Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány olyan nő van manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan nő van manapság, akinek tényleg semmilyen férfi nincs az életében?

Figyelt kérdés
Azaz sem szexpartnere nincs, és párkapcsolata sincsen. Létezik egyáltalán ilyen nő, aki tényleg semmilyen szempontból nincs befolyásolva egy férfi által sem? Amennyiben nincs is valóban magányos nő, akkor ez közrejátszhat abban, hogy sok férfi nem talál soha nőt magának? Hiszen ha minden nő valamilyen módon befolyásolva van férfi által, akkor abból egyenesen következik, hogy nagyon jónak kellene lennie a férfinak ahhoz, hogy megközelithesse azt a nőt. Nem igy van?

2018. jún. 1. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány ilyen nő van, de nekem nincs se párkapcsolatom és szexpartnerre sosem vágytam szóval független vagyok férfiaktól. Biztos vagyok benne,hogy van még ilyen, ráadásul nem is csak egy. Ettől függetlenül nem vagyok magányos, ha az lennék akkor keresnék valakit de így is teljes életet élek.
2018. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Majd valahogy megpróbálom összeszámolni őket, de hogy van ilyen, az biztos, nem is kevés.
2018. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kiestem a játékból, mert a kutyáim és a macskám is kanok! :D

Abszolút befolyásolva érzem magam általuk, még ez nem is szex vagy párkapcsolat. Megdöglök értük, úgy szeretem mindegyiket!

2018. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
15%
A mai világban szerintem ma már ilyen nincs.
2018. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!