Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő egyáltalán, aki akar gyereket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 07:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Naná. Csak tekintettel arra, hogy 3 évet tanultam róluk, elég kemény feltételekkel esnék teherbe szándékosan és eléggé megmozgatok minden követ, hogy véletlen ilyen ne forduljon elő.


Egy gyereknek (és egy várandós nőnek) biztonságra van szüksége. Mozoghat, ha jólesik, dolgozhat, amíg jólesik, maga dönti el, de az a stressz, ami egy szar férjjel/leendő apával és/vagy a létminimumon tengődéssel jár, sem a mamának, sem a babának nem hiányzik.


Akarok gyereket, csak azt nem tudom, hogy lesz-e valaha olyan férfi, vagy olyan ember, akivel hajlandó vagyok összekötni az életemet, mert kellően ura tud lenni egy ilyen helyzetnek is. Szülővé válni egy izgalmas folyamat, amit mindenkinek tanulnia kell és azt csak baba (főleg saját baba) mellett lehet megtanulni. De felelősségteljes felnőtté, aki következetes, megbízható és nem a házassága/kapcsolata megmentése céljából akar egy lurkót meg nem a maga szórakoztatására meg nem a "hozz világra még egy magyart" című hőstörténeten felbuzdulva, az olyasmi, amit megkövetelek még azelőtt, hogy igent mondanék és azelőtt, hogy nekiállnék bárkivel gyereket csinálni.


Márpedig eddig még nem volt olyan kapcsolatom, ahol ne én lettem volna a stabilabb és erősebb fél. Szóval lehet, hogy sosem lesz gyerekem. De ha lesz, annak rendes élete lesz, azt meg tudom ígérni.

2018. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Annó akartam gyereket aztán a többi barátnőm folyton le dumált róla ...így meg úgy meg amúgy..ma már rájöttem h teljesen igazuk volt...tudod mennyi idő felelősség munka oda figyelés kell neki???fiatalon ezekre az ember csak vállat ránt..de hidd el jobban jársz nélküle...amint gyereked lesz belépsz a férfi rabszolgaságba!dolgozhatsz napestig szabad időd =0.pénzed = 0. akarsz venni egy új kocsit hát nem fox mert kell a gyereknek..kénytelen leszel olcsó cuccokban járni mert kell a pénz a gyereknek és igy is úgyis mindent tönkre fog bszni..a feleséged majd elhagy ki veszi a lábad alól a házat te meg mehetsz az utcára és fizetheted a gyerek tartást!Na ezt jelenti gyereket vállalni szóval hidd el nem akarsz gyereket TE dugni akarsz és élvezni az életet és PONT.
2018. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Ez a kérdés ihletett meg, igaz? Te is tudod mi a válasz a kérdésedre, akkor minek kérdezed meg a nyilvánvalót?

2018. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én szeretnék.

25N

2018. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Míg nem manifesztálódott a betegségem, akartam.


Azóta kizárt hogy szüljek, így is évről évre romlik az állapotom, pedig még csak 29 vagyok.

2018. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 3.14159265357989 ***** válasza:

Én is tervezek. :) Tuti nem 5 éven belül (jelenleg 20 vagyok), inkább 30 körül, diploma-mesterképzés-doktori után, de mindenképpen tervben van. :)

Lányismerőseim nagy része sem zárja ki a lehetőséget, szóval határozottan vannak még olyan lányok, akik szeretnének szülni.

2018. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én eddig csak ilyennel találkoztam.
2018. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!