Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy gyerekes anyukával ha összejövök vele rosszabbul fogok állni anyagilag?

Figyelt kérdés

Elég fontos nekem a pénz elég anyagias vagyok és túlságosan spórolós. Most teljesen jó hogy szüleimmel élek és így szépen félre tudok tenni a fizetésemből, elég szép összeg gyüjt össze. Most elkezdtem ismerkedni egy gyerekes anyukával egyedül neveli a gyermekét úgy néz ki alakul egy kapcsolat köztünk.

Nagyon félek hogy ha összejövünk akkor a gyerek miatt is meg miatta is eléggé be kell majd szállnom anyagilag így jóval kevesebbet tudok félretenni nem vagy esetleg nem is tudok majd félretenni, a jövedelmem netto 170 ezer.


2018. jún. 16. 09:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne folytasd vele az ismerkedést. Ennek így semmi értelme, hogy húzod a szád, a meghívod egy kávéra. Nem való így neked felnőtt nő.

Aki pénzre megy, meg anyagi támogatásra számít, az nem az ilyen nettó 120 ezres fizetésre vergődő nyikhajt keres, hanem pl. egy jól kereső nőgyógyászt vagy sebészt. Ha veled is szóbaállt, akkor egyszerűen társat keres. De arra te ezzel a hozzáállással nem vagy alkalmas.

2018. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
21%
#11: Azért, mert valaki képes bánni azzal a kevéske pénzével, s nem hajítja egyből oda valakinek ész nélkül, az miért ne lehetne alkalmas párkapcsolatra? Ennek semmi köze az infantilisséghez.
2018. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%
Hogy a lótökbe lehetsz anyagias, ha 170 nettót keresel csak?
2018. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
59%
hát a 170"es fizura én nem lennék büszke
2018. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
16%
Tipikus gyakori, a férfi a hibás mert "csak" 170 nettót keres.
2018. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha elkoltoznel otthonrol maris nem lennel ennyire "anyagias"...
2018. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
30000 Ft ot is 40000 Ft is 50000 Ft és el lehet venni Igen nem a fizetés mértékéről szól, Nyilván nem gold digger nem azt mondtam mert az milliós pasit keres hanem egyszerűen hétköznapi élethez is fontos lesz a pénz
2018. jún. 16. 10:21
 18/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%

#15: Ilyenkor azért csak-csak előbújik a szög a zsákból, hogy a nettó 600-at összeharácsoló cégvezető/vállalkozó mégiscsak rokonszenvesebb, mint a 180-at kereső átlagpolgár.

Mellesleg itt kajak mindenki úgy tesz, mintha Magyarországon olyan rohadt magasak lennének a fizetések.

2018. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
68%
Nálam ott kezdődne a történet, hogy nem ismerkednék gyerekes apukával. Le lehet pontozni meg lehet mocskolódni, de nem szivesen nevelgetném más gyerekét. Pláne, hogy én se akarok sajátot.
2018. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
91%

12.

A kérdező anyucinál lakik, még jó, hogy tud bánni a pénzzel.Ha egyedül élne külön, akkor megnézném, hogy takarékoskodna.

2018. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!