Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miér csak haverként, barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miér csak haverként, barátként tekintenek rám a fiúk? Folytatom lent.21/L

Figyelt kérdés

Ahány fiú barátom van, mind csak haverként, barátként kezel. Titkon mindig reménykedtem benne, hogy hátha megtetszek majd valakinek (nem muszály havernak, barátnak lennie), aki nőként tekint rám. Ahány fiúval megismerkedtem, egyiknek se tetszettem, egyik se volt belém szerelmes. (Volt egy osztálytásam, aki belém volt zúgva, de mellette meg csaja volt). Fiúsan viselekednék, vagy kényes lennék? Lehet, hogy néha laza vagyok, és az baj? Mindegyik ismerősömnek más tetszik, meg barátnőjük van, én meg egyedül. 4 éve azt hallgatom, hogy majd nekem is eljön az igazi, meg belém is őrülten szerelmes lesz valaki. Hát, ebben már nem hiszek.

Úgy látom csúnyább vagyok, mint azok a lányok, akik a fiúk nagy kedvencei. Nincs szögegyenes hajam, nem is olyan hosszú(full göndör, de vasalom, meg laza hullámokat szoktam bele tenni), nem vagyok 165cm, szemüveget hordok, nem szép az arcom, nincs nagy seggem (inkább olyan közepes, viszont nagy a mellem, amit nem szeretek), nem teszem ki a mellem, nem pózolgatok, nem csücsörítek a számmal a képeken, nincs magamról 9 999 999 kép a telómban, se instán, nem bulizok, sminkelek, de nincs rajtam 1 kiló vakolat, nem beszélek csúnyán, nem vagyok flegma (néha durcázok, de csak poénból), nem flörtölgetek a fiúkkal, stb. Mi a hiba bennem??



2018. jún. 2. 17:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%

"Én azt akarom, hogy a fiú kezdeményezzen, ha tetszek neki."


Hát, arra váhatsz... Valamivel kell jelezni, hogy akarsz valamit, mert maguktól elég gyáva a többség.

2018. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

9

Pedig ha nincs semmi jel, akkor nagyon kevés férfi fog kezdeményezni.

tapasztalat, én oda sem megyek egy olyan lányhoz, akin nem látom azt, hogy legalább nem taszítja a külsőm.

2018. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
11 20 elutasítás után te is ilyen "gyáva" lennél.
2018. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
54%

"Én azt akarom, hogy a fiú kezdeményezzen, ha tetszek neki."


Aki kényelmes, az maradjon egyedül. :)

2018. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#13 ott a pont
2018. jún. 2. 18:55
 16/32 anonim ***** válasza:
73%
Nézd. Leírtad, mi a gond: full passzív vagy. Még ha tetszenél se mennék oda, ha nem látnám, hogy az érdeklődés kölcsönös. Senkivel nem vergődnék így egyoldalúan, mert az szar. Ha ilyen kis princessz vagy, várhatsz a kastélytornyodban, míg megöregszel. A bariőid alighanem tevékenyebbek, bátrabbak nála. Ez van, tetszik vagy sem.
2018. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%

Tuti nem a külsőddel van baj, de mivel sokat szenteltél a leírására hadd osszak meg veled néhány tippet, mert átérzem a problémádat. Vágjunk bele.


-NE VASALD! Az ég szerelmére kérlek ne tedd tönkre a hajadat! Nekem életem egyik legjobb döntése volt, hogy nem próbáltam meg szembemenni a természettel, hanem alárendelődtem az akaratának és abból hoztam ki a legjobbat, amim van. Az állandó vasalgatással járó küzdelmet feladtam és kitanultam helyette a göndör haj ápolásának fortélyait és végül ez kvázi a védjegyem lett. Átlagos kezelhetetlen hajból egy természetes, kicsit bohó, művészi káoszt hoztam létre. (Sajnos azóta veszített a göndörségéből, kinőttem. RIP) Az adottságokra rá kell erősíteni, jobbá kell őket tenni, nem pedig a szöges ellentétüket csinálni, mert az a legjobb esetben is csak közepes lehet. Egy ápolt göndör haj sokkal jobb, mint egy keservesen megcsinált semmilyen egyenes haj, ami nem is igazán egyenes. A hosszúság sem szempont, az a lényeg, hogy jól álljon. Ha hínárként úszik egy vékony szálú, már a felénél töredezett haj az inkább elvesz a varázsból. Ha a hercegnős hajzuhatag neked nem elérhető akkor ne vágyakozz rá.

