Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy kevés kivételtől eltekintve ha egy csaj ad magára, akkor már jó csaj?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy extrém eseteket (mondjuk a legszerencsétlenebb genetikájú 10%-ot) leszámítva ha egy lány

- odafigyel az étkezésre és mozog (ergo nem elhízott)

- igényesen, stílusosan öltözködik

- előnyösen hordja a haját

- tud igényesen sminkelni

- nőies a testbeszéde

akkor máris vonzó lesz a férfiak zömének.

Ha végiggondolom az ismerőseimet, kevés olyat tudnék mondani, aki kifejezetten igényes magára, és ennek ellenére ne ütne meg legalább egy 7/10-es szintet.


2018. jún. 4. 18:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Aha. Azért tettem fel a kérdést, mert állandóan azon őrlődöm, hogy vajon az én elvárásaim túl magasak-e, mert nem jönnek be a nem igényes, mindenféle szexuális kisugárzást nélkülöző nők, és valaki olyat szeretnék, aki vonz is. De a rosszindulat level 9000 persze hol máshol érne utol azonnal mint ezen a lepratelepen.
2018. jún. 4. 18:12
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mi a vonzó nőben, de ugyanezeket mondják itt a pasiknak is, hogy legalább ennyire szedjék össze magukat, de kész vannak tőle.
2018. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem is pont éppen jó, de megfelelő annyira, hogy a férfiember elképzelje vele a szexet.

Egyébként ez magyarázható a férfi poligámiával, vagyis hogy pl az állatvilágban is a hímnek akkor van a legnagyobb esélye továbbadnia a génjeit, ha minnél több nősténnyel közösül.

A nők a férfiakkal ellenben viszont hipergámok, vagyis ők a környezetükből elérhető legjobb, de egy darab férfit keresik. vagyis akitől a legjobb géneket tudja továbbadni.

2018. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen. És ennyi elég ahhoz is, hogy egy pasi jó pasi legyen. Csak smink helyett vagy normális fazonú szakállat nyirat, vagy lecsapja azt a foltosan kinőtt szart a feje alsó részéről. Meg nőies helyett férfias a tartása, mozdulatai, viselkedése, stb.


És ugyanígy vagyok a férfiakkal ismeretségi körben, azzal a különbséggel, hogy amíg a nők közül 80% az, aki egy kicsit ad magára legalább (de inkább nagyon), addig a férfiak közül 50% figyel magára minimálisan, a másik 50-ből meg van, aki annyira igénytelen (felük kb), aki még a testszagra sem figyel oda, meg a haja is csimbókos...


Mindenkinek elég lenne ennyi, akit írtál, de a nők jobban tesznek meg magukért még többet is.

2018. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
szóval... tegyük fel valaki izmos jó ruhái vannak tisztálkodik borotválkozik akkor az már jó faszi tegyük fel magas és normális feje van?
2018. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

6: igen, az külsőre egy jó pasi.


Belsőre még lehet olyan, aki mellett töltsön el egy percet a halál, de ez igaz a nőkre is. Csak amíg ti dugnátok tré nővel, mi nem csapjuk a szelet olyannak, akinek a belsőjében van valamo rohadt irritáló.

2018. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
A "jócsajsághoz" azért nem árt egy szép arc sem.
2018. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem csak te. A férfiak sokkal kevésbé válogatósak, míg a nők nagyon.
2018. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki férfiként "csak" ennyire ad magára valaki,már abból is lehet top 10-est csinálni,ha amúgy átlagosak az adottságai és nem egy Quasimodo.Csak erre a legtöbb gyakoris faxi nem jött rá.
2018. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Kétféle jó csaj van. Az egyik jó csajnak születik és hacsak nem veszti el valamelyik végtagját, nem lesz pajzsmirigy zavaros, nem csapja el a busz, őt képtelenség a nem jó csaj kategóriába átsorolni, mert egyszerűen szépnek született.

Akkor is ha felszed 5-10 kilót, akkor is ha topis módon öltözteted fel, akkor is ha rosszul vágatja le a haját, akkor is ha nincs kisminkelve, és akkor is fiús a testbeszéde.

És van a másik kategória, akit soha nem ismertek el igazán, de vágyik rá és féltékeny; ezért a világon mindent megtesz, hogy gyönyörű, hogy díva lehessen. A báj, a smink, az alaposan kiválogatott ruhák, a kellem, az illat, a gesztusok. Mindent bevet, hogy lenyűgözze a környezetét, és elégedett mosollyal nyugtázhassa az őrá irányulú szempárokat.

2018. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!