Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarok semmit akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok semmit akkor nem írok vissza, ez így jó?

Figyelt kérdés

Ha randin nem jön be az adott személy akkor nem írok vissza. Az egyik fiú barátom szerint ez bunkó dolog. Szerinted?

20/l.


2018. jún. 5. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Írj annyit hogy úgy érzed nincs meg a kémia."


Ez a világ legbénább szövege. Írj annyit, hogy úgy érzed, nem egymást keresitek. De ne kémiázz, az olyan béna :D

2018. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

#11

Általában az óvisok szoktak fennakadni és agyalni azon hogy melyik szöveg gáz,melyik nem:)

Tök mindegy melyiket írja, a vége ugyanaz.

2018. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság és gyerekes dolog nem válaszolni.
2018. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És? Nekem is volt nőként, hogy találkozó után a pasi nem írt többet (nem 1x fordult elő + még az okot sem tudom, mivel a képeim a valóságot tükrözték, egész alakosak voltak, és előtte állítólag tetszettem...)


Én akkor csináltam ilyet, ha szex is volt az első talin, és többet nem akartam látni.

Amúgy, ha nem volt, és kerestek, visszaírtam, csak finoman lekoptattam őket.

2018. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha már utasítottak volna vissza valaha, főleg így, akkor fel sem merült volna benned ez a kérdés, mert tudnád, hogy mennyire rossz érzés ez a másik félnek.

Férfi létemre sok ilyen tapasztalatban volt részem, és én nem csinálom ezt másokkal, hanem megmondom, ha nem jön be. Persze csak ha keres randi után.

2018. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!