Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Ne mondd el neki, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne mondd el neki, hogy csak szexelni akarsz vele. " -miért kezd egyre több férfi ilyen undorító paraszt lenni és mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A normális emberektől bocsánat, nem akarok általánosítani. De nem egy helyen látom/hallom ezt tanácsnak arra, hogy a lányok lekoptatják azt a srácot, aki csak alkalmit akar. Bevallom, mikor még kicsit tapasztalatlanabb voltam, velem is randiztak úgy hetekig, hogy az egész csak beetetés volt és utána még azt is volt pofája eljátszani az illetőnek, hogy ő valójában út közben jött rá, hogy nem akar kapcsolatot és ezt szex után mondta meg, közben meg abszolút nem tűnt sem kívül, sem belül fuckboynak.


Miért kell ezt játszani, miért kell gerinctelen féregnek lenni egy kis szexért?


De legfőképp annak örülnék, ha valaki megmondaná, hogy lehet egy ilyen emberrel úgy kicseszni, hogy egy életre elmenjen a kedve ettől a hülyeségtől.


Egy nő ismerősöm alaposan kihasznál mindenkit a randik alatt, hogy "neki is megérje, akármi lesz", de ezzel a normális férfiakat is elmarja.


Az emberismeret pedig egy szinten túl már sajnos nem elég...


2018. jún. 11. 22:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%

"Ha téged felcseszne pár fogyatékos, neked is elfogyna a türelmed, hogy a másik szájába kell rágni, mennyire leszarod, hogy ki "nem olyan"..."

Majdnem naponta megkapom, hogy nőgyűlölő vagyok, amikor olyan válaszokat írok, amik nyersek és őszinték. És egyetért velük a környezetemben lévő nők 99%-a.

Látod, én pont ennél a kérdésnél is arról írtam, hogy miért tennék ilyet, ha tennék.

2018. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Akkor játsszunk olyat, hogy miért vagyok idióta, ha már nem vagy képes a kérdésre válaszolni.


Bizonyára marhára ismerhetsz az alapján, hogy van egy kisebb lány rokonom, aki kifogott a minap egy férget és hogy anno én is belebotlottam egy ilyenbe.


Direkt azt írom, hogy belebotlottam, mert nem tartom az én hibámnak, nem vagyok olyan ember, akivel ezt rendszeresen játsszák és akinek olyan alacsonyak az önreflexiós és kognitív készségei, mint neked.


Arról nem beszélve, hogy volt már ez tuti tipp kollégák között és ismeretségi körben is, nem velem kapcsolatban, hanem más, komoly és nem erre méltó nőkkel (biztos olyanokkal is, akik nem ilyenek, hanem felszínes, ostoba piócák, de ismétlem, nem ez volt a kérdés).


Ha annyira frusztrált vagy ostoba vagy, hogy erre sem tudsz válaszolni oltogatás helyett, azzal csak elismered azt, amit jelenleg gondolok rolad.

2018. jún. 12. 00:04
 23/37 anonim ***** válasza:
38%

Eddig mindenkit támadtál, még azt is aki normálisan válaszolt... Well done, tényleg nagyon normális vagy... Fokozd még! :D


Nem, attól nem lesz automatikusan mindenki frusztrált és ostoba, hogy mindenre egy agresszív sündisznó szintjén reagálsz. Normális sem. Egy normális nő lazán lereagálná ezeket a dolgokat elegánsan, mindenféle sértegetés nélkül.

2018. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
16%

Egyébként meg, minden ilyen dolog egy folyamat része és annak az oka. Ma már rengeteg csaj olyan szabad életet él szexuálisan amilyet csak akar és nem szégyell.