-Legyen egy menő szemüvegkereted, vagy lencséd, vagy műttesd meg a szemedet. Ma már nem a szódásüveg szemüvegek korszakát éljük, emiatt szégyenkezni már ne is haragudj az erős kifejezésért, de egyedül a te lúzerséged, nem pedig sorscsapás.

-Miért nem szép az arcod? A bőrhibákat lehet korrigálni, erre most nem térek ki, mert nem a szépségápolás témakörben vagyunk. Ha másról van szó akkor bár kissé kegyetlenül hangzik, de ez van, vannak nem szép arcú férfiak is.

-Nem a fenék és mellméreten múlik a dolog. Nekem pont fordítva van a leosztás és ez egyedül engem zavar, az emberi kapcsolataimra konkrétan zéró hatása van.

-Mások se teszik ki a mellüket és van barátjuk. Megint csak nem ezen múlik.

-A többi, amit felsoroltál ilyen tipikus mai közhelyek, amiktől az elhatárolódás megint csak egy közhely. Amíg ezekhez akár a legcsekélyebb mértékben is méricskéled magad addig te csak egy kicsit vagy jobb ezeknél az embereknél. Ha nem veszed észre az instán kívüli világot és ezek töltik ki a gondolataidat akkor egy kicsit te is felszínes vagy, ez az igazság. Te nem azért nem vagy tipikus insta lány, mert meghaladtad őket, hanem mert a képességeid nincsenek meg hozzá (nem csak a külsőre gondolok). Nem azért írom, hogy jól kiosszalak, hanem szeretnélek téged elgondolkodtatni.


Nem lehet ebből megmondani mi a hiba benned. Te is tudod, ha őszintén végigolvasod a kérdésedet, hogy felsoroltál néhány semleges és alapszintű jó tulajdonságot. Így egy kicsit álságosnak érzem a kérdésedet, mert semmilyen fogodzót nem adtál arra, hogy valóban segítsünk neked. Tudom te nem így érzed és talán vissza is utasítod elsőre, de az önbizalomhiányon meg a kétségeken túl van benned egy kis gőg. Különbnek tartod magadat a legközhelyesebb embereknél, kimondatlanul úgy gondolod, hogy neked jobban járna a figyelem és a kapcsolat, mert te rendes lány vagy. Te nem vagy "olyan". Nem csak harsányan lehet az ember gőgös, hanem ilyen kis szerényke módon is. De még ez sem az igazi oka annak, hogy nincsen társad, mert a pártaláláshoz nem kell hibátlannka lenni szinte semmilyen értelemben. Ezt csak úgy mindentől függetlenül mondom, hogy alja embereknél jobbnak lenni nem akkora dicsőség.


Hogy miért nincs barátod annak elég sok oka lehet, legjobban egy ismerősöd tudná megmondani. Látatlanban nem akarok találgatni. Egy tanácsom mégis van: próbáld ki a teljes ellentét annak, amit most csinálsz. Ne, ne k.vulj. Ne szélsőségben gondolkodj. Próbálj ki valami teljesen más dolgot. Változtass valamin akárcsak viccből. Nekem ez bejött. Sokáig csak komoly kapcsolatot tudtam elképzelni, de végül keservesen lemondtam erről, úgy voltam vele, hogy akkor élek a pillanatnak, le van szarva. Lekerült rólam a megfelelési kényszer, tényleg azt csináltam, ami nekem jó és így értem el végül az eredeti célomat. Bocs, ez most elég spiri szöveg volt, de egy ismeretlennek csak ilyen átlagos dolgot tudok mondani. Egy barátnőmnek pl. azt tanácsoltam, hogy megoldaná a szerelmi gondjait, ha nem még többet, hanem inkább kevesebbet pasizna. Ha egy módszer rossz, akkor nem még több energiát kell beletenni, hanem kipróbálni az ellenkezőjét. Pont úgy, mint a hajadnál: nem még veszettebbül kell vasalni, hanem kipróbálni a göndörséget.

2018. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: legalább ha látnám, hogy kicsit is, de tetszek valakinek, rögtön lépnék. De senki se érdeklődik irántam. Mindenkinek van má valakije. Én meg nem akarok senki közé se állni.
2018. jún. 2. 19:43
 19/32 A kérdező kommentje:
Bocs, amit írtam, az az utolsó előttinek ment, de mire kiírtam, jött a regény is :D
2018. jún. 2. 19:44
 20/32 A kérdező kommentje:
Pont azért vasalom a hajam, mert a göndör nagyon nagyon nem áll jól. Csak az idősek szerint áll jól, de a velem egykorúak is egyetértenek abban, hogy nem áll jól.
2018. jún. 2. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!