Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok. Nálatok számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Nálatok számít, hogy milyen végzettsége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Nos a kérdésem az lenne, hogy társkeresés céljából Pl: A nőnek van egy Főiskolai végzettsége, eközben akivel ismerkedtek férfi megtudjátok, hogy egy szakmunkás végzettsége van.

Rengeteg helyen látom,hogy akinek főiskolai végzettsége van az azzal jön össze, akinek egyetemi az egyetemistával. De egy főiskolás végzettséggel és szakmunkás képesítéssel nem jönne össze. Miért ? Ez mindenkitől kérdezem. Ez taszít hogy valaki nem tanult tovább?


UI: én is szakmunkás képesítésem van viszont jól megélek belőle ( Külföldön persze ) havi 1,5millió a keresettem nettóba. Akinek van egy egyetemi végzettsége Magyarországon az sehova sem kell. Most mindenhol megfizetik a szakmunkásokat már Magyarországon is nettó 400-at simán meg lehet keresni, ha jó helyen keresgélsz.



2018. jún. 8. 17:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Nagyobb eséllyel fedik egymást az érdeklődési köreik. Méllyebb, szélesebb látókörű gondolkodas mód.

Látod, te csak a fizetésig jutottál el... na, éppen erről van szó. (mellesleg ne sajnald a mérnököket, jogászokat, informatikusokat, ötleted sincs, hogy milyen iparágban és mennyit keresnek, de nem 300.000-t)

2018. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Bence_ ***** válasza:
41%

Hozzád egy megfelelően sznob ember való.

Ezt pont olyan mint amikor számítógép hálózatot építettünk és az egyik helyen valaki éppen elkezdte fenyezni magát. Akkor éppen harmunkra 5 diploma jutott.

Rögvest csendben lett.

Egy ember viselkedését nem csak az iskolában eltöltőtt idő határozza meg.

2018. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
12%

Alapképzésen megvan egy diplomám, jövőre felvételizek mesterre. A párom szakmunkás végzettségű. Kb. azonos szinten vagyunk, ami az eszünket illeti, csak ő nem tanult tovább, én viszont mindig megyek és keresek valami újabb tanulnivalót (mondhatni, függő vagyok).

Egyébként néhány beszélgetésből kiderül bárkiről, hogy egy szinten van-e velünk, viszont a végzettség önmagában csalóka. 34N

2018. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem ez alapján választok párt és nem is ez számít, pedig diplomás vagyok és tervezem a doktori iskolát is elvégezni utána.


Ami a másik munkáját és vagyonát illeti, nem kotorászok én senkinek sem a pénztárcájában, sem a papírjai között. Vannak dolgok, amik nagyon szorosan együttjárnak a végzettséggel, azok viszont számítanak. De hogy senki se érezze magát negatívan diszkriminálva, inkább konkrétumokat írok:

-legyen tájékozott és intelligens, jó logikai készségekkel, ami elengedhetetlen egy jó beszélgetéshez és egy nem alpári humorérzékhez (persze, a péniszviccek sem rosszak néha)

-nem szeretem azokat, akik nem munkával szerzik a pénzüket... Nem érdekel, ha gazdag, nem érdekel, ha sikeres, aki nem egy tanult ember, csak pl. a pókerhez, mások átkúrásához vagy a családi vállalkozás megfejéséhez ért, azzal soha nem fogok egy cipőben járni és ez borzasztóan zavarna egy kapcsolatban.

-nem szeretném magam hátráltatva érezni azért, mert a másik 3 műszakban beleszakad a munkába és el sem tud szakadni tőle, sosem ér rá és még lehetősége sincs pihenni, mert nincs rá pénze. Elhiszem, hogy nem ő akarta ezt az életet, de ha nekem így kellene élnem, már csak azért is "kitanulnám a belem", hogy ne kelljen így végeznem.

