Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek egy ilyen lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek egy ilyen lánytól?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt, eddig minden jól alakult. Aranyos, kedves, visszafogott. Lehet vele sok mindenről beszélni. Csinosan öltözködik, de nem kihívó. Kifejezetten olyan lánynak hittem, aki inkább a régebbi ideál, ugyanis nem szeretem a magamutogató és hangoskod[ csajokat. Fontos neki a család, szeretne házasodni és szülni is. Az ágyban is összeillünk, de utána megkérdeztem, hogy sok pasija volt-e. Azt válaszolta, hogy ő nem fog nekem hazudni, régebben kicsapongó életet élt, így én vagyok a tizennyolcadik pasi az életében. Sok szexkapcsolata és egyéjszakása volt, csak két komoly kapcsolata volt. Nekem ez rengetegnek tűnik egy 22 éves lánynál. Nem vagyok irigy, nekem soha nem számított saját szempontomból a mennyiség. Nehéz felfognom, hogy egy ilyen lány hogy volt képes ilyen sok pasival lefeküdni.

2018. jún. 3. 11:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%

Hogy ti milyen irigy kis szarok vagytok...:D Te jó ég.


Elárulok egy titkot, attól, hogy valaki sok férfivel volt, nem jelenti azt, hogy bármelyiket megunta vagy hogy nem lenne hűséges, vagy azt, hogy "elhasználódott" vagy elkapott bármit.


Van, amikor az embernek nincs másra lehetősége és van, amikor az ember vágyik a szexre is. Sokszor a férfi nem akar többet, a nő meg belemegy, ha már adott a lehetőség, hogy jól érezze magát. Attól, hogy valakivel mindketten tudjátok, hogy ez ennyi, te nem azért fogsz tovább lépni, mert megunod őt, hanem mert nem akar tőled többet, vagy te nem látsz benne mást ennél, mert kapcsolat szempontjából nem illetek össze. Tudom, hogy ez a férfiaknál egy hihetetlen dolog, de aki dugni akar velünk, az nem mindig (sőt, nagyrészt) nem akar tőlünk kapcsolatot és többségünk (veletek ellentétben általában) előre közli, hogy mit akar, nem azután nyögi be, hogy ez ennyi, miután megvoltál neki. Sőt, attól, hogy nekünk valakivel jó az ágyban, nem jelenti azt, hogy akarunk rá áldozni időt, energiát és nem jelenti azt, hogy ne lenne vele egy pokol egy párkapcsolat, mert emberileg nem passzol hozzánk. De ha már itt tartunk, így is lehetnek az embernek numerái, hogy nem is ezt tervezte és bízott benne, hogy lesz folytatása és a másik nem jön pont a szex után rá, hogy erre nem áll készen. Egy ilyen után meg tök érthető, ha érzelmeket semmibevéve szexelni akarsz, mert tudod, mikor már átbsznak és tökmindegy, mennyire vagy rendes lány, mert azt hangoztatják, hogy a bevállalósság és az ágyban nyújtott teljesítmény az érték, szarsz az egészbe és éled a saját életed.


Arról nem is beszélve, hogy vannak emberek, akiknek van annyi agya (a többségnek szokott lenni), hogy el tudja választani, milyen szabályok élnek egy párkapcsolatban. És lehet, hogy szexelt x emberrel, de ha lenne egy csöpp agyad, arra kérdeznél rá a partnerek száma helyett, hogy csalt-e már meg valakit. Mert én sem hűségeskednék meg kaparnék egy olyan után, aki nem a párom, mert nem tartozom neki számadással. Kapcsolatban meg csak olyannal lennék, akihez hűséges tudok lenni, függetlenül attól, hogy előtte hány emberrel éreztem magam jól, a tisztelet megadása nem ezen múlik. És az sem, hogy képes-e valaki komoly kapcsolatra. Sok esetben nekünk, nőknek csak a szex lehetőségét ajánlják fel, pont, ahogy nektek a friendzone-t, és választhatunk, hogy legalább ezt a kicsi jót elfogadjuk, vagy inkább továbbállunk és lekoptatjuk a srácot, ha más nem lehet. Tény, ez élvezetesebb tud lenni, mint a friendzone, ha nem vagy túl szerelmes, csak tetszik a másik.


