Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem barátnőre, feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem barátnőre, feleségre, családra?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Sosem volt barátnőm. Barátaim sincsenek, általános iskola óta. Magányos vagyok nagyon. Régebben nem is zavart annyira, de mostanában nagyon elkezdett ez zavarni. Nem tudok beszélgetni hosszú ideig, barátkozni, ismerkedni. Lehet így valaha párkapcsolatom?

Meg a kinézetem sem valami előnyös szerintem. Magas vagyok ami mondjuk jó, de vékony testalkatom van. Sportolok.

Sokszor azt érzem hogy felesleges élnem, mert nincs akit szeressek, meg aki szeressen. Nem sok értelme van az életemnek úgy érzem, később szeretnék a mentőknél sofőrként dolgozni, hogy legalább annyi értelme legyen az életemnek hogy másokon segítsek.


De annyira rossz belegondolni abba hogy lehet hogy életem végéig egyedül leszek:(

Meg mindig sajnálom azokat akiknek nincs vagy nem lehet gyereke hogy milyen rossz lehet, mert nem ez a normális élet. Erre lehet hogy én is így járok. :( Pedig nagyon szeretnék gyerekeket.

Tudom hogy sokan biztos azt fogjátok írni, hogy még előttem az élet, de az eddigi 5-6 évem így telt el akkor simán lehet hogy a többi 30-40 év is így fog eltelni változatlanul.


Mi a véleményetek, lehet normális életem?


Köszönöm előre is a segítségeteket!:)

Üdv.


2018. jún. 24. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, volt már 2 kapcsolatom. Szeretnék egyszer feleség/anya lenni, de erre a legkevesebb esélyt látom.
2018. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen elvárásaid vannak a lányokkal szemben?Jársz emberek közé valamilyen szinten?Szoktál próbálkozni?
2018. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért érzitek a srác odaírogatta a jó tulajdonságait hogy vékony, szerete gyerekeket, mentőzni hogx másokon segíthessen... tiszta jónlélek sajnáljuk meg!!!


A páráválasztásnál az utóbbiak senkit nem érdekelnek! Nézz ki jól és legyen sok pénzed! Anélkül csak egy tank típusú nőket kaphatsz.

2018. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!