Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy gyerekes anyukával ha összejövök vele rosszabbul fogok állni anyagilag?

Figyelt kérdés

Elég fontos nekem a pénz elég anyagias vagyok és túlságosan spórolós. Most teljesen jó hogy szüleimmel élek és így szépen félre tudok tenni a fizetésemből, elég szép összeg gyüjt össze. Most elkezdtem ismerkedni egy gyerekes anyukával egyedül neveli a gyermekét úgy néz ki alakul egy kapcsolat köztünk.

Nagyon félek hogy ha összejövünk akkor a gyerek miatt is meg miatta is eléggé be kell majd szállnom anyagilag így jóval kevesebbet tudok félretenni nem vagy esetleg nem is tudok majd félretenni, a jövedelmem netto 170 ezer.


2018. jún. 16. 09:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem ezekről akkor miről? Eddig is éltek, szóval meg tud élni nem eltartót keres gondolom. Olyan nincs, hogy oda megy és na mátol te fizeted a rezsim.
2018. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
17%

Kezdjük ott hogy 170 nettó egy nulla. A másik az hogy miért egy gyerekes anyukával ismerkedsz? Mert azok már nem válogatnak annyira felszín alapján?


Én is férfi vagyok! Soha nem kellene kis anyuka. Nem azért mert sokaknak a pótapuka tényleg a jobb életkörúlmény miatt kell nekik. Hanem engem zavarna az adott nő múltja! Mert valamit jó esélyel elrontott. És nem én fogom ebből kihúzni. Megeshet hogy felelőtlenül falta a pasikat 17 évesen és becsúszott a gyerek. Vagy nagyképű volt és kiválogatott magának egy 10/10 es menő jó külsejű fickót aki felcsinálta és elmenekült. Akkor kelett volna jövőt tervezni nem egy link jóskával kefélgetni mert hogy milyen jól nézz ki.

2018. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
67%

Havi nettó 170 rongyból már normálisabb guminőt vagy flash lightot is tudsz venni és ha ilyen sóher vagy, inkább kímélj meg minket magadtól és valamelyikre ruházz be a kettő közül, vagy qrvázz-ott csak a menetért kell fizetni,semmi másért-.


Puszi

2018. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Eddig is megéltek,igen. Mert nem volt jobb és meg kellett,akármilyen színvonalon. DE ha van egy palimadár aki hálóba akad akkor anyuka előbb utóbb pedzegetni kezdi a kis fejében,hogy most már így hárman milyen jó is lenne kicsit jobban élni a gyerekkel,hiszen ott az extra pénz,csak rá kell venni a faszit hogy fizessen,néha néha azért azért aztán egyre több mindent arra alapozva hogy úgyis megkedveli a kölköt és vesz neki cuccokat,tehát anyukának is több marad magára,aztán csak arra kell rávenni hogy elvegyen vagy becsússzon egy gyerek és örökre megvan a stabil háttér megint.
2018. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lebontva egy kis példára: Anyuci és mucuska élnek egy albérletben kicentizve. Anyuci talál egy balekot. Legyen Béla. Találkozgatnak,anyuka felölti a legszebb legdögösebb énjét,és Béla beleszeret. Anyuka felveti hogy költözzenek össze,úgyis ott az albérlet. Puff,máris a rezsi felét Béla fizeti. A gyerek mondjuk anyuka bíztatására behízelgi magát nála. Ha együtt mennek vásárolni,Béla egyre többször fizet a kasszánál az ennivalóért is,először persze a felét,aztán anyuka otthonhagyja a pénztárcát,most nem maradt sok pénze mert mucuskának iskolakezdés és léccilécci fizess már Béla most az egyszer (kétszer sokszor). mucuska persze egyre többet van bíztatva arra,hogy kérjen nyugodtan a pótaputól is dolgokat,már ő is a család része. Tehát Béla ajándékot vesz a gyerek szülinapjára névnapjára ballagásra,csakúgy. Béla pénze fogy,de szereti a nőt. Oké. Anyuka kitalálja pár év után hogy össze kéne házasodni. Béla vagy belemegy vagy nem. Ha igen,onnantól technikailag nincs menekvés,a család része és fenntartója ugyan úgy mintha az ő gyereke lenne a gyerek,merné is másképp,a veséjét is elvinné anyuka a váláskor. Általában ilyenkor jön a terhes vagyok aduász. Béla ha elég okos felköti magát ezen a ponton és nem várja meg amíg ő látástól vakulásig dolgozik anyuka pedig otthon költi a pénzét a kakukkra és a saját gyerekre.
2018. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!