Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa ha a csaj első kérdései között az van, hogy mivel foglalkozom?

Figyelt kérdés
Címben a kérdés, rendesen első levélben oda volt hogy 30km neki nagy távolság lenne és, hogy mivel foglalkozom... na már most, én főállásban dolgozom, havi netto 140-150e-t keresek viszont eléggé lenézik az állásom sok helyen és nem egyszer már faképnél hagytak amint megmondtam, hol dolgozom...

2018. máj. 31. 12:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
89%

Miért jelentene pénzéhséget, ha vapaki megkérdezi, mit dolgozol? Az nem jatszik, hogy meg akar ismerni? A munka kiteszi az életednegy nagy részét, nyilván akarja tudni a másim, hogy mivel foglalkozol... komolyan, akkor mit lehet mégis kerdezni tőletek, folyton azon lattogtok, hogy ez meg az a kérdés biztos a lehúzás előszele közben szerencsétlen csak beszélgetni próbál, hogy mit csináltok. Istenem... le kéne már tenni ezt a komplexust.

23/N

2018. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Hát mióta a világ világ, ez így van. A férfi fiatal, csinos, termékeny nőt akar, a nő pedig jó társadalmi helyzetű, nagy eltartó képességű férfit. Ösztönösen ilyenbe fog beleszeretni mindkettő.

Mivel a nő neveli fel az utódokat úgy 20 évig, így neki olyan férfi kell, aki mellett ezt a 20 évet minél nagyobb biztonságban letudhatja. Akibe ilyet érez abba lesz szerelmes.

Alapvetően az egész párkapcsolat, minden érzelem az evolúcióra visszavezethető, hihetetlenül racionálisan működik.

2018. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha azt kérdezték, hogy “mivel foglalkozol”, akkor az nem ugyanaz, mintha rákérdeznének a keresetedre. Netán arra kíváncsiak, hogy mi érdekel. Nem azt kérdezték, hogy mennyit keresel..."


Ez teljesen így van. Nem mellesleg, ha egy idegennel (akár nő a nővel) egymás mellé kerülünk egy vonaton, elkezdünk beszélgetni, hogy milyen bazi meleg van pl, és folytatjuk is a beszélgetést, kb. a második kérdés, hogy melyikünk mivel foglalkozik. Ez olyan alap dolog szerintem. Nem azért, mert nekem végülis tökmindegy, hogy fejőnő, vagy egy multinál osztályvezető, de ÉRDEKEL, hogy mivel foglalkozik az élete 1/3 részében kb.

Akkor már hogy ne érdekelne egy lehetséges jövendőbeli esetében?

2018. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én már szeretném, ha picit néha "lehúznának". Mert elegem van az olyan nőkből, akik nem fogadnak el egy fagyit, mert "nem akarlak anyagi csődbe vinni", vagy nem tudnak normálisan elfogadni egy gesztust. Például veszek neki reggelire péksütit, ő meg "kösz, jó lesz a kutyának, vigyáznom kell az alakomra". Néha teljesen megalázóak ezek a helyzetek, ha adnak fogadd el, tartja a mondás is. Ha meg már direkt nem adok semmit akkor az lenne a baj....
2018. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, kérdezd meg, mit kér reggelire, és akkor tuti örülni fog neki. Pl. egy rántotta nem nagy cucc, és az egyik legjobb reggeli.
2018. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"Manapság mindenki felejtse el az érzelmeken alapuló kapcsolatokat, felnőttkorban ilyen már nincs! Minden a pénzről, meg a társadalmi státuszról szól!!..."


Nyilván ezért van minden minimálbéres gyártósori munkásembernek csaja, felesége, gyerekei.

2019. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Igen van aki lenézi a 140-150e t keresőt, mivel vannak sokkal többet kereső nők. De olyat kell keresni akinek ennyi is tökéletes vagy nem számít. Sok pasi 1-2 számmal jobb csajra hajt mint a realitás.

Ismerőseim között már van olyan is hogy mindenbe megegyeznek a kapcsolat elején:

-Feleség autót kap gyerekszülés után,

-havonta feleség pénz,

-bulizások, utazások együtt vagy külön,

....

Nagyon fura nekem is hogy ilyenek vannak, de a gyerekem miatt figyelem.

2020. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!