Rengetegnek van olyan jó hosszú időszaka amikor csak bszik össze-vissza, ízesen megfogalmazva. Persze akkor nagyon megválogatja, hogy kikkel szexel. Azaz csakis a magas, szálkásan sportos "raj" csávókkal mert megteheti, oké, felőlem... Akkor a vicces amikor az pont az ilyen csajok nyavalyognak azon, hogy ők mennyire ki lettek használva. Az már senkit nem zavar, hogy azelőtt már a fél környék átment rajta, de ők most "jaj, ki lettek használva" és bunkó pasik, csak szexre mennek... Hát te is babám mert előtte nem zavarta, hogy 40 "bunkó" csak szexre hajtó pasival bújt ágyba önszántából, de most amikor többet akart, a pasi döntött úgy, hogy kicsit önérdekűbbre veszi a dolgot. Ez persze már nem tetszik és megy a fogszívás ezerrel.


Régen miért nem volt ennyi ilyen eset? Hát pont azért mert a csajok nem ilyen hedonista életet éltek és utána kezdték el játszani a nagy szentet.

Az is vicces amikor egy ilyen lány talál egy "normális" srácot és azért megy a nyavalygás, hogy a srác nehezen tudja megemészteni, hogy a múltban mekkora ribizli volt. Na vajon miért...

Engem is egy rakás ilyen tipik l0tyó koptatott le ilyen-olyan elképesztően béna szöveggel. Ő nem olyan lány, neki vagy barátja (vagyis inkább díszcsávó aki éppen tologatja), ő komolyat keres (azért minden nap két új csöcskidobós profilkép) és különben is, ez nagyon degradáló, hogy csak szexet akarok tőle blablabla...

Igazából inkább arról volt szó, hogy "fúj, menj innen". Mennek a hülye idézetei a facebook-on az ilyen-olyan igaz szerelemről, közben pedig nyomon sem tudja követni, hogy éppen kivel szexelt múlt hét kedden. Nevetséges és egy percig nem szoktam az ilyeneket sajnálni, de mindig az ő hangjuk a legnagyobb ilyen "kihasználós" témánál.


Én amondó vagyok, hogy qrva jó dolgotokban már azt sem tudjátok, hogy éppen miért hisztizzetek.

Egyik nap, "fúj, szemét pasik csak szexet akarnak", másik nap meg, "miért mindig csak olyannak jövök be akik nekem nem, sosem lesz már kapcsolatom", egy hét múlva meg "a barátom nem tudja elfogadni, hogy 20 éves vagyok és már túl 50 férfin". Fel sem tűnik nekik, hogy kb. mindegyik hisztijuk ütközik a másikkal.

És még a férfiak az önérdekűek? Egy nőtől senki nem hazudik többet csak ezen hazugságok nagy része pont, hogy saját magának van beadva.

Lassan már az összes elhiszi magáról, hogy egy kis hercegnőcske, úgy ugat fentről a toronyból, de még ő maga vágja el a kötelet, ha nem épp egy jóképű herceg akar felmászni hozzá és rinyál tovább, miközben unalmában kefél az várkapitánnyal meg az őrség felével (hasonlat, ha nem lenne érthető).



Jah, és hogy lehet egy ilyen emberrel kicseszni? Alapból nem lennének ilyen férfiak, ha a lányok nem intézték volna így a viselkedésükkel.

Lehet tényleg át van verve néhány lány aki valóban mást remélt, de mivel már alapból ők testesítik meg a lassan elenyésző kisebbséget így egy férfi is abból indul ki amit fentebb leírtam. Mégpedig, hogy ez is csak szexre jó, hiszen látszik rajta és akkor már ő is meg akarja dugni, ne csak neki legyen már szabad.

2018. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
97%

#26

De ti nem ezeket a lányokat használjátok ki, veritek át, akikről te írtál. Ők legtöbbször tesznek rá, hogy így bántatok velük, és repülnek a következő férfira. Nektek mégis ők kellenek. Te is vajon miért csak ilyenekkel kerülsz bármilyen kapcsolatba? Mert ők érdekelnek. Ők azok a szép, csinos lányok, akikért a férfiak sok mindenre hajlandóak, ácsingóznak utánuk, pincsikutyaként szolgálják őket, akár simán elnézik, hogy megcsalják őket, mégis ők kellenek nektek.


