Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok mondanátok vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mondanátok véleményt rólam?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehezen találok párt, a külsőmmel lehet gond?

24/F


[link]


2018. júl. 3. 22:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanezeket a ma már tudom hogy semmitmondó véleményeket kaptam a nőktől. (nincs baj veled és a többi maszlag szöveg). Töltsd fel ezt a képet a Photofeeler.com-ra ahol reális véleményt fogsz kapni. Le fogsz sokkolni hidd el.
2018. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
*sokkolódni
2018. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy kifejezetten az esetem, de szerintem férfias vagy nagyon. Borosta jól áll, de nélküle is jól nézhetsz ki mert jó arcformád van. Jó arc, jó test.

Más gond lehet, de az is majd rendeződik.

Maradj szőrös, az a férfias.

2018. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%

Szőr mióta férfias ? Rosszul is lennék ha egy szőrös test hozzam simulna minta Csubakka akarna ölelgetni ...

szerintem nincs undorítóbb annál mint amikor valaki olyan szőrös mint a feje

2018. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is rendben van a külsőd.
2018. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Ez valami trollkérdés, ugye? Belinkelsz egy kifejezetten jóképű, vonzó férfiról egy fotót, hogy a külsejével van-e gond? A fejedben, ott van gond...
2018. júl. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Bár a beállítás nem túl jó, én azt gondolom, ha előnyösebb szögből lenne fényképezve és nem ilyen fényviszonyok között, tuti, hogy randiznék veled.

A szád és a szemed kifejezetten vonzó lehet. A borosta és a mellszőr is nagyon tetszik, viszont a hátszőr... Az lehet probléma...

2018. júl. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi véleményeket! Akik nem értik, hogy miért vagyok a véleményekre kíváncsi, nekik el szeretném mondani, hogy pont a szőr a legzavaróbb rajtam és az rontja nagy mértékben az önbizalmam is.
2018. júl. 4. 07:33
 19/33 anonim ***** válasza:
25%
tuti, hogy nem akuldoddel van a gond, bar a mellkasodon a szort rovidebbre nyirhatnad
2018. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
58%
A szőrproblémára ezer megoldás van, keress egy számodra szimpatikus megoldást.
2018. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!