Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg azért nem érdemlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nem érdemlek már kapcsolatot, mert bodyshaming-eltem egy nőt?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Egy önbizalomhiányos, nagyon aranyos, szomorú lány vette a bátorságot kb. 1 éve, és kitett magáról képet erre az oldalra. Egy másik nő elég rideg hangnemben megmondta neki, hogy dagadt, gödrös s*eggű, fogyjon le, sportoljon. A lány ellenben csak kicsit jól akarta érezni magát, mert már jött a nyár és sírva ment a strandra és annyi idő alatt úgysem tudott volna lefogyni, de az a másik lány csak azt mondta, hogy előbb kellett volna ezen agyalni, és nem most sírni a löttyedt testén.

A kérdést kiíró lány teljesen magába fordult és emiatt törölte le engem mindenhonnan, pedig már randira is elhívtam, alakultak a dolgok.

Én ráírtam a másik lányra, és képet követeltem róla, hogy mégis hogy néz ki, hogy ekkora arca van, és legnagyobb meglepetésemre küldött képet. Sportos, vékony teste volt, de amint megláttam, teljesen elkapott az ideig a másik lány miatt, ezért megkerestem a testi hibáit, és minden haragomat és utálatomat, rosszkedvemet belefojtva nagyítottam fel őket és elemeztem ki, hogy milyen ocsmányul néz ki. Direkt olyan hibáira fókuszáltam, amiket soha nem tudna változtatni (nem volt teljesen homokóra alak, anyajegyei vannak, nem látszik nőiesen a kulcscsontja, nem teljesen lapos formájú alhas), és még hazudtam is dolgokat, pl. hogy túl izmos, ellenben lapos a feneke, kicsi a melle. A beképzeltségétől borultam el, és reménykedtem, hogy legalább pár óráig olyan rosszul érzi magát, mint a másik lány.


Azóta eltelt egy év és most egy új lánnyal ismerkedtem (nem itt), volt már pár randink, elhívtam most a strandra, de kövérnek érzi magát, nem akar jönni. Mikor minden könyörgésem hasztalan volt, akkor elmondtam neki a tavalyi szituációt, bizonyítani akartam, hogy én nemcsak nem bántok lányokat a kis husi miatt, hanem meg is védem az önbizalomhiányos lányokat. De a visszájára sült el a dolog, ugyanis azt mondta, hogy jó, hogy elmondtam, nem érdemlek nőt soha többé, és letiltott.


Köpni nyelni nem tudok most. Tényleg EZÉRT nem érdemlek nőt? Én a gyengék mellett állok ki, vigasztalni akarom őket, és megállítani a duci lányok bántalmazását és negbüntetni aki még mélyebbre lök másokat. Komolyan ezért nem vagyok alkalmas párkapcsolatra?


2018. máj. 31. 17:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

Realizáld, hogy mi történt és mi is az amit csináltál.


A bosszú a sérült igazságérzet helyreállítására szolgáló destruktív, negatív érzelmi reakció, egy rossz válasz.


Negatív, mert harag táplálja, destruktív, mert rombol, gyakran a bosszút elkövető személy életében ugyanúgy, ahogy az elszenvedőében, te most ezt éled.


Nyilvánvaló, hogy ez a viselkedésminta nem szolgálja az életedet.


Azzal semmi probléma nincs, hogy zavart téged valami, de nem jól kommunikáltad le.

2018. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
Mert ki vagy te, hogy meg akarsz büntetni embereket? Kért rá valaki? Vagy valami hatóság vagy?
2018. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
18%
Csak ürügy volt a lánytól. Valójában nem tetszel neki, ezért nem akar veled találkozni.
2018. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Lol.


Szóval a kövér lány kirakhat nyilvánosan magáról egy képet nem titkolva, hogy egonövelés a tét, de egy vékony csaj nem küldhet privátban mert undorító, hogy szereti a testét. Ráadásul ő az, aki tesz is azért jóideje, hogy így nézzen ki, míg a másik nem.


Te komolyan ennyire ostoba vagy? Mi a francért ne lehetne megmondani egy duci lánynak hogy duci? Mikor egyszer az? Nem csúfolta, nem bántalmazta, megmondta, hogy a teste izomtalan és löttyedt, mivel a csaj a véleményét kérdezte másoknak.


Erre te vadállat módjára képet követelsz egy ismeretlentől, aki sosem kérte a véleményed, hazugságokat talalsz ki és úgy szidod.


Mi bajod van neked azokkal, akik sokat dolgoztak valamiért és büszkék rá? Inkább azok kellene hogy kiakasszanak, akik semmit nem tesznek azért, hogy nekik jobb legyen, mégis elismerést várnak, mint a duci csaj.


Mondom ezt úgy, hogy az én testem is löttyedtebb, mert az életben nem sportoltam és nem láttam még konditermet.


Érdemelsz nőt, de csak olyat, aki hozzád hasonlóan gondolkozik, mert bizony nincs rendben, ahogy a világot látod és ahogy reagálsz a dolgokra. Épeszű nő elkerül.

2018. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy igaza volt a lánynak, hogy megszakította veled az ismerkedést.

Te nem a "gyengék mellett álltál ki", nem a "duci lányt védted meg", hanem a másik nőt ALÁZTAD meg. A nőiességében aláztad meg. Szerinted ez bármelyik nőnek is szimpatikus vagy lovagias tett?

2018. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%
Ez engem is elriasztana, hogy a rosszkedvedet esetleg rajtam vezeted le és megalázol.
2018. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%

1. te nem megvédted a másik csajt, hanem megaláztad a vékonyt

2. azt ugye tudod, hogy te sem vagy tökéletes, és BÁRKI szarrá kritizálhat téged is?


