Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak szerint csak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint csak annak a nőnek lehet gondja a párkereséssel, akivel kiszúrt a genetika és csúnya, ráadásul túlsúlyos is?

Figyelt kérdés
Ráadásul nekik is csak annyi, hogy nincs olyan sok jelentkező? Nem tudják elképzelni vagy felfogni, hogy egy átlagos vagy afeletti nőnek is lehetnek gondjai ezen a téren? Gondolok itt arra, hogy a "sor", amit sokat emlegetnek, igazából nem is létezik.
2018. jún. 9. 22:21
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
34%

36 hidd el, jobb hajam és stílusom van, mint azoknak az alfahímeknek akikre csorgatjátok a nyálatokat...

És próbálok súlyt felszedni, de az kb 5 év, amíg izmos testalkatom nem lesz.

Egyébként, ha a nőknek rossz; mennyi volt a legtöbb idő, amit úgy töltöttetek el (Rose Lesietől kezdve egy átlag lányon át 120 kilós Marcsiig) kapcsolat nélkül?(azt is annak vesszük, ha épp dugott valaki, mert ritkán látok full szingli nőt)

Esetleg úgy, hogy semmilyen bókot nem kaptatok?

Mert ugyebár az önbizalom belülről fakad ugyan, de amikor te meg vagy elégedve magaddal, de a környezeted azt sugallja állandóan, hogy akarmit teszel, ugyanolyan ronda maradsz, viszont ha legalább számodra nem vonzó emberektől kapsz bókot, az legalább ad egy löketet, hogy legalább valaki nem tart rondának.

Amíg a legcsúnyább nő is kap legalább egy bókot, addig a férfiak 20-30 évente talán egyet (női rokon nem számít)

2018. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
83%
Igazából az a ti problémátok, hogy a hülye pitsákat, akikre ti csorgatjátok a nyálatokat, akinél nektek, mint átlagos (igen, átlagosak vagytok, nem szörnyszülöttek meg fogyatékosok meg mittudomén még mivel szoktátok sajnáltatni magatokat) tényleg semmi esélyetek nincs (hacsak nincs pénzetek), kinevezitek "átlag nőnek" meg "mindennőnek". Elhiszem, hogy szarul esik, ha a vonzó, szexi palvin barbi hasonmás nőt nem érdeklitek és azt is, hogy rá jobban feláll, mint a veletek egy kategóriában játszó nőkre, de azért lépjünk már ki kicsit a valóságba. Ti jöttök itt azzal, hogy a nők nem veszik észre a csúnya vagy átlagos férfiakat, közben ti csak a nők felső 5-10%-áról beszéltek, mikor a komplett női nemről fogalmaztok meg állításokat. Mert igen, van rengeteg nő a való életben teljesen hétköznapi, normális, még akkor is, ha esetleg nem topmodell alkatú: ők azok, akik itt próbálnának válaszolni, de bármit írnak, hazugsággal vádolják őket, csak a leugatást meg a lepontozást kapják, mert a pitsák(="minden nő"), akikre ti nyomulnátok másképp viselkednek, mint a normális nők, és ti egyből úgy érzitek, hogy átláttok a szitán ahelyett, hogy egy percre kimennétek a való életbe és nem csak a gyakoris szűzkommandó elmondása alapján képzelnétek el a nőket, hanem valójában meg is ismernétek őket. Most azzal fogsz jönni, hogy te aztán a 120 kilós csajtól kezdve az igénytelen, fogatlan hajléktalanig mindenkinél bepróbálkoztál és mindegyik elutasított, mert mindegyik a gazdag, magas, kigyúrt béemvés csávót akarta, pedig te hibátlan vagy, az egyetlen hibád, hogy alacsony vagy. Pedig valójában csak egy dologgal van probléma, az undorító, általánosító, nőgyűlölő személyiségeddel, amire egy magára legalább egy minimális szinten igényes nőnek nincsen szüksége az életében. De persze egyszerűbb rajtad kívülálló okokra fogni a dolgot és sajnálni magad, mint magadba nézni.
2018. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
34%

52 honnan tudod, hogy átlagos vagyok?

Írtam, hogy csak az arcom ronda de az nagyon.

De mindjárt itt is jön a következő pont, hogy biztos a plázacicákra megyünk :D

Én ezeket a műanyag ribiket max 15 percre vinném el.

Nekem a korosztályomból külsőre 10-ből általában 7-8 nő olyan, hogyha normális személyisége van, akkor simán kezdenék vele kapcsolatot. Nem tökéletes, de senki sem az. A maradék pedig elhízott, igénytelen, tehát ha akarná nézhetne ki jól, kevés genetikailag ronda ember van (bár én az vagyok, de gondolom most az lesz a probléma, hogy túlságosan igénytelen vagyok :D).

De gondolom majd ezután jön egy újabb kifogás, hogy biztos nem a gusztustalan arcom a gond, hanem a nőgyűlölő személyiségem :D

Ez kész, ha gyűlölném a nőket, akkor miért akarnám eggyel összekötni az életem? :D

2018. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
27%
Elmesélek egy igaz sztorit, ami a szemmem láttára esett meg egy plázában: Viszonylag jóképűnek számitó haverommal voltam ott épp, beszélgettem a haverommal, és egyszer csak ott termett a semmiből egy női csapat, és a jóképű haverommal gyakorlatilag ezek a nők saját maguktól kikezdtek, én rám meg nem is hederitettek, mivel én nem vagyok annyira jóképű, valószinűleg azért... Miért meséltem el ezt a sztorit? Hogy lássátok, hogy milyen szinten a külsőre hajtanak a nők, félelmetes, hogy itt meg letagadják folyamatosan a gyk-n!
2018. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
plázában :DDD ki a fäszom jár oda rendszeresen, aki elmúlt 16 és normális is?
2018. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Felnőtt nők jöttek oda hozzánk, huszonévesek vagyunk.
2018. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Jah a másik lényege a sztorinak, hogy a jóképű férfiaknál a nők még saját maguktól is bepróbálkoznak...
2018. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
És? Hozzám is odajönnek néha buliban csajok és eddig az ilyenekből nem lett semmi (max. csók). Nem annyiból áll az ismerkedés, hogy odamennek hozzád csajok, aztán a következő pillanatban máris szexeltek. :D
2018. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

"És? Hozzám is odajönnek néha buliban csajok és eddig az ilyenekből nem lett semmi (max. csók). Nem annyiból áll az ismerkedés, hogy odamennek hozzád csajok, aztán a következő pillanatban máris szexeltek. :D"


Nem érted a lényeget... Undoritó, hogy aki nem jóképű, annak még csak nem is köszönnek, úgy csinálnak, mintha én ott se lettem volna! A nők undoritó hozzáállása, ahogy semmibe veszik a nekik nem tetsző férfiakat, az a lényege ennek!

2018. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Nem csak ezen múlik, ha tudsz kommunikálni a nőkkel, akkor nem feltétlenül kell Ken babának lenned. :P Csomó haverom van, aki ugyan nem egy férfiszépség, de mégis olyan a dumájuk és a kiállásuk, hogy mindig jó nőik vannak.
2018. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!