Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak szerint csak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint csak annak a nőnek lehet gondja a párkereséssel, akivel kiszúrt a genetika és csúnya, ráadásul túlsúlyos is?

Figyelt kérdés
Ráadásul nekik is csak annyi, hogy nincs olyan sok jelentkező? Nem tudják elképzelni vagy felfogni, hogy egy átlagos vagy afeletti nőnek is lehetnek gondjai ezen a téren? Gondolok itt arra, hogy a "sor", amit sokat emlegetnek, igazából nem is létezik.
2018. jún. 9. 22:21
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
16%

Nem. Egy kifejezetten csúnya nőnek sincsenek gondjai a párkereséssel, ha normális. Ha nagyon buta vagy elviselhetetlen, akkor viszont külsőtől függetlenül nehéz olyan férfit találnia, aki hosszú távon elviselné.

Plusz még az is gyakori, hogy bár sorban állnak egy nőnél a férfiak, egyik sem néz ki elég jól számára, ezért egyedül marad.

2018. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező te magad írtad, jelentkező akad dögivel, fel is soroltad, de egyik sem üti meg a te általad felállított szintet. Igazán sajnálatra méltó vagy, esetleg tudsz linkelni egy számlaszámot, ahova lehet küldeni adományt...
2018. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
83%

"Amelyik nő egyedül van, az egyedül akar lenni."


A legtöbb nő nem "valakit", "bárkit" keres, csak mert nem akar egyedül lenni. Persze, valaki mindig lenne, főleg a kérdező által felsorolt hihetetlenül csábító kategóriákból. Olyat már nem sűrűn találsz, akivel külsőre és belsőre is vonzódtok egymáshoz, egyezik az értékrendetek, a kultúrátok, azonosak az elvárásaitok, a terveitek.

2018. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
32%

Aki nőként sír, hogy nem talál senkit, azzal szívesen cserélnék pár napig testet, szociális helyzetet, és minden egyéb finomságot.

Egyébként 21. század, nőként is lehet kezdeményezni.

2018. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
35%

"Aki nőként sír, hogy nem talál senkit, azzal szívesen cserélnék pár napig testet, szociális helyzetet, és minden egyéb finomságot.


Egyébként 21. század, nőként is lehet kezdeményezni."


Egyetértek!! A nőknek MINDEN könnyebb! Egy nő megteheti azt is egy melóhelyen(láttam ilyen eseteket), hogy ő azt mondja hogy X Y munkakört nem hajlandó elvállalni, és simán elnézik neki! A mai napig ott "dolgozik"! Szóval nekem ne sirjanak már a nők, hogy milyen baromi nehéz dolguk van! Jah a másik, hogy akárhogyan is nézzen ki egy nő, egyedülálló nőt nem igen láttam még, ráadásul egyiknek sem csúnya palija van! A melóhelyemen minden női munkatársnak van pasija, a férfiak között viszont sok olyan van, akinek nincsen nője! Ennyit a nők "nehéz" sorsáról!

2018. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
67%

23 leírta az igazat és lepontoztátok nullára. Engem is le fogtok :-)

Normális párkapcsolatot mindkét nemnek ugyanúgy nehéz találni. Megfelelő partnert, akivel össze illesz....tű a szénakazalban. Szexre a nők bármikor könnyebben találnak és a férfiak ezt nem tudják megbocsátani nekünk. Illetve itt derül ki, hogy a férfiak többségének ezek szerint párkapcsolatban sincs nagyobb igénye annál, mint hogy egy ápolt, nem túlsúlyos, kedves lány legyen. Aztán amikor nem működik a kapcsolat (ha véletlenül összejön) akkor milyen szemetek a nők. Jobban kellett volna válogatni.


Mi nők nem elégszünk meg üres szexuális kapcsolatokkal, hanem azt a férfit keressük akivel lehorgonyozhatunk. És ha valakivel ismerkedek és nem illünk össze és elküldöm,akkor a képembe vágja hogy biztosan találtam nála jóképűbbet, magasabbat, gazdagabbat (kinek milyen komplexusa van) pedig nem.


Nem gondolom, hogy óriásiak az igényeim, de azok nagy részt belsőre vonatkoznak és ezen buknak el a férfiak és ez azért valahol ijesztő. Van rengeteg normális pasi, de azok mind kapcsolatban, vagy nem engem keresnek.


