Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vegán-Nonvegán kapcsolatokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán-Nonvegán kapcsolatokról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet az étkezéseket intézni úgy, hogy kiegyensúlyozott legyen mindkét félnek.

Én minden vegán ételt szívesen fogyasztok (tudom, nem nagy dolog ez :D), csak hát nem tudom, hogy milyen változások lennének a mindennapjaimban egy teljesen vegán emberrel.


Például fehérjét minden étkezésnél érdemes bevinni a szervezetbe, de fehérforrást tartalmazó vegán ételeket nem tudom, hogy mennyire könnyű beszerezni például vidéken, vagy strandon, vagy stb. Szóval értitek.


Van aki ilyen kapcsolatban van? Mi a véleménye erről? És van aki csak volt ilyenben, és közre játszott a párkapcsolat végéhez?


2018. jún. 3. 22:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, miért kéne a másik kajájával foglalkozni.

Én nem vagyok vegán, de szoktak lenni időszakaim, mikor abszolút nem kívánom a húst 1-2 hétig.

Ilyenkor:

- ha rendelünk kaját, akkor egyszerűen mást x-elek, nem is mindig tudom mit eszik ilyenkor a párom

- ha meg már úgyis nekiállunk főzőcskézni, akkor már csinálunk kétfélét. Nem több macera pl valami tökfélét kirántani, mint húst (sőt...), vagy egy tésztához a húsos mellé összedobni egy húsmentes mártást is...

Mondjuk én alapjáraton nem szeretem, ha csak egyféle kaja van itthon.

2018. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Azért voltam kíváncsi, hogy például hosszú távon mennyire kényelmetlen egy ilyen kapcsolat. Például bárhova is mennénk, szinte jobban meg van kötve a kezünk, mint egy cukorbetegnek, mert semmit sem eszik meg, ami valamennyi tejet vagy nem növényi zsiradékot is tartalmaz.

És így elég nehéz gondolom közös helyet találni, ahol épp mindketten tudunk enni. (pl. egy strandon vagy utazás során, stb)

2018. jún. 5. 21:20
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

Nem tudom, merrefele laksz, de mivel egyre több a vegán, egyre több kifejezett vegán kajálda nyílik, illetve egyre több "sima" kajáldának van vega/vegán ajánlata :)

2018. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!