Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy katasztrófa vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katasztrófa vagyok! Mit tegyek? 28/N

Figyelt kérdés

Az életemből teljesen kimaradt a bulizás. Gimi alatt nem csináltam semmit, az egyetem alatt sem, most pedig munka mellett örülök ha pihenni van időm...

Viszont egy-két hete voltam egy buliban, nem is tudom mióta, és teljesen beleestem egy 18 éves srácba. Egy társaságban voltunk, beszélgettünk, teljesen levett a lábamról, magabiztos, még én éreztem picit alárendeltnek magamat a beszélgetés folyamán annyira értelmes volt, és emellett irtózatosan helyes. Azokhoz a "férfiakhoz" képest, akik próbálkoznak, összehasonlíthatatlan.

Viszont neki sem kellek. Nem értem, az én osztálytársaim megőrültek volna egy 28 éves nőért annak idején, egyszerre is mentunk haza, lett volna alkalma sokmindenre, de nem. Facebookon bejelöltem, írtam is neki, készségesen válaszol, de nem kérdez vissza sosem. Teljesen csalódott vagyok, egyszerűen nem értem magam. Egy 18 évesért epekedem, miközben már lassan szülnöm kellene...



2018. jún. 7. 00:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
9%

Sugar mammy-k? :O :D


Nem, amúgy a Budapestre költözés lesz a megoldás (ha lesz megoldás). A 10-es válaszod alapján lehet, hogy az rajtad is segítene. A "mindenki ismer mindenkit" típusú kisvárosokban könnyen bele tud fásulni az ember az életbe, legalább is én biztosan.

2018. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%

*legalábbis


Kijavítom magamat, mielőtt jönne egy nyelvtannáci, és ő javítana ki. :)

2018. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha nem egy ordas nagy kamu az egész,megkérdezhetem,mi miatt maradt ki a pasizás az életedből?Pláne,ha nem is vagy bányaló?Ez valahogy rejtély maradt,pedig 2 oldalon túl vagyunk.
2018. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Hmm....es kerdezo. Arra nem gondoltal, hogy egesz egyszeruen, nem jossz be neki?

Pl most elkonyvelted, hogy te egy 28 eves atlagnal jobban kinezo no vagy. Es van egy 18 eves srac es a nagy szamok torvenye szerint, vagy a noi hiusagod szerint, annak a sracnak BEKELL, hogy gyere.


De mi van ha nem tetszel neki? Mi van ha csak a kutyahetkoznapi tucat not latta benned? Tucatno most ugy ertendo, hogy max barat.


Nekem 18 evesen jobban bejottek a velem egykoruak, illetve a 40-50-es nagymellu nagy popsival rendelkezo milfek. A 25-30-as korosztaly teljesen hidegen hagyott.

2018. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%

Az inkább már Gilf nem Milf szerintem, de ízlések és pofonok :3


Én is kíváncsi lennék, hogy miért maradt ki az életedből a pasizás.

2018. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Pár észrevétel.

Lehet simán meg sem fordult a fejében, hogy tetszik neked.

Nem vagy az esete.

Ha engem az érettségi miatt dicsértek volna, akkor azt gügyögésnek tartottam volna, vagy legalábbis valamilyen kényzeredett helyzetnek, hogy valamit kérdezni kell.

Mégis csak te vagy a tapasztaltabb, neked kellett volna terelned a dolgokat, tánc közben megérinteni, jeleket küldeni.

2018. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán nem jöttél be a srácnak és nem feltétlenül a korod miatt.

A fiatalabbak körében nagy divat mostanában hogy az idősebb nőknél próbálkoznak. Én 37 éves vagyok, fent vagyok egy külföldi nem társkereső oldalon, két kép van rólam, ráadásul az egyiken a fiammal vagyok, de a rám író férfiak 70%-a huszonéves, de volt már 19 éves is. Talán regisztrálj oda ha a fiatalabb korosztály jön be.

2018. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, ne csak az interneten írogass neki, hátha abból nem érzi, hogy te mást is akarnál, nem csak barátságos vagy. Ha visszautasít, legalább tudod, hogy nem szeretne tőled semmit.
2018. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy foglalt az a lány, még tetszhet neki. És amíg nem házas, van remény. Utána is, csak akkor már bonyolultabb.

A leírtak alapján nem igazán jöttél be neki. Felejtsd el, ezen kár filozofálni, nem ér annyit.

2018. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ahogy az a srác téged le vett a lábadról, úgy sok más nőt is le tud. Ne dőlj be a látszatnak, a volt osztálytársaid sem komoly kapcsolatot szerettek volna 18 évesen egy 28 éves nőtől, hanem egyszerűen szexet.

Ez a srác jó a csajozásban és kipróbálta, hogy a vonzereje mire elég egy már érett, de még fiatal nőnél. A választ megkapta és ennyi elég is volt neki. Ha valóban bejöttél volna neki, akkor legalább a szexet még kibulizta volna magának (gyakorlatilag nyerő helyzetben volt). Szerintem felejtsd el.

2018. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!