Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miér csak haverként, barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miér csak haverként, barátként tekintenek rám a fiúk? Folytatom lent.21/L

Figyelt kérdés

Ahány fiú barátom van, mind csak haverként, barátként kezel. Titkon mindig reménykedtem benne, hogy hátha megtetszek majd valakinek (nem muszály havernak, barátnak lennie), aki nőként tekint rám. Ahány fiúval megismerkedtem, egyiknek se tetszettem, egyik se volt belém szerelmes. (Volt egy osztálytásam, aki belém volt zúgva, de mellette meg csaja volt). Fiúsan viselekednék, vagy kényes lennék? Lehet, hogy néha laza vagyok, és az baj? Mindegyik ismerősömnek más tetszik, meg barátnőjük van, én meg egyedül. 4 éve azt hallgatom, hogy majd nekem is eljön az igazi, meg belém is őrülten szerelmes lesz valaki. Hát, ebben már nem hiszek.

Úgy látom csúnyább vagyok, mint azok a lányok, akik a fiúk nagy kedvencei. Nincs szögegyenes hajam, nem is olyan hosszú(full göndör, de vasalom, meg laza hullámokat szoktam bele tenni), nem vagyok 165cm, szemüveget hordok, nem szép az arcom, nincs nagy seggem (inkább olyan közepes, viszont nagy a mellem, amit nem szeretek), nem teszem ki a mellem, nem pózolgatok, nem csücsörítek a számmal a képeken, nincs magamról 9 999 999 kép a telómban, se instán, nem bulizok, sminkelek, de nincs rajtam 1 kiló vakolat, nem beszélek csúnyán, nem vagyok flegma (néha durcázok, de csak poénból), nem flörtölgetek a fiúkkal, stb. Mi a hiba bennem??



2018. jún. 2. 17:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%

13

Igen, mert engem soha nem utasítottak ám vissza nőként.....

2018. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Ismerek pár ilyen lányt, mint te, az ilyenekből szoktak bombázókat varázsolni az erre szakosodott showműsorokban :)


Amit sztem csinálj!

- Keress vmi hobbit ami egyben kis mozgással jár: tánc, aerobik, túrázás. Ezek kicsit formálják a popót, lábat. Kondi nem muszáj, ha nem akarod. Táncnál alapból egy fiúval táncolsz! :)

- szemüveged legyen ilyen most divatos nagy fekete keretű (bár én személy szerint ezeket utálom lányokon), de bármilyen más divatos jó lehet

- a barátnőidtől/netről less el extra ruhás/hajas/sminkes trükköket - lehet hogy vmit rosszul csinálsz

- egyáltalán ne kezdeményezz, VISZONT azért jelezheted az illetőnek, hogy érdeklődsz iránta. E kettő nem ugyanaz. A túltolt meetoo kampány miatt amúgy is 2-szer meggondolja egy srác, hogy egy lányt megszólítson (vannak rossz tapasztalataim...)


Amit ne csinálj!

- Ezek után ne kezdj csücsörítő fotókat posztolni ide-oda

- Ne általánosíts/tárgyiasítsd a férfiakat. Nem vagyunk sem plüssmacik, sem pénztárcák, sem spermaautomaták

- hagyd a passzív-agresszív viselkedést, mindig mond el mi bánt ha megkérdezik (ne mond azt, hogy semmi :)))) )

- Vagyis maradj meg belsőleg normális lánynak ;)

2018. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 peca1000 ***** válasza:
48%

Basszus! Göndör hajad van, és szemüveges vagy? Egy ritka kincs.


Fesd be vörösre a hajad, tedd ki a melleidet, és a szemüveged kerete legyen szögletes, de vékony.


Le sem fogod tudni magadról a pasikat!


Nekem ez az ideálom!

2018. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Fekete, műanyag divatos szemcsiz hordok :D
2018. jún. 2. 20:58
 25/32 A kérdező kommentje:
*szemcsit. Egyszerűen csak nincs önbizalmam :(
2018. jún. 2. 20:59
 26/32 anonim ***** válasza:

Mi igazából nem tudhatjuk mi is lehet a baj, nem ismerünk:)

Talán a ruha? Az a lányoknál elég sokat tud dobni egy jó szett, ami nem csak divatból jó hanem tényleg jól is néz ki és egy ,,közepes csajt" eléggé meg tud emelni:)

Illetve egy szolid smink talán egy szemkihúzás is jó lehet (na nem olyan "cicás" (azt hiszem így hívják) na nem abba mert azt vagy elrontják vagy nem áll jól, hanem szimplán körbe ami kiemeli a szemed)

Viselkedésre pedig nem igazán tudom hogy fiús lennél-e vagy sem, erről csak olyan mondhat véleményt aki ismer.


Abban pedig ne kételkedj hogy lesz valaki:) Nem egy embert ismerek akinek nem vagy csak alig volt kapcsolata és 20-on éves:)

2018. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem tetszett már nagyon szemüveges, kissé kapafogú lány nem valami egetrengetően formás fenékkel szóval ezért kételkedem elég erőssen az ilyen kijelentésekben egy lánytól, hogy "tőlem senki nem akar semmit". Legtöbbször az áll a háttérben, hogy az általad kiszemelt pasik nem akarnak tőlük semmit, de azok olyan pasik akik videóklippekben meg divatkatalógusokban vannak.
2018. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Kiszoktam húzni a szemem alul-felül. Olyan ruhákat hordok, ami az ízlésem, jól áll :)
2018. jún. 2. 21:23
 29/32 anonim ***** válasza:

Akkor ne haragudj nem tudom mi lehet:( Balszerencse vagy nem tudom:(


Ismerőseidtől nem szoktál valamit hallani hogy xy-nak tetszenél esetleg, vagy hogy ez vagy az jól állna vagy épp nem áll jól?

2018. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
91%

Kaptál jó tippeket, főleg a "regény" volt elgondolkodtató.

De még a pecáséban is van megfontolni való. Egy hajfestés kis energiával csinál belőled egy kicsit új nőt.


Viszont van egy fontos dolog, amit senki nem említett.

Mosolyogj! Sokat, indokolatlanul, pasikra meg ezerrel.

Senki nem fog hozzászolni egy mufurc csajhoz, de egy mosoly és egy huncut szem a legszexibb dolog, amit egy nő viselhet.

2018. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!