Elmondta. Örülj neki. Nem sok ember tud elsőre qrvajól leszopni, észrevehetted volna már abból is. Annak ugyanis, akinek 1-2 partnere volt, csak az ő igényeikhez tudott igazodni, ami neked nem biztos, hogy bejön, hiába "gyakorlott" ugyanúgy. Ha anyádékkal meg a haveroddal beszélgetsz egész életedben, egy idegennel akkor sem fogsz tudni elsőre gördülékenyen kommunikálni nagy eséllyel. Ha sok különböző emberhez alkalmazkodsz, akkor fejlődnek ezek a készségek. Értelemszerűen, ha többféle igényű emberrel szexelsz, akkor tudod jobban egy idő után, hogy kinek mi lehet a jó, akár elsőre is. Ezt csak arra mondom, aki úgy vár az ágyba egy vadállatot, hogy közben legyen szűz meg legyene előtte max. 2 pasival. Nem úgy működik, cicuskáim, legfeljebb az ilyen szánalmas és idióta vélemények miatt a lány letagad párat, hogy ne sírjatok emiatt.


De ti mindenen fenn tudtok akadni. A saját kibszott magasságotok pár centijétől kezdve addig, hogy egy 70 kilós csaj biztos kövér, közben még nem is láttátok a testösszetételét, meg a többi ilyen szar. Rémesen ostobák és korlátoltak vagytok. Mondom ezt úgy, hogy nekem sem volt sok partnerem pedig.

2018. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Fogadd el vagy szakíts vele, ha nálad a múltja ekkora töréspontot jelent.
2018. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%

Ne matekolj rajta! Nem mindegy, hogy 3 vagy 18? Most veled akar lenni? Igen. Ha bármikor nem akarna akkor az úgy is az ő döntése. Csak azért elkefélni 1-2 életet esetleg mert több pasival volt? És ha ő az igazi?


Lehet az a verzió, hogy kiélte magát, nyugalomra vágyik. Van ilyen. Ugyanakkor szende szüzek ha későn kapnak rá a f..z ízére akkor csalják szanaszét a párjukat. Szóval nem ettől függ.


És becsüld az őszinteségét! Jobb lenne ha azt mondta volna, hogy 3, közben meg 18 a valós? Örülj, hogy számon tudja tartani... :)

2018. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Ki a f@$zt érdekel hogy mi volt vele 2-3-4évvel ezelőtt??
2018. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát hasonló csajszival vagyok együtt a kor stimmel, a darabszám jóval szolidabb, de volt jó pár férfi az életében. De tök jól érzem magamat vele és fordítva, és az ágyban sincs gond, sőt bármikor fel tudja kellteni az érdeklődésemet, és fordítva. Jól megértjük egymást órákat tudunk beszélgetni mindenben őszinték vagyunk, és még 3 év után is imádom. Persze ez az én érzésem a barátnőm íránt. Meg ne legyek álszent én is korábban jó pár csajt fűztem meg és fektettem hanyat. Kiéltük magunkat, mire lekötöttünk egymáshoz.
2018. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
38%

Szexkapcsolatra jöhetne többre nem.

Számomra ez megalázó lenne pont azért mert én jelenleg nem akarnék komoly kapcsolatot. Kérdezem én, hol vannak ilyenkor ezek a lányok akik azelőtt csak kalandozni akartak? Sehol... Szexelnek a sportos, jó pasikkal, jól érzik magukat. De ugye én nem ütöm meg a mércét, ezért inkább komoly kapcsolat, én meg köszönöm, de így nem kérek ebből, hogy szexre csak a csődör, de kapcsolatra jó a hűséges szamár.

2018. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%
Volt már olyan barátnőm, aki korábban a fél városnak megvolt. Két hónapon belül félreQrt, legalábbis ez az, amiről tudok.
2018. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%
A leírásból nagyon rendes. 18 pasi rengeteg, de ha téged tényleg szeret, te is szereted, ez nem egy szakító ok.
2018. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%

#2: Ja, mert attól aztán nagyon jó lesz az ágyban, hogy korábban huszan beleélveztek. :D


Ha zavar, akkor menekülj, ha nem, akkor meg fogadd el a tényt, és ne rugózz rajta. Nekem mondjuk vállalhatatlan lenne olyannal együttlenni, akit gyakorlatilag mindenki csak ürítésre tartott alkalmasnak, nyilván nem véletlenül.

2018. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%

Pasik.

Nektek aztán semmi se jó.

Az se ha tapasztalt a csaj, az se ha még sohasem volt barátja.

Ha tetszik neked, szereted mint ember nem tökmindegy a szexuális élete milyen volt?

2018. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!