Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok mondanátok vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mondanátok véleményt rólam?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehezen találok párt, a külsőmmel lehet gond?

24/F


[link]


2018. júl. 3. 22:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Jól nézel ki, és a tekinteted / arckifejezésed is értelmes.
2018. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. júl. 4. 12:34
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Élőben jobb vagy!:-)
2018. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen jó vagy! ;) Helyes arc, szép száj. Szerintem azzal sincs baj, hogy szőrös vagy.
2018. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Én ligát váltanék érted. :D
2018. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
66%
Megbeszéltünk egy talit, amit végül az esős idő miatt sose pontosítottunk. Talán ezzel van a baj. Ha ennyire veszel komolyan más lányokat is, az gond.
2018. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, de én pusztán arc vagy kinézet alapján nem tudom megmondani senkiről sem, hogy randiznék-e vele, vagy szeretném-e a páromnak:(


Nyilván az is fontos, de önmagában nem elég szempont. Láttam már olyan férfit, aki első ránézésre szimpi volt, de ha aztán nem tudtunk jól elbeszélgetni, nem voltunk egy hullámhosszon, akkor a kinézete miatt úgyse fogok összejönni vele.


Amúgy nincs gond az arcoddal.

Egy megjegyzés: nem kifejezetten szimpi, ha férfiról ilyen póló nélküli képeket látok, mivel fontosnak tartom a stílusát is, hogyan öltözködik, meg ilyesmi. Kissé rossz első benyomást kelt az ilyen meztelen felsőtestű kép. Nem vagyok prűd, csak egyszerűen fura lenne, mint ismerkedős fotó. Csak őszinte voltam.

2018. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mi van a nőkkel? Jól van randizatok csak a szőrtelenítő selyemfiúkkal, legalább több férfi marad nekem. :D amikor megnyitottam azt hittem valami ótvar fejed lesz, de egész helyes vagy. Imádom a fekete hajú pasikat.
2018. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 26-os hozzászólás odab*sz :D
2018. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Külsőre semmi probléma nincs veled, szimpatikus vagy első ránézésre, ha ehhez még olyan srác is vagy, akivel normálisan el lehet beszélgetni, akkor nagy gond nem lehet. Szorítok, hogy találj magadnak egy aranyos, kedves lányt. Hajrá!
2018. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!