-a magasabb végzettségűek szabadidejükben is aktívabbak szellemileg és fizikailag... Legalábbis azt figyeltem meg, hogy az egyetemista ismerőseim alkotnak, sportolnak, próbálják hasznosan tölteni az idejüket és nem a TV meg a sorozatok meg a szenny emberekkel való bratyizás teszi ki az idejüket. Vannak kivételek, igen, épp ezért nem tartom fontosnak a végzettséget, mint olyat. Azt viszont elvárom, hogy értelmes, tartalmas dolgokkal töltse az illető az idejét és szeressen gondolkodni, ötleteken és terveken törni a fejét akkor is, ha nem dolgozik, mert ez nálam egy életérzés és úgy érzem, aki nem ilyen, az semmit sem tud nekem nyújtani, amire szükségem lenne.

-legyen vállalható viselkedése és helyesírása. Az alulképzettek többsége normálisan viselkedni sem tud és normálisan írni sem. Egyszerűen olyan ember, akivel nem mutatkoznék és aki mellett kínosan érezném magam, mert ha rászólok, csesztetésnek veszi és nem is vagyok az anyja, ha meg nem szólok rá, csak bosszant, hogy miért nem veszi magát észre. Ismét: lehetnek kivételek, emiatt nem a papír számít, láttam már ilyen alja embert diplomával is (én javítottam a szakdolgozatában az elírásokat), épp ezért nem a papír a feltétel, ami képes jól szűrni az ilyen embereket, hanem maga a tulajdonság.

-nem szeretnék olyannal lenni, aki nem az eszéből él vagy a tehetségéből, hanem a külsejéből vagy a fizikumából, ideig-óráig. Nem akarok olyan ember mellett lenni, akit látok leépülni a kemény fizikai munka miatt, vagy aki elveszti az állását, ahogy öregszik... Ez bizonytalan és nem vállalom a bizonytalanságot. Akinek pedig van esze, az keressen azzal pénzt. Akinek nincs, azzal meg nem illünk össze.

-nem akarok nélkülözni... Nem arról van szó, hogy keressen sokat, de ne nélkülözzek, ha vele vagyok, ne az legyen, hogy vagy én fizetem, vagy nincs semmi. Akarjon egy olyan életet élni, amiben tud félretenni és tud néha szórakozásra költeni. Nem rám, nem miattam, hanem magára és magáért. Erre elég egy 150-es fizu is, de legalább legyen meg a személyes igénye arra, hogy nem éri be kevesebbel és kitör a minimálbéres-nélkülözős módiból. Tudom, hogy ez kemény, de nem akarom, hogy olyan ember legyen a gyermekeim apja, aki még a saját életét sem tartja arra, hogy az igahúzásnál nagyobb dolgokra méltassa magát. Akinek még a maga szempontjából sincs igénye egy tiszta otthonra, tiszta ruhákra, nyaralásra, néha valami különlegeset enni vagy hasonlók, és nem érzi magát szarul, hogy erre nem telik és nem akar tenni ellene, mert neki ez így jó, az inkább ne nevelje az én gyerekemet. És ne is legyen mellettem, mert nem vagyunk egy igényszinten, magunkkal szemben sem.

2018. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerű szakmunkás vagyok,nincsenek nagy igényeim,nem tisztem a felesleges csillogás nagy villa,luxus kocsik stb az ilyen emberek úgy sem boldogok! Számomra egy kis takaros otthon a fontos és egy család hozzá majd egyszer, számomra nem fontos a végzettség! Nem e miatt ítélek meg valakit mert hiába lehet valaki diplomás attól még lehet buta mint a föld és hiába 8 általános attól még lehet nagyon okos! 23F :)
2018. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindegy? Vagy diplomás csajt akarsz magadnak valami miatt? Ezek szerint neked számít? Én pl férfiként lefosom ki mennyit keres, nem lesz valaki jobb ember, ha nettó másfél millát keres annál, aki 100ezret. Ellenben ha valaki döngeti a mellét, hogy másfél millát keres, az k_rvára unszimpatikus, nőben is az lenne. Többnek hiszi magát ettől. Aztán összetörik mint az aranyóra, mikor mellé áll egy senior adatbányászattal foglalkozó fejlesztő "én meg hármat" :D De az ilyen ember meg is érdemli....
2018. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mármint megérdemli, hogy elfacsarodjon a kis lelke és magábaszálljon kicsit.
2018. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Az számít, hogy szeressük egymást lelkileg, meg külsőleg is vonzódjak hozzá.
2018. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!