Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Ne mondd el neki, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne mondd el neki, hogy csak szexelni akarsz vele. " -miért kezd egyre több férfi ilyen undorító paraszt lenni és mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A normális emberektől bocsánat, nem akarok általánosítani. De nem egy helyen látom/hallom ezt tanácsnak arra, hogy a lányok lekoptatják azt a srácot, aki csak alkalmit akar. Bevallom, mikor még kicsit tapasztalatlanabb voltam, velem is randiztak úgy hetekig, hogy az egész csak beetetés volt és utána még azt is volt pofája eljátszani az illetőnek, hogy ő valójában út közben jött rá, hogy nem akar kapcsolatot és ezt szex után mondta meg, közben meg abszolút nem tűnt sem kívül, sem belül fuckboynak.


Miért kell ezt játszani, miért kell gerinctelen féregnek lenni egy kis szexért?


De legfőképp annak örülnék, ha valaki megmondaná, hogy lehet egy ilyen emberrel úgy kicseszni, hogy egy életre elmenjen a kedve ettől a hülyeségtől.


Egy nő ismerősöm alaposan kihasznál mindenkit a randik alatt, hogy "neki is megérje, akármi lesz", de ezzel a normális férfiakat is elmarja.


Az emberismeret pedig egy szinten túl már sajnos nem elég...


2018. jún. 11. 22:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
13%
Azért is neveztelek egybitesnek, mert kérdésnek állítod be a saját hisztidet. Miért hazudnak szerelmet a szexért cserébe? Mondjuk a szexért? Kb ennyi a kérdésed, se több, se kevesebb, annyi értelme van, mint a "miért van ennyi rossz ember" kérdésnek,gyerekes,együgyű,ostoba. Ehhez pedig írtál egy kisregényt körítésnek, amiben elmondhattad mennyire utálod az ilyen férfiakat és milyen undorító parasztnak gondolod őket.
2018. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nem csak magamnál tapasztaltam, nem kell jönni az ürítőlyukas dumával. És undorítónak tartom ettől függetlenül. Ha lenne lányod, akit úgy dugnak meg, hogy szerelmet hazudnak neki, nem akarnád megkopasztani az ilyen férgeket? De. Most unokahúgommal volt legutóbb ez, de köszönjük, mindketten normális nők vagyunk, egy kapcsolathoz és ahhoz, hogy korrekten viselkedjenek velünk mindenképp.


A másik, nem értem, mi a kínod azzal, ha bizonyos emberekkel kapcsolatban kérdezek. Ha azt kérdezem, hogy miért van egyre több allergiás, akkor is kvára nem fog érdekelni, hogy ki nem az és mennyire veri erre a mellét, mert az allergiásokra vagyok kíváncsi, őket akarom megérteni.

2018. jún. 11. 23:28
 13/37 anonim ***** válasza:
39%

#13: "Ha lenne lányod, akit úgy dugnak meg, hogy szerelmet hazudnak neki, nem akarnád megkopasztani az ilyen férgeket?"

Ha lenne lányom, nem úgy nevelném, hogy ez a szint kelljen neki. Nem úgy nevelném, hogy:

- Nőverő férfiakra gerjedjen.

- Hazudjon a saját fényezése miatt az elvárásairól.

- Egy helyes pofitól eldobja az eszét, mint egy ösztönlény.

És tádám... Nem lenne ilyen gondja.


"Most unokahúgommal volt legutóbb ez, de köszönjük, mindketten normális nők vagyunk, egy kapcsolathoz és ahhoz, hogy korrekten viselkedjenek velünk mindenképp."

Természetesen normális nők vagytok. Esetleg mutatnál az oldalról olyan nőt, aki nyíltan vállalja, hogy nem normális nő? Mert a legparasztabb, legundorítóbb szövegű, legtöbb gyűlölettel rendelkező nők is normálisnak tartják magukat.


Ettől a kérdéstől amúgy mit vársz? Leírtam azt, hogy én mit gondolok a témáról, miért nem csináltam és miért csinálnám a dolgot. Láthatóan jó páran lepontoztak, talán még valaki belém is áll majd. A véleményed már megvan a dologról, hogy ez milyen gáz. Akkor elárulod, hogy mi a kérdésed célja?

2018. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
18%

"Akkor elárulod, hogy mi a kérdésed célja?"


Én már leírtam. Hiszti.