Nem ti rontottátok el ezzel a hozzáállással? Nem ti hitettétek el ezekkel a nőkkel, lányokkal, hogy bárkit megkaphatnak, hogy nekik lehet így viselkedni, mert úgyis akad egy következő, aki megelégszik annyival, hogy a lány szép, és a személyiségével kapcsolatos negatív tényezőket le sem tojja? Ha felelősöket keresel, akkor magatok között kellene.


Azt pedig nem tudja senki megmagyarázni a kérdezőnek sem, hogy azok a lányok, akik nem ilyenek, mint akikről te írtál, nevezzük őket „normális, átlagos lányoknak”, miért érdemlik meg, hogy ők legyenek büntetve, kihasználva, átverve? Azzal szolgálnak rá erre a bánásmódra tőletek, hogy képesek hinni abban, akár naivan is, előítéletektől mentesen, hogy nem minden férfi egyforma, akadnak normálisabbak is?

2018. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
13%

"normális, átlagos lányoknak"

Jah, rengeteg ilyen van, röhög a vakbelem. :D

Gyakran pont ezeknél a lányoknál derül ki, hogy szar van a palacsintában és csak olyannak akartak tűnni. Aztán fura mód leesik a tantusz a csávónak amikor valamilyen fura, megmagyarázhatatlan okból a környéken lévő összes fiúhaverja túlontúl közvetlen vele.


Érdekes, én még eddig senkit nem használtam ki, mindig nyíltan kimondtam (talán túlságosan nyíltan), egy kellő ismeretség után, hogy éppen mi van. Az alamuszi, "szende" csajoknál meg gyakran pont az tűnt fel, hogy város qrvái a felszín alatt.

De persze lehet mondani, hogy ez nem így van, hát hiszem, ha látom. Érdekes mód, valamiért nem ezt látom...

2018. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

#25

Te nem vagy mindenki. Csak annak válaszoltam, kezdjük ott, aki amiatt kötekedett, hogy általánosítok. A többiek válaszát elfogadtam, akkor is, ha nem tetszett. De aki nem a kérdésre válaszol, csak egy rosszindulatú, kulacoskodó ripacs, azzal nem tudok normális lenni.


Ami meg engem illet, a kérdés szempontjából lényegtelen, hogy normális vagyok-e egyébként is(de megnyugtatlak, az vagyok). Ugyanis olyan nőkkel szemben határozzák ezt el egyesek, akiket nem is ismernek. Nem is tudják, hogy normális, de már ilyen tanácsokat adnak egymásnak. Na ilyenkor mi van? Mindenki hülye és megérdemli, csak ezek a mocskok nem?


Sosem voltam kiéhezve semmire annyira, hogy eddig süllyedjek. És mielőtt jönne az automatikus válasz, hogy azért, mert én bármikor kaphatok:2 éve nem szexeltem, pont azért, mert ha betartok a szexszel annyira, hogy kiszűrjem az ilyen gerinctelen férgeket (ha már képtelenek az elején tisztázni, mit akarnak ténylegesen), akkor lelép mindenki mellőlem.


Nem akarok a moslék miatt normális embereket szivatni, elvárom, hogy ne tegyék velem sem. De jelenleg azon kívül, hogy tényleg addig váratom az illetőt és addig húzom a szexet, amíg már nem kár nekem sem, ha utána lelép, nem tudok mit tenni.

2018. jún. 12. 01:28
 28/37 anonim ***** válasza:
34%
#30: Nem kötekedtem, nem kukacoskodtam. 0%-os válaszaimat már be is támadta a brigád... Megtennéd, hogy felpontozod őket, ha ez tényleg úgy van, ahogy mondtad? :)
2018. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Miért tenném, ha egyszer nem volt hasznos? :D Az elsőt felpontoztam, azért nem 0. :D
2018. jún. 12. 02:42
 30/37 anonim ***** válasza:
46%

Én meg mindet felpontoztam, mert unatkozom, és mert kibäszott rendes vagyok.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: mert így sokkal könnyebben jutnak szexhez. Gerinctelen módon az esetek jelentős többségében sokkal hamarabb célt ér az ember. :)

2018. jún. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!