Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz, ha egy férfinak még soha nem volt sem párkapcsolata, sem szexuális élményben része?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 19:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kortól függ, hogy ez furcsa-e. Huszonévesen elmegy, de 30 felett azért ez elég szokatlan.


Az nekem sem kifogás, hogy a külseje miatt. Ahhoz nagyon csúnyának kell lenni, ami ritka azért. Aki erre hivatkozik, az kimehetne nyitott szemmel az utcára, félre téve az előítéleteit. Csak körbe kell nézni, nagyon kevés az igazán jó külsejű férfi, a többség átlagos, vagy akár az alatti, mégis a többségük párban van, max nem topmodell külsejű a lány sem.

2018. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

51%-ossal kell egyetértenem (mindezt úgy, hogy én is későn vesztettem el férfiként), aki pl. állandóan dolgozik, annak is vannak női munkatársai.


Kisugárzásról meg annyit, hogy ismertem kifejezetten jóképű srácot, aki elől menekültek a nők, a dagi, szemüveges és szőrös haverom meg kb. ledumálja a bugyit a nőkről. Nyilván egy modell kinézetű srác előnyben van, de közel sem egytényezős dolog az ismerkedés.

2018. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha ő ezen kattog, meg parázik, meg cikinek tartja.
2018. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De jó már,hogy a gyk-án már minden embernek van egy dagi, szemüveges ismerőse,aki ledumálja a bugyit a nőkről,de a jóképű ismerőse meg taszítja a nőket. Érdekes,hogy az életben nem ezt tapasztalni.
2018. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Volt 28 éves szűz exem... hagyjuk, nem véletlen az ey jelző.


Most 34 éves, rajtam kívül senkije nincs, pedig "ő normális"... aha, persze, csak épp totálba szarja a barátnőjét, ha épp van neki, kommunikálni nem tanult meg, és mindenért anyu véleményét kéri.

2018. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%

"De jó már,hogy a gyk-án már minden embernek van egy dagi, szemüveges ismerőse,aki ledumálja a bugyit a nőkről,de a jóképű ismerőse meg taszítja a nőket. Érdekes,hogy az életben nem ezt tapasztalni."


Mert nem ez az általános, de vannak ellenpéldák is jócskán. Az emberek többsége meg se nem félisten külsejű, se nem Csernobil-szökevény, hanem a kettő között van valahol. Olyat elképzelni sem tudok, hogy valaki rendszeresen eljár társaságba, ismerkedik és soha senki nem érdeklődik iránta.

2018. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26

Én ismerek egy ilyet (aki jár társaságba, ismerkedik, de senkit nem érdekel), ő első találkozásnál használt bugyit akar venni a csajoktól, aztán csodálkozik, hogy miért hajtják el.. :'D (Ami számomra hihetetlen, hogy neki volt már régen barátnője, legalábbis elvileg..)

Szóval van ilyen, de azért, mert egy creep az illető, nem azért, mert fene tudja, épp hogy néz ki.

2018. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!