Ilyen paraszt nekem sem kéne, mert képtelen vagy normálisan kommunikálni, ha elborul az agyad, összevissza sértegeted a másikat.

2018. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%

Fú, hát ez elég kemény sztori. :D Igazából értelek, hogy miért tetted azt, amit. Mármint a szándékot. Szép dolog tőled, hogy szeretnéd megvédeni azt, akit bántanak. DE! Nem így kellett volna. Önmagában azokkal sem értek egyet, akik azt hiszik, tök oké megalázni a ducibbakat, hiszen "ők tettek ki képet, viseljék a negatív kritikát" bla bla. Igen, van abban is igazság amit ők mondanak, hogy előbb kellett volna gondolkozni, de az ő természetük sem teljesen százas, meg lehet a másiknak ezt szépen is mondani. Azért mert ő kirakott egy képet, nem jelenti, hogy porig lehet alázni és rajta kiadni mindenféle frusztráltságot.

Ugyanakkor veled sem értek egyet. Te konkrétan SEMMIVEL nem vagy jobb, mint az a nő, aki ezt tette. Te is ugyanezt csináltad vele, mint amit elleneztél. Ilyen szinten az most mindegy, hogy egy duci csaj volt-e vagy sem, mert akármilyen nőt (vagy férfit) sem oké lealázni a kinézete miatt, legyen az akármilyen is. Mint ahogy azt mondani szokták, erőszakra sem válasz és megoldás az erőszak, itt is ez igaz. Ez a duci lány helyzetén semmit nem változtatott. Nem lett neki sem jobb ettől. Elhiszem, hogy a másik nő nagyképűsége és bunkó stílusa felbosszantott, de sajna el kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek. Azt én sem értem, hogy miért gondolod, hogy neked önjelölt rendőrségként "meg kell büntetned", aki nem megfelelően viselkedik másokkal szemben. Pláne így online.

A kérdésre válaszolva: Nem gondolom, hogy alkalmatlan lennél a kapcsolatra, de magadba kellene nézni, hogy te miért reagálsz ilyenekre ennyire agresszívan. Mert azért ez sem tök normális. Nekem sem lenne ismerkedéskor túl szimpatikus ez a sztori. 2 dolgot tudok tanácsolni: vagy olyannal ismerkedj, akinek hasonló a gondolkozása, vagy ezt a sztorit többet ne vedd elő. 24/N

2018. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként miért gondolják itt, hogy a löttyedt az alázás? Ez tény..


Akkor lenne gúny/alázás/szidás, ha bálnázna, hasonlítgatná mindenféle nagy vagy szétfolyós dologhoz, vagy visszataszítónak hívná vagy más pejoratív szót használna rá.


Szerintem a kövéreknél a löttyedt, zsíros, nagy, duci, kövér, puha/puhos nem gúnyos. Ahogy a vékonyaknál sem a sovány,csontos, szálkás vagy kicsi esetleg a löttyedt(vékony is lehet löttyedt).


A kövéreknél a dagadt/hordó már egyértemlűen sértő, a vékonyaknál meg mondjuk a nyeszlett/deszka.


Amit leírtál a kérdésben, az nekem egyszerű ténymegállapításnak tűnik rosszindulat nélkül. Ami kiválthatott a válaszolóból némi ellenszenvet talán az, hogy dicséretet várt a kérdező a semmiért, míg mások tettekkel akarják kiérdemelni a dicséretet és fele ennyit sem kapnak, csak random férfiak alázását, lásd a saját példádon. A csaj irigyelhette a figyelmet, amiért ő sokat tett, mégsem kapott, amíg a duci lány önsajnáltatással és nulla munkával elérte azt. Minden jóérzésű emberben ellenszenvet vált ki az ilyen, ha valaki úgy kap 5öst, hogy nem készült és nem is tudja az anyagot, míg más éjszakákat tanult át és csak 4esre futotta.

2018. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Elmondom, pontosan hogy volt.

A duci lány kérdése az volt, hogy ki mit gondol az alakjáról.

Jött az a másik lány, és ezt írta: "egyáltalán nem szép az alakod, sőt, elég dagadt vagy, löttyedt, feneked gödrös, a saját érdekedben le kellene fogyni, sportolj minél előbb"

Nem írt különösebb gúnyolódást, csak nyersen odaírta ezt. Szerintem már ez is elfogadhatatlan, hiszen a hülye is tudja, hogy szerencsétlen duci lány azért írta ki a kérdést, mert nagyon maga alatt lehet és egy kis felvidítást vár, földön fekvőbe pedig nem rúgunk. Ráadásul semmivel nem szebb, nem ér többet egy lány azért, mert vékony vagy izmos. Ugyanannyit ér. Viszont mások életét teheti tönkre, ha a neten odavág egy kiszolgáltatott helyzetben lévő lánynak, hiszen az ő fehérneműs képei voltak közkinccsé téve, a kommentelőket nem láthatjuk.

Egyáltalán nők miért szólnak hozzá? Nem ő a célközönség, majd mi eldöntjük, hogy nekünk szexi-e a lány.


Az csak hab a tortán, hogy akkor sem esett le neki, hogy mi a helyzet, amikor a kérdező odaírta, hogy sírógörcsök törnek rá, ha csak a strandra rágondol, és a strandszezonig már képtelen változtatni, akkor is folytatta, hogy előbb kellett volna gondolkodni, pontosabban már télen, nem most bömbölni, hogy milyen löttyedt. Itt már elborult az agyam.

Miért érdemelne több figyelmet egy ilyen aljas személy, mint egy aranyos, érzelmes, érzékeny duci lány? Mert vékony teste van? Ne vicceljünk már!

2018. máj. 31. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!