Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire befolyásol titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol titeket a helyesírás?

Figyelt kérdés

Főként nők/lányok, de mindenki véleménye érdekel. Megismerkedtem egy férfivel, kedves, vicces, jól néz ki, jófej, érdekes hobbijai vannak. Szakmunkás végzettsége van amivel meglepően jól keres, emellett a hobbijából is tud pénzt keresni. 25 éves, a szüleivel él, arra hivatkozva, hogy egyedül nem akar lakni. Viszont van egy kis probléma, a helyesírása. Én egyetemre járok, viszont nem tartom magam rendkívül okosnak, DE a helyesírásra elég érzékeny vagyok. Nálam ez eléggé alap dolog, egy minimum elvárás, hogy egy ember le tudjon írni két mondatot hibák nélkül, ő viszont annyira szörnyen ír, gyakran megkérem inkább telefonáljunk, mert nagyon ideges vagyok emiatt. Neki sosem mondtam eddig, nem szeretném megbántani.

Igazából személyesen egyáltalán nem tűnik műveletlennek vagy ostobának, ezért nem is értem ezt az egészet.

Szóval a kérdésem: titeket mennyire befolyásol mások helyesírása abban, hogy hogyan álltok hozzá az illetőhöz? Kezdenétek egy ilyen emberrel, mint akit leírtam?


2018. jún. 6. 15:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
Én csakis emiatt nem kezdtem kapcsolatot már több férfival is.
2018. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nos, nekem informatika tanáraim mondták, hogy jobb, ha te ismered, mit hogyan kell írni, mert a szoftveres helyesírás ellenőrzők pontatlanok, nem tökéletesek. De a te dolgod. :-)

A kérdésre már válaszoltam, pár hibán nem akadok fenn, amíg a szöveg értelmezhető, és az egyén amúgy szimpatikus.

2018. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Persze nem azt mondom, hogy felejtsünk el magyarul, de én ha beírom hogy "mijen", a telefonom automatikusan feldobja, hogy "milyen"

Ergo nem értem, hogyan tud valaki ilyen brutál sz arul írni, amikor a telefon még azt is megmondja, hogy mit milyen j-vel kell

2018. jún. 7. 19:30
 24/25 anonim ***** válasza:
Na jó, csak nem mindenkinek olyan a telefonja. Nekem van egy régebbi androidos telefonom, amin még ez nem volt rajta például.
2018. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Jó, de neki új telefonja van. :D már az előző telefonján is volt autocorrect, de gyanítom azon is úgy írt
2018. jún. 7. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!