Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nagyon nagy baj az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon nagy baj az ha nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Mindig búskomor, rosszkedvű és csendes vagyok. Nem szeretek beszélgetni mert nincsen miről mivel velem semmi sem történik sohasem. Nem szeretek csoportmunkában részt venni, kerülök mindenkit akit csak lehet. Mindig szomorú szoktam lenni és ritka az a pillanat amikor egy kicsit jobb kedvem van de ez sem tart sokáig.

2018. jún. 30. 20:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Biztosan nem büszkék rám a szüleim de nem mintha annyira érdekelné is őket.


Néha egy jó viccen szoktam mosolyogni bár ez is messze áll tőlem.

2018. jún. 30. 21:35
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
És tőlünk mit vársz? Miért írtad ki ezt a kérdést?
2018. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem vár semmit, kellemes ez neki így mert nem tesz ellene, hogy másképp legyen.
2018. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdésemet, hogy megerősítést kapjak, hogy nekem sohasem lesz párkapcsolatom. Azért, hogy egyre jobban tudatosuljon bennem.
2018. jún. 30. 22:01
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas egy f..reg vagy, mert a férfi megnevezést nem érdemled meg.
2018. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tudom.
2018. jún. 30. 22:09
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Aztak****, visszatért az eredeti, sok száz válaszos beszélgetéseket kiprovokáló Balázs. Szerintem mindenki menjen innen, amíg nem késő.
2018. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki figyeljen. Ez egy nyomorult energiavámpír, még szidni sem érdemes, mert ő még abból is töltekezik. Lényegében mások figyelméből táplálkozik. Én szóltam, úgyhogy szerintem ennek fényében hagyjátok figyelmen kívül, ha jót akartok magatoknak.
2018. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vajjal finomabb
2018. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Aludj el szépen kis Balázs:D
2018. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!