Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy katasztrófa vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katasztrófa vagyok! Mit tegyek? 28/N

Figyelt kérdés

Az életemből teljesen kimaradt a bulizás. Gimi alatt nem csináltam semmit, az egyetem alatt sem, most pedig munka mellett örülök ha pihenni van időm...

Viszont egy-két hete voltam egy buliban, nem is tudom mióta, és teljesen beleestem egy 18 éves srácba. Egy társaságban voltunk, beszélgettünk, teljesen levett a lábamról, magabiztos, még én éreztem picit alárendeltnek magamat a beszélgetés folyamán annyira értelmes volt, és emellett irtózatosan helyes. Azokhoz a "férfiakhoz" képest, akik próbálkoznak, összehasonlíthatatlan.

Viszont neki sem kellek. Nem értem, az én osztálytársaim megőrültek volna egy 28 éves nőért annak idején, egyszerre is mentunk haza, lett volna alkalma sokmindenre, de nem. Facebookon bejelöltem, írtam is neki, készségesen válaszol, de nem kérdez vissza sosem. Teljesen csalódott vagyok, egyszerűen nem értem magam. Egy 18 évesért epekedem, miközben már lassan szülnöm kellene...



2018. jún. 7. 00:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Tánc közben próbáltam, igen, hozzáérni, de ilyenkor elnézést kért. Meg volt a társaságban egy vele egykorú lány, vékonyabb, és egzotikusabb mint én/én sem vagyok ronda, szeirntem az átlagnál csinosabb is vagyok/, őt kérte fel táncolni, illetve táncoltatta meg többször is. De annak a lánynak barátja van, aki ott is volt, ezért annak nincs jövője..
2018. jún. 7. 00:34
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
A kis Bovaryné. :D
2018. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Ne öregíts kérlek! :'D
2018. jún. 7. 00:36
 14/30 anonim ***** válasza:
29%
Egy ágrólszakadt szerencsétlent nem szánsz meg, és adsz neki esélyt? MErt akkor jelentkezem. :D
2018. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
35%
A katasztrófákat el kell hárítani katasztrófaelhárítókkal. Ne védjétek ezt a katasztrófát, ti aljas katasztrófavédők.
2018. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%

Nem az öregítés volt a célom. :D


Mondom, valószínűleg eszébe se jutott, hogy bejöhetsz neki. Tényleg ritka az ilyesmi. De az is lehet, hogy csak simán nem jössz be neki. Nem lehet tudni.


A valódi baj nem az, hogy egy fiatalabb fiú jön be neked, inkább az, hogy belezúgtál valakibe úgy, hogy nem kaptál semmi jelet tőle, hogy te is tetszenél neki. Értem én, hogy szimpatikus, de komolyabb érzelmeket csak akkor érdemes táplálni bárki iránt, ha ő is érdeklődik. Persze tudom, nehéz irányítani az érzelmeket, de meg kell próbálni.

2018. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%
Hmmm... amúgy a kérdésed alapján lehet, hogy a Tinderen kicsit magasabbra kellene állítanom a korhatárt, hátha találok egy idősebb nőt, aki belém szeret. :D Bár még okosabb lenni hagyni a francba az egész Tindert.
2018. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
puncs.hu? :'D
2018. jún. 7. 00:52
 19/30 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagyok Soros Gyuri bácsi unokája, úgyhogy ez a lehetőség kizárva. :'(
2018. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Elvileg /nalam/ idős/ebb/ nők is keresnek fiatal fiúkat ott. :'D
2018. jún. 7. 00:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!