Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy férfinak sem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 19:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

külső

vagy bunkó beképzelt

ha se nem vagy ronda se nem bunkó nem tudom

2018. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
esetleg szociàlisan nem kompatibil ami a bunkó egy formája
2018. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Itt majd sokaknak kelleni fogsz, készülj a privátokra, aztán csak válogatnod kell.
2018. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
Írtam privátot, nekem kellesz Zsanett. Ötkoa szökögútná.
2018. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%

Jó hírem van: megtaláltam a párodat: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Hívjatok majd meg az esküvőre! :)

2018. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 peca1000 ***** válasza:
67%

Mert kövér, sovány, szőrös, büdös, alacsony, magas, csúnya, jégkirálynő, aranyásó, stb. vagy


Válaszd ki melyik rád a jellemző, és változtass rajta :)

2018. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem vagy valami közlékeny!

Kommunikációból nulla!

Hogy vársz el értelmes választ, ha csak annyit közölsz nagy kegyesen hogy 26 éves nőnemű vagy?

Hát ezzel nem kelted fel az érdeklődését senkinek, erre mérget vehetsz!

2018. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem keltetted fel a figyelmüket. Még addig se jutnak el, hogy unalmasnak találjanak; mert egyszerűen nem számolnak veled; nem vagy feltűnő, de ez nem hiba, ez nem baj, mert nem egy nagyszájú, feltűnősködő figyelemhajhász ember vagy; hanem olyan kis csöndes, békét kedvelő, aki nem szól, amíg nem kérdezik, mert gondolom pl nagyon érzékeny, ezért talán zárkózottabb is vagy, mint mások. Keress magadhoz hasonlót szerintem; aki ugyanúgy nem felszínes, hanem érzelmekkel teli, nagyon barátságos, szelíd, nem nagyhangú, nem feltétlen partiarc-és a társaság közepe; inkább olyan elmélkedős, filozofikus; aki nem megy a tömeg, a divat után, hanem mindig van saját véleménye, ami lehet, hogy egyezik az általánosan elterjedt , elfogadott nézetekkel, de nem nagyon osztja meg másokkal, nem nagyon nyílik meg és beszéli ki a gazdag lelkivilágát, csak ha már valakivel bizalmas viszonyban; meg hát ugye a másik, hogyha kérdezték, akkor nem az általánosan "elvártat", "elfogadottat" mondja, hanem tényleg azt, ami neki belülről jön, ami vagy egyezik az általánosan elvárttal és azzal ért egyet; vagy nem; de akkor is azt mondja, ami belülről jön, ha pedig hátránya származna belőle, inkább megtartja magának, mert nem akar lelki sérüléseket, vitákat; nem akar mások céltáblájává lenni, hanem fontos neki a barátságos közeg, környezet, mert abban tud igazán jól funkcionálni, hogyha nem kell attól tartania, hogy nem fogadják el , és bántani fogják őt, mert tényleg nagyon összetett, és gazdag a lelkivilága, ha ránézel, őmaga egyszerű, de olyan jó sokrétű, olyan összetett személyisége van, és sokmindenre nyitott. És szeret meghallgatni új nézőpontokat, látásmódokat. Ha valaki ajánl neki egy zenét, akkor leteszteli, meghallgatja, hogy neki bejön-e ,és csak azután formál róla véleményt; ő is ajánl zenét, de nem akarja tukmálni a saját ízlését, csak megmutatja, hogy "van ilyen is", hogy esetleg osztozz vele az élményben. Szerintem te az őszinte kapcsolatokat kedveled; amikor nem csak arról van szó, hogy "legyen mellettem valaki, bárki, hogy elmondhassam másoknak, hogy ' már nekem is van valakim, úgyhogy nem kell lenéznetek, kinéznetek magatok közül, mert én sem vagyok egy rossz, kibírhatatlan alak; hanem van, aki engem így is elvisel, sőt , mi több , engem így is szeret.'" Meg pl talán nem feltűnő ruhákat hordasz, ami szintén nem baj; nem kell kirívónak, meg feltűnősködőnek lenni. Én pl az olyan ruhákat szeretem, ami nem feltűnő, nem rikít ki a többi közül, el lehet benne vegyülni, nem hívja fel magára a figyelmet, de önmagában, ha kielemzed, jól néz ki, ízléses; de nem tűnsz ki vele; alapjáraton "el tudsz bújni", nem vonod magadra a figyelmet; de mégis jól érzed magad benne, mert tudod, hogy jól nézel ki; és mások sem ütköznek meg rajta, mert tényleg jól néz ki, és "megüti mások szintjét is" ezáltal, hogy egy tök ízléses darab, de nem feltűnő, nem szúrod ki a tömegből. Szóval szerintem tényleg , kívülről egyszerű vagy; és maguktól, ha nem hívod fel magadra a figyelmet, és nem nyitsz feléjük, nem fognak észrevenni, közeledni hozzád, mert nem vagy úgy a középpontban. De van, akinek meg pont így kellesz, ahogy vagy, csak hívd föl magadra a figyelmét, mert mások, akik úgy csillognak-villognak, szeretik a reflektorfényt a figyelmet, a középpontban levést, elvonják, elviszik az összes pasi figyelmét terólad; tehát rájuk terelődik az egész, és így, önmagában, nem tud rád felfigyelni egy férfi; mert a többiek begyűjtik maguknak az összes figyelmet, a nagyhangúak, akiknek ez fontos. De az is lehet, hogy pl nem vagy annyira dekoratív, plusz ezzel együtt esetleg nem is olyan jó a kisugárzásod, mert látszik rajtad, hogy esetleg önbizalomhiányos vagy, vagy pedig kifejezetten nem érzed jól magad a bőrödben. Én ilyennek képzelek egy olyan embert, aki kiír egy ilyen kérdést.
2018. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
*Vagy még pl a sorsod ezen szakaszában, születésed előtt, amikor terveztük, összeraktuk ezt a nagy 'színdarabot', akkor lehet, hogy tehát életed eme szakaszában épp a magányt akartad megtapasztalni, és ezért ez így lett összerakva; de lehet még ígyis talán, hogyha bíznál jobban magadban, jobb lenne a kisugárzásod, és fel tudnál valakit szedni. Nem tudom.
2018. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, én miért nem kellek neked?
2018. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!