Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek egy ilyen lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek egy ilyen lánytól?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt, eddig minden jól alakult. Aranyos, kedves, visszafogott. Lehet vele sok mindenről beszélni. Csinosan öltözködik, de nem kihívó. Kifejezetten olyan lánynak hittem, aki inkább a régebbi ideál, ugyanis nem szeretem a magamutogató és hangoskod[ csajokat. Fontos neki a család, szeretne házasodni és szülni is. Az ágyban is összeillünk, de utána megkérdeztem, hogy sok pasija volt-e. Azt válaszolta, hogy ő nem fog nekem hazudni, régebben kicsapongó életet élt, így én vagyok a tizennyolcadik pasi az életében. Sok szexkapcsolata és egyéjszakása volt, csak két komoly kapcsolata volt. Nekem ez rengetegnek tűnik egy 22 éves lánynál. Nem vagyok irigy, nekem soha nem számított saját szempontomból a mennyiség. Nehéz felfognom, hogy egy ilyen lány hogy volt képes ilyen sok pasival lefeküdni.

2018. jún. 3. 11:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha 18-tól lehidalsz,az én számomtól kútba vetnéd magad.De ezt megtartom a magánügyemnek,soha nem kérdezték meg mennyivel vagy kikkel voltam,ez tini korban szokás javarészt.Simán hazudhatott is volna,hogy pl. csak 3,legalább őszinte volt.
2018. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, honnan tudod, hogy őszinte volt? Lehet, hogy a valóságban háromszor ennyien húzták fel.
2018. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%
Páromnak én is "csak" 5-6 ot vallottam be de azt se kellet volna azóta is ha összeveszünk felhozza. Pedig nem is tudja az igazságot. Ez csak a férfiak fa szsága keressétek meg a rátok váró szűz lányt csak nektek tartogatja magát. Barmok
2018. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a kérdést szívesen belinkelném oda, ahol azon vinnyognak a gyikes pasik hogy nekünk nőknek milyen jó. Ja, ha vékonyak vagyunk és szüzek. Amúgy meg....
2018. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
4%
Nekem is ennyi van a párommal együtt. A párom jüt röhögött rajta és biccentett, hogy "akkor ezért bánsz velem ilyen jól". Ilyen is van. Neki meg 26 volt, naés. Csak a szüztelenítésre váró pasik meg a birtoklási mániások rinyálnak ribänc módjára ezért.
2018. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ne ez alapján ítéld meg. Az se jó ha kevés volt neki, mert akkor tapasztalatlan lehet, illetve van még benne kíváncsiság, "kiéletlenség".
2018. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha 16 évesen kezdte, akkor az évente 3 pasi. Így meg nem olyan vészes, nem?
2018. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
55%

Elmondom, hogy én hogy látom, aztán, hogy mit teszel ebből a magadévá, az már a te dolgod.

Ha egy szűz csaj "választ" téged, akkor tulajdonképpen nem is választ, hanem beletörődik, hogy téged dobott neki a gép. Nincs viszonyítási alapja, tehát választani sem tud.

Ha egy olyan csaj választ téged, az korábban több fszt fogott, mint kilincset, akkor nyilván tudsz valamit, amit más nem. Tudom magamról; minél több partnere volt valakinek, annál válogatósabb, annál nehezebb nála megütni a mércét. Nem is csoda, hiszen ő egy jó ember, szerethető partner lett. A kudarcaink faragnak ugyanis embert belőlünk, belőlük tanulunk a másik nem gondolkodásáról, lelkivilágáról annyit, hogy mi magunk is szerethető partnerré érjünk.

Nekem közel ötven felejthető kapcsolatomba és egy elrontott házasságba került megtalálni azt a nőt, aki az élet MINDEN területén méltó partnerem, imádni való társam tud lenni. Neki is sok partnere volt előttem. Ő is az igazit kereste, és ő sem alkudott meg félmegoldásokkal. Mindkettőnknek volt tehát viszonyítási alapunk bőven. Mindketten tudtuk, mit keresünk, és hálát adtunk a sorsnak, amiért egymásban megtaláltuk azt.

Egy partnernek soha ne a múltját firtasd! A múltunk nem életfogytos ítélet, hanem lépcsőfokok sora. Általuk váltunk olyanná, amilyenek ma vagyunk. Ha et nem tudod elfogadni, korai még a párválasztáson törni a fejedet.

60F

2018. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!