Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak szerint csak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint csak annak a nőnek lehet gondja a párkereséssel, akivel kiszúrt a genetika és csúnya, ráadásul túlsúlyos is?

Figyelt kérdés
Ráadásul nekik is csak annyi, hogy nincs olyan sok jelentkező? Nem tudják elképzelni vagy felfogni, hogy egy átlagos vagy afeletti nőnek is lehetnek gondjai ezen a téren? Gondolok itt arra, hogy a "sor", amit sokat emlegetnek, igazából nem is létezik.
2018. jún. 9. 22:21
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
31%

#40

Álszent baromság, már bocs. Egyedül az megalázó nekik, ha nem egy top pasi az aki "üríteni". Meg ez a szó is...

Ed eddig mindegy egyéjszakás kalandomnal odaadó voltam, nem csak dugtam mint egy darab rongyot, hanem odafigyeltem az elvezetere. Ha még annyira megalázó lenne akkor miért pont a 71%-os kardoskodik azon kérdéseknél ahol a nők partnerszama a téma és, hogy jelenleg ő is csak arra vágyik, hogy dugjon kedvére?


Jah tényleg, csak akkor megalázó amikor nem egy jó pasi akár megdugni.

Bort isztok és vizet prédikáltok, mind mindig...

2018. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
31%
Nők, mikor értitek már meg, hogy a sok, rengeteg magányosan eltöltött KESERVES évnél még egy rossz kapcsolat is ezerszer jobb lenne nekünk, szűz férfiaknak?!... Miért nem vagytok ezt képesek felfogni?! Voltatok ti magányosok valaha?! Tuti nem, mert nem igy beszélnétek!!
2018. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
31%
A nőkben semmilyen empátia, semmilyen együttérzés nincsen a magányosok iránt?! Tényleg ennyire érzéketlenek egytől egyig az összes nő?! Úgy irnak itt a nők a szűz férfiakról, hogy az irásaikból az jön le, hogy ezek a nők abszolút érzéketlenek lennének... Félelmetes!
2018. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
40%

Mielőtt azzal jönnétek, hogy a nők így, a nők úgy: nem a komplett női nem nevében írok, csak a saját nevemben.


Elhiszem, hogy majd' beledöglesz az önsajnálatba, de nem fogok együttérezni senkivel amiatt, hogy magányos és amiatt sem, ha szűz. Elhiszem, hogy minden vágyad, hogy mások is beismerjék, hogy szegény te, tényleg milyen rossz neked, de ezzel nem leszel előrébb. Ha látom, hogy valaki igyekszik lépéseket tenni, hogy kimásszon a langyos fosból, akkor szívesen segítek neki és sajnálom, ha esetleg nem jön össze neki, de a fosban való lubickoláshoz senkinek nem asszisztálok. Mindenkinek meg van a lehetősége, hogy előrébb jusson. Aki igyekszik előrejutni, azzal együtt érzek, ha kell, akkor támogatom. Aki csak elvan az önsajnálatával, azt én is csak sajnálni tudom és a szánalom sajnos a legtöbb nőnél nem elég ok arra, hogy lefeküdjön valakivel.

2018. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek meg van a lehetősége, hogy előrébb jusson."

Hallgatlak, milyen lehetőség van arra, hogy nőjek 10-15 centit.

2018. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
78%

Jaguár: nyugtasd meg magad, hajtottam már el jó pasit, mert nem tudtam komolyan venni a közeledését. Nem is egyszer. Nem vagyok az a kategória akire ezek buknak, és nem veszem be a hazug mézesmázos szövegüket. Amúgy sem szeretem az üres fejű, buta pasikat. De te csak általánosíts nyugodtan az alapján amit a neked tetsző nőkről alakítottál ki, vagy tudom is én. A normális nőket nyilván nem veszed nőszámba.


Ami meg az utolsót illeti: Én hosszú, boldog éveket töltöttem el egy 165 cm magas férfi társaságában, igaz, ő férfi volt és nem sajnáltatta magát egy percig sem. Te milyen magasság miatt sírsz?

2018. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
65%
#45 semmi, el kell fogadni a dolgot. Ez is ugyanolyan szánalmas kifogás, mint a "jajj, csak amiatt nem lehet nőm, mert csúnya vagyok", "csóró vagyok", "nem vagyok kigyúrt állat", "nincs BMW-m". Vannak alacsony nők, náluk próbálkozhatsz, de hiába pofázok itt, mert tudom, hogy úgysem fogsz. Az önsajnálat sokkal kényelmesebb.
2018. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
55%

wow :D elképesztő, mi megy ezeknél a kérdéseknél. összegyűlik a gyik nőknél sikertelen pasiserege és egymást túllicitálva szidják a nőket, milyen csúnya, rossz felszínes, empátia nélküli népség, és mennnyivel könnyebb nekik az életben. még csak magányosak sem voltak soha. és a 120 kilós Marcsának mennyivel jobb az élete, akit ürítésre használnak a férfiak.


Annyian leírták, hogy attól, hogy egy nő könnyebben jut szexhez, mivel mások a prioritások, még nem boldogabb az élete..illetve normàlis párkapcsolat kialakítása pont ugyan olyan nehéz, mint a férfiaknak.


De mindegy. Tegyük fel, a nőknek könnyebb párkapcsolatot találni. És?? Ha ríttok rajta éveket, és egymás könnyeit nyalogatjátok, fürdőztök az önsajnálatban és a gonosz csúnya nők szidásában (akiket úgy de úgy meg akarnátok azért dugni)....mi lesz jobb ettől? csak magatok alatt ássátok gödröt, hogy erősítitek egymás képzeteit és sulykoljátok magatokba, hogy milyen nehéz nektek.


de tegyük fel, igazatok van. KÉPZELJÉTEK, AZ ÉLET NEM FAIR. és nincs ugyan olyan könnyű/nehéz dolga a különböző témákban a két nemnek. pl Magyarországon még mindig az a legelterjedtebb, hogy mindkét fél dolgozik és mellette a nő viszi az egész háztartást..volt olyan kapcsolatom, amiben nem tudtunk dűlőre jutni az exemmel, nem volt hajlandó beszállni dolgokba. szakítottunk, de nem jövök ide a lusta férfiakat szidni, mekkora egy retek lusta népség, hogy nagy részük ilyen, szidjuk együtt őket, mennyivel fosabb nőnek lenni!!!!

2018. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
8%

Szerinted nem idegesítő, hogy kiírják a kérdést: Hol vannak a normális férfiak? Miközben ezer udvarol nekik.

Eljátsza a hattyú halálát, miközben full kamu a kiscsaj.

Hogyne lenne idegesítő, amikor valaki egy fórumon az emberek képébe hazudik és még neki áll feljebb.

"Nem talál párt". Aha persze. Sokkal inkább "egyik sem jó neki". Így már sokkal pontosabb...:D

2018. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
42%

"Én hosszú, boldog éveket töltöttem el egy 165 cm magas férfi társaságában, igaz, ő férfi volt és nem sajnáltatta magát egy percig sem."

Hogyne, persze, itt mindenki a törpékre bukik, különösen ha még az arcuk is ronda. Valahogy az életben nem ezt látom. Ugye nem haragszol, ha ezt nem hiszem el?

2018. jún. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!