Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy gyerekes anyukával ha összejövök vele rosszabbul fogok állni anyagilag?

Figyelt kérdés

Elég fontos nekem a pénz elég anyagias vagyok és túlságosan spórolós. Most teljesen jó hogy szüleimmel élek és így szépen félre tudok tenni a fizetésemből, elég szép összeg gyüjt össze. Most elkezdtem ismerkedni egy gyerekes anyukával egyedül neveli a gyermekét úgy néz ki alakul egy kapcsolat köztünk.

Nagyon félek hogy ha összejövünk akkor a gyerek miatt is meg miatta is eléggé be kell majd szállnom anyagilag így jóval kevesebbet tudok félretenni nem vagy esetleg nem is tudok majd félretenni, a jövedelmem netto 170 ezer.


2018. jún. 16. 09:44
1 2 3 4
 21/35 iamaveryniceguy ***** válasza:
80%

#18 - Egyszerűen arról van szó, hogy pesten egyedül 170-ből NEM TUD megélni.

100 alatt nem kap albérletet, erre jön a közös költség + rezsi + kaja + utazás => bőven felemésztette a 170-et és egy papucsot sem tud venni magának.

Beköltözhet másik 3 ember mellé lakótársnak és ilyenkor 50-60 körül kap szobát. Ebben az esetben sem fog sokat spórolni, sőt.


Nincs abban a helyzetben a csóka, hogy anyagiaskodjon, mert egyedül nem tudná fenntartani magát. Nem az a baj, hogy nem tudja eltartani magát egyedül, hanem hogy ezt nem érti meg és már azt nézi, hogy egy nő mennyibe fog kerülni.


Vidéken sincs ez másképp, tehát egyedül ott sem elég sokkal többre a netto 170.

2018. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Nincs abban a helyzetben a csóka, hogy anyagiaskodjon, mert egyedül nem tudná fenntartani magát. Nem az a baj, hogy nem tudja eltartani magát egyedül, hanem hogy ezt nem érti meg és már azt nézi, hogy egy nő mennyibe fog kerülni.


Albira nem kell költeni....mert nagymamám jó kis felújított lakása megvan, csak az ki van adva

2018. jún. 16. 10:43
 23/35 anonim ***** válasza:
82%

#21:

Ezt érti mindenki.

Akkor most összehasonlításként: ott egy nő, aki el tudja tartani a gyereket is, és nem 3 másik lakótárssal nyomorog egy lyukban. Nincs szüksége anyagi támogatásra.


Hasonló cipőben jártam válás után. Volt pár rossz tapasztalat, pedig előre megmondtam, hogy nem akarok összeköltözni (se).

Az utolsó 50 forintos ásványvizet is felesben vettük, nehogy az legyen, hogy lehúzom. De amikor nálam evett, aludt, fürdött kétszer egy héten, és eszébe se jutott, hogy esetleg ez plusz kiadás, akkor betelt a pohár. Aztán vérig volt sértve, mikor mondtam, hogy azért szakítok, mert nekem nincs annyi pénzem, hogy finanszírozzak egy kis kandúrkát. És még akkor is én voltam a pénzéhes.

Tanultam az esetből: olyannal jöttem össze, aki boldogan fizet egy vacsorát és visz élményfürdőbe a gyerekkel együtt.

2018. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 iamaveryniceguy ***** válasza:
71%

#22

"Albira nem kell költeni....mert nagymamám jó kis felújított lakása megvan, csak az ki van adva"


Ismét egy dolog, amit nem magadnak köszönhetsz. Tehát nem kellene rá büszkének lenned. Nem áll jól neked ez a szerep.

2018. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
52%

Nem ismerkednék vele.

Nem a pénz zavarna, mert 4szeresét keresem, hanem azért mert betolakodónak és pótléknak érezném magam. Önzőségnek tűnhet, de először KETTŐNKről szóljon a kapcsolat. Szóval még csak nem is arról van szó, hogy más gyereke.

Hanem az zavarna, hogy másodikként lépnék be az életébe és kimaradna a csak kettesben töltött idő. Mindig "idegennek" érezném magam. Nem zavarna, ha a gyerek az életében az első, HA ELŐTTE én lennék - így viszont csak egy pótlék lennék, hogy teljes legyen a kép. Egyből az apa szerepbem lennék, kimaradna, higy mi egy pár vagyunk.

Nem tudnánk megélni azt az érzelmi közelséget és intimitást, amikor csak ketten vagyunk és UTÁNA jön a gyerek. Így betoppanva az életükbe nem tudnánk, mint 2 független ember érzelmileg közel kerülni, mert már egyből van valaki neki aki fontosabb.

És innentől nem egyenlő alapokon lennénk. Nekem ő lenne az első, de én csak a második.

Nem, ez nem kellene.

2018. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%
Te anyagilag járnál rosszabbul, ő meg érzelmileg. A hozzáállásod inkább gyerekes gondolkodásra vall, nem felnőttesre. Tudod, ha nem tudnál magadon kívül másra is gondolni, akkor nem való neked párkapcsolat semmilyen nővel sem. Sem gyerekessel, sem gyereknélkülivel.
2018. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, már kezdődik :)

Ha nem adod oda a fizetésed, akkor gyerekes vagy :)

Erről beszéltünk, közünk nincs az esethez, de már manipulálni akarnak még így is.

2018. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem kezdődik itt semmi. Csak nevetséges a feltevés, hogy le fogja húzni. Ez a fizetés éppen hogy csak súrolja az átlagot. Egy-egy fagyin, vagy egy szelet sütin vagy kiakadva? Mert akkor nem anyagias vagy hanem fösvény. Azért a szavak jelentésével legyünk már tisztában pls.Egy kapcsolatba is kell invesztálni. Most akkor mi nők is sirankozzunk, hogy jaaaaj...új ruhát kell vennem randira vagy a fele rész miatt csődbe jutok stb? Az meg, hogy neked egy gyerekes nőről egyből a lehúzás jut eszedbe szánalmas. Biztosan van ilyen réteg én nem vitatom de akkor meg mi a francnak ismerkedsz vele? Ja, hogy független nőnek nem kellesz egynek sem...értem.
2018. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
84%
Egyébkent a 25-ös érveit megértem és igaza van. Az tiszta sor ha valakinek ezek akadályt jelentenek. Meg lehet ezt is oldani de nyilván nehezebben és van aki hajlandó erre van aki nem, és nincs is ezzel az ég világon semmi baj.
2018. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kezdődik itt semmi."


Kérlek ne, nem szelet sütiről van szó.

2018. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!