Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok terveznétek közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok terveznétek közös jövőt katona életmódot élő pasival?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:


Németországban vagyok mint gyakorlott kutató-fejlesztő mérnök, egyedülálló férfi, 31 éves, talán lehetne a német hadsereghez csatlakoznom, mint "katonai fejlesztőmérnök". Biztos megélhetés, nagyon jó fizetés, társadalmi tisztelet, viszont a katonaéletnek megvannak a a hátrányai mint tudjuk. Bármikor költöztethetnek - akár gyerekkel családdal együtt, vészesebb helyzetekben kb haza se mehetek majd a "munkahelyről", mindenben a hadseregtől függök, illetve ha komoly balhé tör ki valahol akkor elvileg "éles bevetésre" is küldhetnek.

Ez az párkeresési helyzetemet valószínűleg nem fogja erősíteni.


Összejönnétek ilyen életmódot élő úriemberrel?



2018. jún. 13. 09:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

a fizetésedért biztosan összejönnek veled, amikor otthon vagy minden rendben happy dúl a láv aztán egyszer bevágja, hogy terhes mikor már hónapok óta nem voltál otthon szül neked egy néger gyereket aztán elmondja, hogy az ük ük nagyanyja néger volt, te elhiszed és boldogan mész dolgozni aztán megint terhes lesz és szül neked egy muzulmánt és egy etiópiai gyereket is. nem tudom, hogy leszűrted e ebből a lényeget, de én még olyan nőt nem láttam ahol a katonaférj dolgozik a nő meg csalja. lehet, hogy létezik, én nem tudom, de nem láttam ilyet.

Meg hát senki ne mondja nekem, hogy tegyük fel egy 35 éves nő majd otthon fogja magát simogatni hónapokig.

2018. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Annyi gyökér nő van! Egyoldalú gondolkodással. Kérdező! Ne hallgass rájuk. Lehet, egy hozzád hasonló feleséged lesz.
2018. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 peca1000 ***** válasza:

Ne lépj be a katonaságba, ha családot akarsz, mert tönkre fogod tenni a lelküket és az életüket.


Ezt az hurcibálást senki se tolerálja, meg azt sem, hogy alig látnak, ha nem költöznének.


Ez egy olyan szakma, sőt rosszabb, mint a kamionsofőrködés, és egy hajón való munka (matróz, kapitány).

2018. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32: azért gyökér lenne egy nő, mert biztos családi háttérrel, a párjával együtt szeretbé felnevelni a gyerekét?
2018. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!