Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az, aki hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki hozzám hasonlóan állandóan koppan az első randi után?

Figyelt kérdés
Akárhányszor ismerkedem (nőkkel), eljutunk az első randiig, rendben lévőnek tűnik minden, még a találkozón is sokat nevet, megérint, engedi a kézen fogva sétát (egyénfüggő), ölelést, van, aki a csókot is. Majd eltűnik másnaptól 1-2-3 napra, elérhetetlen bárhogy és kárpótlásul néhány nap után visszaböffent annyit, hogy "nincs meg a szikra/kémia". Ez mi? Ha rákérdezek, természetesen nincs válasz, hogy miért, miért is lenne... Ennyire nincs manapság már gerinc a nőkben, hogy legalább a fejlődés érdekében őszinték legyenek szerencsétlen másikkal? Aztán meg csodálkoznak, ha majd idővel elkezdem tárgyként kezelni őket az utálattól vezérelve... Értem én, hogy nem akar megbántani, de szerinte ezzel mennyire teszi azt?! Ha őszinte, csak néhány napig fáj, megemésztem, tanulok belőle, újrakezdem - MÁSHOGY. De ez, hogy tudom, hogy szar vagyok, csak azt nem, miért...
2018. júl. 7. 21:26
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
#30 Mindegyik más és elsőre kedves, rendes, intelligens, empatikus jó kislánynak tűnnek. De jó színészek...
2018. júl. 7. 22:50
 32/46 anonim ***** válasza:
Hát, elég keserű vagy. Csoda, ha senkinek nem kellesz randi után.
2018. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha sorozatosan mindig ugyanaz történik velem, akkor elgondolkodnék, hogy hol van az én felelősségem a dologban. Érdekes, ha különböző személyiségű, stílusú, külsejű lányokkal találkozol, és mindig ugyanoda lyukadtok ki, azaz a végén egy mondattal leráznak, tiltanak. Érdemes lenne önreflexiót tartani, hogy mi az az ismétlődő motívum, ami miatt hasonló szituációkba keveredsz.

Előfordulhat, hogy pár lány flegma, gyáva, konfliktuskerülő, személyesen értelmesen képtelen közölni veled az indokait, de ha mindegyik ugyanezt csinálja, akkor neked nagy részed van abban, hogy ezekbe a helyzetekbe belekerülsz, akár a választásaiddal, akár a randin tanúsított viselkedéseddel.

2018. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
#32 Szerinted miért váltam azzá?
2018. júl. 7. 22:56
 35/46 anonim ***** válasza:
74%
Jajj, hagyjuk már. Évek óta egyedül élő fiatal nő vagyok. Egyik csalódásom sem tett keserűvé. Én döntöm el, milyen akarok lenni, nem a körülményeim.
2018. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha a randin is ilyen nőgyülő vagy és ilyeneket mondasz éreztetsz hát én se csodálkozom h futva menekülnek.
2018. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
#35 Minden ember máshogy dolgozza fel. Én így.
2018. júl. 7. 23:02
 38/46 anonim ***** válasza:
29%

#35

Csakhogy egészen más amikor valaki tudatosan egyedül élő nő és nem azért él így mert 100 randija közül 99-szer lelép a másik fél szó nélkül, a maradék egy pedig csak "jobb híján..." alapon megy el vele és egy hónap után dobja amikor egy másik pasi kerül a képbe.

Ha jól gondolom, túlságosan sok erőfeszítésedbe nem kerülne, hogy ne egyedül élő nő legyél.

2018. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
#36 Köszi a feltételezést, de meg kell, hogy nyugtassalak, nem így van. Most a mérhetetlen csalódottság beszél belőlem.
2018. júl. 7. 23:03
 40/46 anonim ***** válasza:
42%

Ez akkor sem normális, hogy benned van. Ez elég ijesztő lehet.


Az amúgy nem érdekes, hogy ha egy nő kiír egy kérdést, hogy verik, minden pasi odamondja, hogy "Te választottad!", de ha te sorozatosan ugyanolyan nőket fogsz ki, az csak úgy történik veled?


Úgy szeretnék ilyen ember lenni, én az vagyok, aki mindig azon gondolkodik, mit csinálhatott rosszul; jó lenne helyette azt gondolni, hogy a világon mindenki hülye, csak én vagyok ász.

2018. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!