Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok. Nálatok számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. Nálatok számít, hogy milyen végzettsége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Nos a kérdésem az lenne, hogy társkeresés céljából Pl: A nőnek van egy Főiskolai végzettsége, eközben akivel ismerkedtek férfi megtudjátok, hogy egy szakmunkás végzettsége van.

Rengeteg helyen látom,hogy akinek főiskolai végzettsége van az azzal jön össze, akinek egyetemi az egyetemistával. De egy főiskolás végzettséggel és szakmunkás képesítéssel nem jönne össze. Miért ? Ez mindenkitől kérdezem. Ez taszít hogy valaki nem tanult tovább?


UI: én is szakmunkás képesítésem van viszont jól megélek belőle ( Külföldön persze ) havi 1,5millió a keresettem nettóba. Akinek van egy egyetemi végzettsége Magyarországon az sehova sem kell. Most mindenhol megfizetik a szakmunkásokat már Magyarországon is nettó 400-at simán meg lehet keresni, ha jó helyen keresgélsz.



2018. jún. 8. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%

Páromnak szakmunkás végzettsége van, és a tesco-ban dolgozik.

Nekem főiskolai könyvtárosi diplomám van, ezen kívül még egy két éves felsőoktatási szakképzésen szerzett kommunikációs végzettségem egy egy fotós tanfolyamos papírom is van.


Nem számított, hogy mi a végzettsége a páromnak, így is meg voltak a közös érdeklődések, pl. olvasás, természet és állatszeretet, harmónia, béke, testmozgás, egészségtudatosság..stb. A párom hatására kezdtem el pszichológiai és önfejlesztő könyveket olvasni.


5 éve együtt vagyunk boldogan.

2018. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 iamaveryniceguy ***** válasza:
88%

Kérdező, hazudsz és fejlesztőként simán zsebre raknálak, ha kimennék dolgozni.

Viszont a pénznél sokkal fontosabb dolgok is vannak, ezért a következő 30 évben még biztos itthon maradok.

2018. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12.es látod eléggé be vagy szűkülve kedves barátom. Kérdezz meg egy ismerősöd, aki külföldön dolgozik, hogy mennyit kereshet egy hegesztő. Te sem kellenél fejlesztőnek se külföldre, mert más idegen ne turkáljon az ő rendszerükbe meg más a rendszer is itt.
2018. jún. 8. 18:33
 14/28 iamaveryniceguy ***** válasza:
45%
Ezért keresnek meg heti rendszerességgel te kis nutuska 😉
2018. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az sosem szimpatikus, aki a pénzével vág fel. Sokkal fontosabb számomra a közös érdeklődés és hasonló intelligenciaszint. Mit kezdjek a pénzével, ha nem tudok vele semmiről beszélgetni? A párommal mindketten pedagógusi pályán vagyunk, amiről mindketten tudjuk, hogy fizetés szempontjából nem álommunka, de hivatásszerűen végezzük. Ez nekem többet jelent, mint a pénz.
2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%

Nézd... felesleges átváltani igazából a fizetéseket forintba.

Ennyi erővel mondhatnám azt, hogy 300 ezret fizettem régebben egy átlagos szobára a belvárosban (nem, nem írtam el), mert nettó 450 ezret sajnáltam egy 1 szobás kislakásért. Ami normálisan nézett ki (van nappali is az egy hálószobán kívül!!!), az meg lazán van 600 ezer.

Ha nem a belvárosban laksz, akkor kell kocsi, annak az éves biztosítási is több százezer.

Tulajdonképpen ugyanott voltam ott, mintha itthon kerestem volna 350-400 ezret kb. Hiába volt 1 millió felett a fizetés.

2018. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hegesztő tényleg ennyit keres Németországban.

Renátó, te vagy az?

2018. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező, 3-as vagyok, és most nagyon mellényúltál, ugyanis Kanadában élünk, és a férjem pont fejlesztőként dolgozik, és a kollégái 40%-a külföldi. Én is a szakmámban dolgozok, és mindkettőnk munkáját megfizetik. Részben home office-ban dolgozunk, itthon a kényelmes házunkban, most ebédeltünk és kávéztunk együtt. Ha neked kényelmesebb fizikai munkásként gürizni, hát tedd azt.
2018. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked csak a külsőség a fontos, keress olyan lányt. De azért azt elmondom neked, hogy sokan akik diplomás társra vágynak, nem a pénz miatt teszik ezt, hanem mert hasonló érdeklődési körű, értelmi szintű emberre vágynak. Engem nem érdekelne az autód, viszont azt szeretném, hogy színházba járj velem, és meg is tudjuk beszélni a darabot utána, hogy olvasott legyél és legyen önálló véleményed dolgokról, hogy hozzá tudj szólni értelmesen a beszélgetéshez a barátaimmal, és ne égess le. Hogy ne szenvedj alkalmanként egy komolyzenei koncerten, kiállításon. Hogy téged is érdekeljen a világegyetem, a történelem, a filozófia, a politika. Legyen világnézeted, életfilozófiád ami kicsit több annál, hogy ki mennyit keres és mennyire kelendő vagy piacképes.
2018. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

"viszont jól jelenek meg, jó kocsim van sokan megnéznek ez miatt és azt hiszik,hogy valami tulajdonos vagy bankár vagy ügyvéd vagyok.."


19-es, micsoda öröm lenne egy ilyen férfivel elmenni egy kultúrális eseményre. Mer' hiszen ő jól jelenik meg, meg jó kocsija van, há' milyen büszke lehetnél rá. :)

2018. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!