Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg azért nem érdemlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nem érdemlek már kapcsolatot, mert bodyshaming-eltem egy nőt?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Egy önbizalomhiányos, nagyon aranyos, szomorú lány vette a bátorságot kb. 1 éve, és kitett magáról képet erre az oldalra. Egy másik nő elég rideg hangnemben megmondta neki, hogy dagadt, gödrös s*eggű, fogyjon le, sportoljon. A lány ellenben csak kicsit jól akarta érezni magát, mert már jött a nyár és sírva ment a strandra és annyi idő alatt úgysem tudott volna lefogyni, de az a másik lány csak azt mondta, hogy előbb kellett volna ezen agyalni, és nem most sírni a löttyedt testén.

A kérdést kiíró lány teljesen magába fordult és emiatt törölte le engem mindenhonnan, pedig már randira is elhívtam, alakultak a dolgok.

Én ráírtam a másik lányra, és képet követeltem róla, hogy mégis hogy néz ki, hogy ekkora arca van, és legnagyobb meglepetésemre küldött képet. Sportos, vékony teste volt, de amint megláttam, teljesen elkapott az ideig a másik lány miatt, ezért megkerestem a testi hibáit, és minden haragomat és utálatomat, rosszkedvemet belefojtva nagyítottam fel őket és elemeztem ki, hogy milyen ocsmányul néz ki. Direkt olyan hibáira fókuszáltam, amiket soha nem tudna változtatni (nem volt teljesen homokóra alak, anyajegyei vannak, nem látszik nőiesen a kulcscsontja, nem teljesen lapos formájú alhas), és még hazudtam is dolgokat, pl. hogy túl izmos, ellenben lapos a feneke, kicsi a melle. A beképzeltségétől borultam el, és reménykedtem, hogy legalább pár óráig olyan rosszul érzi magát, mint a másik lány.


Azóta eltelt egy év és most egy új lánnyal ismerkedtem (nem itt), volt már pár randink, elhívtam most a strandra, de kövérnek érzi magát, nem akar jönni. Mikor minden könyörgésem hasztalan volt, akkor elmondtam neki a tavalyi szituációt, bizonyítani akartam, hogy én nemcsak nem bántok lányokat a kis husi miatt, hanem meg is védem az önbizalomhiányos lányokat. De a visszájára sült el a dolog, ugyanis azt mondta, hogy jó, hogy elmondtam, nem érdemlek nőt soha többé, és letiltott.


Köpni nyelni nem tudok most. Tényleg EZÉRT nem érdemlek nőt? Én a gyengék mellett állok ki, vigasztalni akarom őket, és megállítani a duci lányok bántalmazását és negbüntetni aki még mélyebbre lök másokat. Komolyan ezért nem vagyok alkalmas párkapcsolatra?


2018. máj. 31. 17:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Jé, es tényleg vannak emberek, akik szerint számít, kiről mit mondanak hótidegenek.
2018. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%
És te, kedves kérdező, nem gondolod, hogy amit te csináltál, ugyanúgy "életeket tehet tönkre"? Azért, mert az a nő játszotta a magabiztosat, nem jelenti, hogy neki nem esett szarul, amiket te írtál rá. Neked sem kellett volna másba belerúgnod. Tény, hogy nem volt szép a nőtől, hogy ilyet írt, de amit te tettél, az sem különb. Sajnos ez a te helyzeteden nem segít, ezt már nem tudod szépíteni. Bárhogy is volt, akkor sem ment fel téged az alól, amit tettél, te sem voltál sokkal jobb. Mint ahogy a duci lány sem, úgy az a nő sem érdemelt alázást.
2018. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
43%

Hm. Én is hasonlóan fel tudom magam idegelni ilyen dolgokon, a bunkózáson, szerintem emlékszem is a kérdésre. Hirtelen haragú vagyok én is, sajnos meg kell tanulni elszámolni, mérlegelni, megéri-e vissza kötekedni.

Az a baj, hogy szerintem az a sportos nő ebből semmit nem tanult, csak azt hogy "na megint valaki kiosztott, mert irigy rám". Ismerem az ilyen beképzelt libákat.


Én nem ítéllek el ezért, az ember néha kiborul az ilyeneken.



De hogy mik folynak itt a háttérben, micsoda drámák! :)

2018. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
45%

Jól tetted.

Mintha a legtöbb eddigi válaszoló nem ítélkezne soha. Ja persze.

2018. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Majd lesz másik nő, ne aggódj.


Amúgy nem leszek nagy kedvenc, de én örülök, amikor az ilyeneknek letörik a szarvát. Ez nem csak a fitnesz világában van így persze, annak is örülök, amikor a bliccelő, ordítozó, büdös alpári izéket leszállítja a buszsofőr.


Nem szeretem az öntelt embert, bármennyire is megvan rá az oka, hogy büszke legyen. Azért nagyon sok embernek van olyan dolga, amire büszke lehet, akár a teste, akár a tudása, bármi, és mégsem úgy fogalmaz, hogy a másik elsírja magát tőle. Félreértés ne essék: lehet, hogy igaza volt a fitneszcsajnak, de akkor is lehetett volna egy fokkal finomabban tálalni. Én lefogytam 20 kg-t, ezáltal nagyon vékony lettem, és több, kövérnek mondható ismerősöm is tőlem kért tanácsot. Volt, akinek hatodjára írtam le, hogy milyen gyakorlatokat végeztem, és miket és hogyan ettem, ÉS MÉG MINDIG NEM CSINÁLTA, és még mindig ugyanolyan duci volt. Mégsem sértettem meg, pedig el tudjátok képzelni, hogy már az agyamra ment, hogy mindig kikérte a tanácsot, de sosem csinálta, amit mondtam neki.


22/N

2018. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
28%

az első válaszában szerintem nincs semmi különös. objektíven leírta, hogy milyen a teste. (én se szoktam azért hazugságokat írni, meg "nyalizni" valakinek, mert ő most arra vágyik. eleve mire megy azzal, hogy azt írod neki, milyen jól néz ki, miközben nem. csak hízik majd még tovább. 20 kilóval többel meg majd kiírja megint a kérdést, jönnek a megnyugtató válaszok, hogy milyen szexi, mert férfiak között aztán mindenre van igény, és nyilván majd azok fogják megtalálni, írnak neki hogy ismerkedjenek, szexeljenek vele, ő meg csak épül le.)

az, hogy a kérdező sírására is csak folytatja a kritizálást, az már kissé érzéketlen, értelme se volt nagyon. adott volna inkább tanácsot, linkelt volna be valami videót, hogy és mit csináljon, vagy mit tudom én.

te ettől függetlenül ugyanolyan paraszt voltál, mint az a nő. hipokrita vagy, ez van.

azt nem mondanám, hogy ezért soha ne legyen nőd. minden emberben vannak sz arságok, meg gondol hülyeséget, ettől még nem lesz az egész ember egy szar.

2018. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

Én is egy ilyen "fitneszcsaj" vagyok, és elég őszintén meg szoktam írni a másiknak a dolgokat, pláne, ha láthatóan az egóját növelni jött, és én is szánalmasnak tartom, hogy picsog a strandszezon elején, és sajnáltatja magát. Ha névtelen oldalra kiteszi magát, akkor számítson arra, hogy nem csak kanos kisfiúk, fetisiszták és vigasztaló terézanyák lesznek. Semmi szemétkedés nem történt, egyszerű racionalitás.


Amúgy a csaj szarva vszeg nem lett letörve. :D Legalábbis nálam pl. esélytelen lenne, hogy megérintsen, amit egy ilyen csávóka összedühöng a testemre.

2018. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!