Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz, ha egy férfinak még soha nem volt sem párkapcsolata, sem szexuális élményben része?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 19:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Az 51%-os egy galád féreg. Csak azért ilyeneket mondani egy férfiról, mert még szűz. Én 35 leszek, és szűz vagyok, de nem azért, mert nem lennék normális, teljesen épp az elmém, nincs testi bajom. Pusztán annyi a hibám, hogy a szüleimnek nem volt elég pénze annó, hogy tudjanak tanítattni. A középsulit ott kellett hagynom, hogy a lerobbant apám helyett tudjak dolgozni. Évekig éhbérért güriztem, elvállaltam mindenféle alkalmi melót, minden nap dolgoztam, mint az állat. Nekem ritkán volt karácsonyom is... Nagy nehezen le bírtam érettségizni 23 éves koromban, majd rá két évre szakmát is szereztem, ezt követően már nem 80 ezerért dolgoztam napi 12-14 órát, hanem 180-ért... Az utóbbi pár évben más cégnél keresek igazán jól. Közben kellett szereznem jogsit, autót akartam venni, meg is vásároltam. Tudtam venni egy lakást is magamnak, hála a teherbírásomnak, meg a sok túlórának, és még kell is majd, hogy eltartsam magam. Kemény az életem, ezért nem nőztem soha. Nem akartam senki terhére lenni, ráakaszkodni. Talán már nem is kell nekem nő, 20 évesen még volt libidóm, ma már alig. Valamint 50-nek nézzek ki 35 évesen...
2018. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

"Épenséggel nekem van fogalmam a dolgokról,mert nem egyszer volt rá példa velem is,meg másokkal is,hogy másodpercek alatt lekoptatott a csaj, ennyi idő alatt biztos megtudhatta,hogy milyen is a személyiségem. Ha nincs az embernek olyan külseje,ami vonzó a nők számára,akkor b..hatja a személyiségét úgy ahogy van. Esélyt nem kap,hogy pár mondatot váltsanak vele a nők. Akkor miről beszélünk?"


>Semmiről nem kellene beszélnünk, mert ilyen emberekkel feleslegesnek tartom a beszélgetést, kb. olyan, mintha egy Jehova tanúját akarnék meggyőzni az evolúcióról.


De ha már kérdeztél:


Minden bizonnyal azért küldenek el téged (meg a többi hozzád hasonló embert is) mert túlságosan negatív kisugárzásod van. Ebből, ahogyan írsz, tökéletesen érthető, az a női reakció, hogy meg sem akarnak téged ismerni. A lány ugyanis észrevette rajtad, hogy nem vagy magabiztos, valószínűleg a testbeszéded is eléggé árulkodó volt, így nem keltetted fel az érdeklődését.


Más pasi sem egy Brad Pitt, mégis tud nőt szerezni, mert rendelkezik olyan személyiséggel, hogy a nő tud hozzá vonzódni. És azért tegyük hozzá, hogy ha már ismét szóba hozom Brad-et: ő nem csak olyan külsővel rendelkezik, akik tetszik a nőknek, hanem alapból van egy férfias kisugárzása.


De félre ne értsd! Én nem győzködlek téged, hogy márpedig menj ismerkedni. Ha te már eldöntötted, hogy vannak ezek a dolgok, tégy úgy, ahogyan akarsz.


Ettől függetlenül egy bizonyos kor után nem normális az, ha valaki nem tud a nőkkel kapcsolatba kerülni. Ha valaki azt mondja, hogy igen, azzal csaj saját magát akarja mentegetni.

2018. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
23%

@20:28-as:


Sorold csak nyugodtan a kifogásokat. :-) Tizenévesen több esetben fillér nélkül járkáltam az utcán, vagy volt nálam 3000 Ft, mert annyit kaptam havonta.


még 20 évesen sem volt külön szobám, ahová felvihettem volna a nőket...


Érdekes módon, mégis voltak nők az életemben. Te szidsz engem? Én legalább tettem valamit, nem soroltam a kifogásokat.


Nem csodálom, hogy szűz vagy még 35 évesen, és egyetlen nő sem akart veled lefeküdni. Nincs benned az a vágy, hogy jobb legyél, csak gyártod a kifogásokat. Határozottan visszautasítom a megnevezésedet, ezt tartsd csak meg magadnak.


Neked 35 évesen arra kellett volna rádöbbeni a kommentjeimet olvasva, hogy valami nincs rendben veled, és így nem élhetsz tovább. De nem ez történt. Amikor Csernus Imrét kritizálják, hogy kiabál, meg is értem. Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak.


Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de ne akard már beadni egy olyan világban, ahol a mai tinédzserek is aktív szexuális életet élnek, beadni azt, hogy 35 évesen teljesen rendben van az, aki még szűz.


Ez nagyon nem így van.

2018. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
51%-os. Nem unod még a süket értelmetlen szövegeidet ?
2018. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

13


A nővérem 36 éves és még mindig szűz és ő sem akar semmilyen kapcsolatot sem! Jól érzi magát és én is. S ez a lényeg. :)

2018. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%

51%-os: "Nincs benned az a vágy, hogy jobb legyél, csak gyártod a kifogásokat. Határozottan visszautasítom a megnevezésedet, ezt tartsd csak meg magadnak."


Miközben a 35 éves szűz meg azt írja, hogy:

Nagy nehezen le bírtam érettségizni 23 éves koromban, majd rá két évre szakmát is szereztem, ezt követően már nem 80 ezerért dolgoztam napi 12-14 órát, hanem 180-ért... Az utóbbi pár évben más cégnél keresek igazán jól. Közben kellett szereznem jogsit, autót akartam venni, meg is vásároltam. Tudtam venni egy lakást is magamnak, hála a teherbírásomnak, meg a sok túlórának, és még kell is majd, hogy eltartsam magam.



Szerintem ne lökd it a süket dumát 51%-os. Abban viszont egyetértek, hogy 35 évesen szűznek lenni elég gáz és ha ennyi pénze van nyugodtan elmehetne örömlányhoz ha akarna, ott is vannak igényesebbek szerintem... de ez most lényegtelen.

2018. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Utolsó elmennék, ha normális lenne a libidóm.
2018. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

@Beirut


Függetlenül attól, hogy mit írt, az életének azon területére 0 figyelmet fordított. Amiket felsorolt, mind kifogás. Ha ennyire nagy a baj, mehetett (vagy mehetne most is) szakemberhez. 35 év egyébként bőven elegendő arra, hogy ismerkedjen egy embert.


------------


A többire: értelmetlen szövegek? LOL. Mert a ti életetek talán értelmes? Na nektek így jó, akkor oké. Mindenesetre a Jó Isten mentsen engem meg az ilyen emberektől, akik beletörődtek a sorsukba, mert mellettük csak leépül az ember.


Az a 36 éves nő meg nem hinném, hogy boldog. Mondjuk ha pl. azexuális, és alapból nem akar családot, akkor valamennyire még el tudom hinni. Én is ismerek amúgy egy hasonló nőt, aki látszólag jól el van, de tudom róla, hogy férjhez szeretne menni. Sok esetben ebben az életkorban a nőknek már van egy gyereke, szóval nem gondolom, hogy normális lenne az, hogy ő még a szüzessége elvesztése előtt áll. Nem tudom, hogy akar majd így családot, de ő tudja. Ha neki így jó, akkor az a lényeg.

2018. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akar családot szerintem együtt öregszünk és halunk meg szüzen. :)
2018. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam,hogy az 51%-os a "jó öreg" rossz a kisugárzásod szöveggel fog jönni. Vajon melyik közhely lesz a következő? Érdekes dolog ez a "kisugárzás" is. Ugyanolyan fapofát vágna egy jóképű és egy átlagos vagy átlag alatti,akkor rögtön az lenne,hogy a jóképűnek milyen jó kisugárzása van,milyen titokzatos,stb. A kebésbé helyesnél pedig ez: Milyen rossz kisugárzása van,milyen unott kéoet vág. Most akkor sokadszorra leírom erre az oldalra, annak ellenére,hogy jó párszor már leírtam :Az ismerkedésnél,kapcsolat kialakitásnál a legfontosabb először a külső,ha az nem jön be a nőnek,akkor lehet akármilyen önbizalom, személyiség,humor stb.,nem lesz kapcsolat,maximum baráti. Akik pl.hetente hobbiból lekevernek egy-egy sallert a barátnőiknek, mert rá mert köszönni egy férfi ismerősére pl, azoknak biztos nagyon szuper kisugárzásuk és személyiségük van. A gond márpedig az,hogy egy ilyen agresszív, alig 70-es IQ baromnak hamarabb lesz barátnője,ha jól néz ki,mint egy átlagos férfinak,aki tiszteli is a nőket, nem, nem papucs, hanem tiszteli.
2018. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!