Nem kell a nőket sajnálni, csak meg kéne érteni, hogy az egy szem életét értelmes ember nem akarja egy semmilyen, langyos kapcsolatra áldozni, hanem szerelmet akar és vonzódást. Ha egy férfi nem így gondolja, nem is egymást keressük....

2018. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
39%

De létezik a "sor" a válogatás "gondját" hadd ne nevezzük gondnak, amikor egy átlag férfi nemhogy nem válogathast, örül ha 1 kiválasztja sok erőlködés után, aki aztán bármikor dobhatja.


Kb olyan az átlagnő társkeresési gondja, mint a csokiboltban kiválasztani a megfelelő csokit...

2018. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
79%

"De létezik a "sor" a válogatás "gondját" hadd ne nevezzük gondnak, amikor egy átlag férfi nemhogy nem válogathast, örül ha 1 kiválasztja sok erőlködés után, aki aztán bármikor dobhatja."


Nem gondoljátok, hogy csak ront az esélyeiteken, ha hülyének nézitek a nőket? Nem gondoljátok, hogy egy nő sem érezné jól magát egy olyan kapcsolatban, ahol a párja azt hiszi, hogy a nő csak ráfanyalodott, mivel olyan csúnya/buta/igénytelen, hogy jobb pasinál nem lenne esélye? Nem gondoljátok, hogy szánalmas, hogy azt remélitek, hogy a passzív agresszív önsajnáltatás hatására majd valaki szánalomból lesz veletek? Sem én, sem más (magát egy darab szarnál többre tartó) nő nem kezdene soha olyan férfival, aki kapásból kételkedik minden szavában és bármit mond, megmagyarázza, hogy valójában az ellenkezőjét gondolja vagy teszi:


"Nem állnak értem sorban a pasik" -->

"Dehogynem, sorban állnak, csak olyan hülye vagy/olyan irreálisak az igényeid, hogy észre sem veszed"


"Nem szoktak leszólítani ismerkedés céljából"-->

"Érdekes módon naponta legalább száz pasi leszólítja még az ocsmány, igénytelen nő ismerőseimet is, úgyhogy csak nem veszitek észre őket, mert nem jópasik"


"Nem érdekel, hogy egy pasinak milyen kocsija van"-->

"Ja, persze, azért a béemvés csávóért mégis dobnád a pasid"


"Nem tetszik a kigyúrt test"-->

"Persze, te is olyan vagy, mint a többi nő, esélyt sem adsz annak, aki nem egy kigyúrt állat"


És még folytathatnám a pénzes pasikkal, azzal, hogy nőként elvileg csak a primitív, "nagydumás" tahókat kedveljük és kifejezetten arra gerjedünk, ha egy férfi úgy beszél velünk, mintha a végbeléből kapott volna elő. Az meg kimondottan nevetséges, hogy a férfiak nem válogathatnak. Érdekes módon a valóságban sem azt tapasztalom, hogy a 120 kilós, pattanásos Marcsival beérné bármelyikük mondván, hogy "hát akkor jó lesz ő is, ha már nekem csak ez jutott" hanem inkább a feszes, bikinis csajszikra csorgatják a nyálukat instagramon vagy a valóságban csinálnak magukból hülyét, hogy a hasonló kategóriájú nők kedvében járjanak, még akkor is, ha ők nyilvánvalóan szarba sem veszik őket. Az is szép, de hasonlóan röhejes elképzelés, hogy én bármikor dobhatok egy férfit a gazdagbéemvésért, de ő persze örökké hűséges marad ahhoz a nőhöz, aki "jutott" neki, soha nem csal majd meg, soha nem dugja majd titokban a munkahelyén a friss 20 éves csajszit, ha esetleg én 1-2 gyerek után felszedek egy pár kilót.

2018. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
12%

28

Van egy 120 kilós Marcsi stílusú lány a társaságban, mindig dugja valaki éppen.

Lehet, hogy nem a kigyúrt gazdag faszik, de átlagos srácok simán.

2018. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
81%
#29 az még mindig nem párkapcsolat, ha "mindig valaki dug éppen" a társaságból.
2018. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!