Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miér csak haverként, barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miér csak haverként, barátként tekintenek rám a fiúk? Folytatom lent.21/L

Figyelt kérdés

Ahány fiú barátom van, mind csak haverként, barátként kezel. Titkon mindig reménykedtem benne, hogy hátha megtetszek majd valakinek (nem muszály havernak, barátnak lennie), aki nőként tekint rám. Ahány fiúval megismerkedtem, egyiknek se tetszettem, egyik se volt belém szerelmes. (Volt egy osztálytásam, aki belém volt zúgva, de mellette meg csaja volt). Fiúsan viselekednék, vagy kényes lennék? Lehet, hogy néha laza vagyok, és az baj? Mindegyik ismerősömnek más tetszik, meg barátnőjük van, én meg egyedül. 4 éve azt hallgatom, hogy majd nekem is eljön az igazi, meg belém is őrülten szerelmes lesz valaki. Hát, ebben már nem hiszek.

Úgy látom csúnyább vagyok, mint azok a lányok, akik a fiúk nagy kedvencei. Nincs szögegyenes hajam, nem is olyan hosszú(full göndör, de vasalom, meg laza hullámokat szoktam bele tenni), nem vagyok 165cm, szemüveget hordok, nem szép az arcom, nincs nagy seggem (inkább olyan közepes, viszont nagy a mellem, amit nem szeretek), nem teszem ki a mellem, nem pózolgatok, nem csücsörítek a számmal a képeken, nincs magamról 9 999 999 kép a telómban, se instán, nem bulizok, sminkelek, de nincs rajtam 1 kiló vakolat, nem beszélek csúnyán, nem vagyok flegma (néha durcázok, de csak poénból), nem flörtölgetek a fiúkkal, stb. Mi a hiba bennem??



2018. jún. 2. 17:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak:)

Illetve emellé még az nagyon jó ha a szemed is mosolyog/csillog:D Ezt nem hiszem hogy el lehet érni valamivel de amúgy ezek tényleg vonzóak :)

2018. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Ment a zöld kezecske. Szoktam kérdezgetni barátnőimtől, haverjaimtól, hogy tetszek-e xy-nak, de mindig 'nem' a válasz :/
2018. jún. 3. 07:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!