Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos az hogy a randin Támi Hálfingerben és 800 Forintos kávével jelenjetek meg?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 09:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%
Nekem nem fontos, a nőknek pedig nem elég. Minimum pár ezer forintot rájuk kell költened első randin, hogy legyen folytatás.
2018. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#8 és akkor neked attól most jobb ha találtál benne hibárt?
2018. jún. 24. 10:41
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A különleges ügyosztályra kerültem.
2018. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem, számomra nem fontos,hogy Tommy Hilfigerben jelenjen meg a pasi, sőt az sem,hogy más egyéb márkás cucc legyen rajta. Egyszerűen csak legyen jó az összkép.

A kávét hogy érted? Őrült/szemes formában ezt viszed a lánynak? A 800,-Ft./kávé érdekes. Sosem kaptam még pasitól első randira kávét, esetleg a többedikre talán jó ötlet:)

2018. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én otthon csinálom magamnak a kávét, van olyan jó, mint a kávéházakban (van tejhabosítóm). Ha én nem veszek ennyi pénzért kávét, mástól sem várnám el, hogy vegyen. Az, meg hogy milyen márkájú cuccokban van, kit érdekel, de komolyan?!

Az meg mi, hogy elvárás, hogy pár ezret költsenek a pasik a lányokra? Ez is akkora hülyeség.

2018. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha fotós fiú a kiszemelted, biztos a siker, meglovagoltat a Puntóban az Arena mélygarázsában.
2018. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nike vagy Adidas hol marad?
2018. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igazad lehet 17-es, mert a Tommy Hilfiger lejárt, főleg, hogy tuti ukránból hozta. Meg ez a 800 forintos kávé? Mi nálunk egy igényesebb helyen 1500 a kávé.
2018. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

komolyan erdekelne, hogy ukrán vagy szlovák vagy te agyhúgyállomány..


kezdek fellélegezni, hogy megszűnsz erre mit hoz a sors?

2018. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi sohasem jutott még eszembe, ismerkedési találkozáskor sem. Ha nem vagyok jó, ahogy vagyok nem leszek jó semmilyen ingben sem, vagy drága kávéval sem.

Mondhatom, bevált az elgondolásom, mert az elmúlt 40 évben tán egyet voltam társ nélkül, csak komolytalan, vagy elhalt kapcsolatokkal.

Szóval ezen nem kéne parázni.

2018. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!