Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az, aki hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki hozzám hasonlóan állandóan koppan az első randi után?

Figyelt kérdés
Akárhányszor ismerkedem (nőkkel), eljutunk az első randiig, rendben lévőnek tűnik minden, még a találkozón is sokat nevet, megérint, engedi a kézen fogva sétát (egyénfüggő), ölelést, van, aki a csókot is. Majd eltűnik másnaptól 1-2-3 napra, elérhetetlen bárhogy és kárpótlásul néhány nap után visszaböffent annyit, hogy "nincs meg a szikra/kémia". Ez mi? Ha rákérdezek, természetesen nincs válasz, hogy miért, miért is lenne... Ennyire nincs manapság már gerinc a nőkben, hogy legalább a fejlődés érdekében őszinték legyenek szerencsétlen másikkal? Aztán meg csodálkoznak, ha majd idővel elkezdem tárgyként kezelni őket az utálattól vezérelve... Értem én, hogy nem akar megbántani, de szerinte ezzel mennyire teszi azt?! Ha őszinte, csak néhány napig fáj, megemésztem, tanulok belőle, újrakezdem - MÁSHOGY. De ez, hogy tudom, hogy szar vagyok, csak azt nem, miért...
2018. júl. 7. 21:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Nálam is ütött a kérdés, ahogy visszaböffent szó is. Nézd, a mai világban nagyon sokan a randikat sem nézik többe, mint egy társkeresős chatet. Nyomnak egy x-et és kész. Nem csak a nők, a férfiak ugyanúgy. Nem jött be (egy alkalmat megjátszani nem nehéz, hogy ok minden), megy tovább indoklás nélkül. Ez van. Tanulni idővel majd tanulsz, mikor felismered a saját hibáidat.
2018. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
39%

"megérint, engedi a kézen fogva sétát (egyénfüggő), ölelést, van, aki a csókot is."


Megértem hogy értetlenül állsz előtte, hogy valaki három nap után közli, a szikra hiányzát, hiszen ha nem érzem az adott férfi iránti vonzódást, akkor a nem fogom meg a kezét, nem engedek ölelést sem csókot, mivel nem vágyom rá.

Szerintem más oka van annak, hogy nem akarnak tőled többet.

N

2018. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként lehet, hogy úgy értelmezik: nálad nem érzik a szikrát, vagyis nem látják rajtad, hogy teljes erőből kívánod őket. Ha csak eltinglitanglizol első randin, és nem érzik, hogy széjjelszednéd őket, akkor ugy vannak vele, hogy felejtős, nem érdekelnek eléggé. És félre ne értsd, nem csupán szexuálisan, hanem mindenestől.
2018. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
14%

Vicces. Leírtátok, amit a kérdező várt, hogy pl. nem igényes vagy nem kívánta a másik férfiként. Aztán lepontoztátok, hogy leírtam, hogy gáz az a kommunikációs szint, hogy ehelyett csak a "nincs kémia" szöveget nyomják sokan. Saját magatoknak mondtatok ellent, de sebaj, ez itt megszokott...


De, ugye fordított helyzetben sincs probléma, ha lefekszem egy nővel, aztán lelépek és utólag benyögöm, hogy nem volt kémia?

2018. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
68%

#14

Azért vagy lepontozva, mert mindig elveted a sulykot. Egyszer találkozni valakivel meg szexelni vele nem ugyanaz a kategória. De szerintem direlt rohansz helybe a lófszért, mert élvezed, hogy háboroghatsz ezen a fiszemfszom pontozáson. :D

2018. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
3%

#16: Csak próbálok egy kis fényt vinni a sötétségbe, miközben értelmezem a dolgokat :D

A találkozás és a szex között nem feltétlenül van ilyen szinten különbség. Azért egy romantikázás jogosan ébreszthet a másik fél részéről komolyabb érzelmeket, míg egy diszkóból hazavitt nőknél elég vicces, amikor szerelemről kezdenek beszélni.

2018. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
25%
Ha az első randi után nem akar folytatást és a randi végén nem közli az elég gerinctelen dolog. Persze nem akarod megbántani a másik felet, de mégis könnyen belátható hogy a személyes találkozón szerzett benyomás pótolhatatlan, ha valami irritál, zavar a másik emberben az ellen nem lehet mit tenni, el kell búcsúzni békességben. Aki terel, hiteget, hazudozik az nem tiszteli a másik felet, őszinteség mindig kifizetődik!!!!
2018. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
55%

#17

Jó hát az más. Akit hazavisznek félrészegen a diszkóból, majd megdöngetik, és aztán hiszi, hogy lesz folytatás, az hülye. Egy klasszikus párkeresés más. Ott igazából válogatsz, mint mondjuk egy autószalonban: megnézed alaposan kívülről-belülről, elviszed egy próbakörre, aztán eldöntöd, hogy megveszed-e. Ezen tényleg nincs mit magyarázni.

2018. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

#12 Nagyon jól megragadta a lényeget. Minek hiteget és tesztel, ha érzi, hogy nincs meg az, ami kell neki? Akkor mondja azt pár mondat után, hogy bocsi, de ennek nincs jövője. Helyette a következő találkozót is megbeszéljük, van, hogy konkrét időpont is van, úgy tűnik, várni fogja, erre a fenti eset fordul elő. Nem egyszer, nem kétszer, sokszor. És amit nem értek, hogy miért mindenki csak azt mondja, hogy hiba van a rendszerben és miért nem azt, hogy mi is az a hiba valójában velem kapcsolatban?!


A kérdésért pedig elnézést, ha valakinek sértettem vele a... bármijét is.

2018. júl. 7. 22:00
 20/46 anonim ***** válasza:
17%

#18 (Már, ha a szokásos randomhozzászólástörlő admin hagyja a számozást): Persze, ez így korrekt. Csak a felállásból elég sokszor van az kihozva, hogyha egy férfi mondja, akkor gázabb. Pl. több női ismerősöm is rázott le már úgy pasit, hogy nincs kémia, aztán nekem elmondták, hogy mi volt a sráccal a gond, de a srácnak már nem akarták megmondani. Amint ezek a lányok hasonló szöveget kaptak egy pasitól, teljes mértékben felháborodtak. Az egyéjszakást azért hoztam szóba, mert férfiaknál az a jellemzőbb lelépés, míg nőknél a "legyünk barátok" vagy "nincs "nincs kémia" szöveg.

Szerintem szimplán mindenki lehetne egyenesebb és őszintébb. Mindjárt kevesebb lenne a társkeresési probléma, az emberek könnyebben felismernék, hogy mit rontanak el.

2018. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!