2018. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Legközelebb az emberek topokba teszem fel.


Ott kapok pszichológiai magyarázatot és normális tippeket, nem csak pár szar vádaskodását.

2018. jún. 11. 23:39
 16/37 anonim ***** válasza:
27%

#16: Ezzel a válaszoddal aztán megmutattad, hogy mennyire vagy "normális".

Mégis milyen pszichológiai okot vársz? Leírtam a személyes okom. Nyomtál rá zöldet, hasznosnak találtad?

2018. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
40%

Legalább ugyanennyi nő viselkedik így.

Személyesen ismerek egy lányt aki komoly kapcsolatot akar, eljátsza az erkölcsös, nehezen megközelíthető nőt a szerencsétlen srác előtt akivel randizgat már hónapok óta. A srác azt hiszi hogy végre talált egy komoly erkölcsös nőt.


A nőtől tudom hogy közben szexkapcsolatot tart fent egy másik sráccal mert nem bírná ilyen sokáig szex nélkül és nem akar nélkülözni addig sem amíg a másik sráccal eljutnak az ágyig.


Ezt hogy minősítenéd?

2018. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, hogy mi ebben a kérdésben az általánosítás. A kérdező leírta, hogy "egyre több férfi", vagyis NEM MINDEN FÉRFI, max. sok férfi...és még direkt kiemelte, hogy bocsánatot kér a normális emberektől, tehát "akinek nem inge, az ne vegye magára".


Én senkinek sem kívánom, hogy így kihasználják... Én ezt egy undorító dolognak tartom és eszméletlenül szrul tud esni, ha valaki ezt képes megtenni veled. Lehet mondani, hogy az is hibás, aki hagyja és nem ilyenekkel kell összejönni, emberismerettel elkerülhető stb., stb., de én úgy gondolom, hogy elsődlegesen nem az "áldozatot" kell hibáztatni és az lenne a normális, ha egyáltalán senkinek sem fordulna meg olyan a fejében, hogy játszon egy másik embernek az érzéseivel, kihasználja, átverje. Én beismerem, hogy 20 évesen még elég tapasztalatlan voltam és így nem volt nagy tudomány átverni, viszont szerintem ez senkit sem jogosított fel arra, hogy kihasználjon. Meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen tervei vannak az illetőnek, mert rengeteget beszélgettünk, kedves és figyelmes volt, sokat randiztunk stb., majd több mint két hónap után feküdtünk le és utána rögtön közölte is, hogy neki ennyi elég is volt és lelépett... Nekem ezt nagyon nehéz volt feldolgozni, mert én komolyan terveztem vele, szerettem és egyáltalán nem erre számítottam.


Én nem szeretnék idegenekkel henteregni stb., de ettől függetlenül semmi bajom nincsen azzal, ha valaki csak alkalmi kapcsolatokra, csak szexre vágyik. Ez mindenkinek a szíve joga, mindenki el tudja dönteni egyedül. Viszont, könyörgöm, akkor ezt vállalja már fel, tisztességesen mondja meg és hagyja, hogy a másik ennek tudatában dönthessen a továbbiakról! Én úgy gondolom, hogy ez így korrekt és ezt meg kell beszélni, míg ezzel szemben a hazudozást, titkolózást, átverést egy gusztustalan dolognak tartom. Én elhiszem, hogy úgy nehezebb partnert találni, ez rendben is van, de egyszerűen nem értem, hogy hogyan képes valaki ilyet művelni egy másik emberrel...nekem ettől felfordul a gyomrom.

2018. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
14%

"Ott kapok pszichológiai magyarázatot "


Itt is kapsz: egyszerűen hülye vagy. Majd elmúlik.

2018. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Igen, csak kötekedést nem vártam. Ha téged felcseszne pár fogyatékos, neked is elfogyna a türelmed, hogy a másik szájába kell rágni, mennyire leszarod, hogy ki "nem olyan"... Társkeresésnél szem előtt tartom, hogy nem mindenki ilyen, különben nem keresnék senkit, hanem én is használnám őket. De mikor erre a kérdésre keresem a választ totál leszarom, hogy ki jön verni a mellét, hogy ő nem olyan. Ezt utálom a többi kérdésben is, az ember oldalakat lapoz át, azt olvasgatva, hogy kire nem vonatkozik a kérdés, akár nőkről, akár férfiakról szól.
2018. jún. 11. 23:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!