznos választ. Na már most, nem terveztem eltitkolni csak eddig voltak elég furcsa nők akikkel beszélgettem és kívülről normálisnak tűntek viszont első levélben már közölték, hogy szponzort keresnek meg, hogy 23 évesen van e már saját lakásom, házam mert ők most szakítottak és nincs hol lakni és nem e tudnánk valamit megoldani... szóval azóta eléggé allergiás vagyok a hasonló kérdésekre. De amit írtatok mind nagyon logikus csak én furcsálltam az egészet de akkor tévedtem. Még egyszer köszi a sok jó kommentet. B
2018. máj. 31. 13:39
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt kérdezték, hogy “mivel foglalkozol”, akkor az nem ugyanaz, mintha rákérdeznének a keresetedre. Netán arra kíváncsiak, hogy mi érdekel. Nem azt kérdezték, hogy mennyit keresel...

Két ember foglalkozhat ugyanazzal az állással, teljesen már keresettel.

Pasi is kérdezett tõlem ilyet az ismerkedés legelején, mégsem láttam bele ilyen hülyeségeket, hogy a pénzem érdekelné...

2018. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltál tetováláson, kozmetikusnál, fodrásznál, szakkörön, ha barátkoztál már valaha, ha voltál kisgyerek, biztos kérdezték, hogy "és mivel foglalkozol/foglalkoznak a szüleid?".
2018. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!