Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az, aki hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki hozzám hasonlóan állandóan koppan az első randi után?

Figyelt kérdés
Akárhányszor ismerkedem (nőkkel), eljutunk az első randiig, rendben lévőnek tűnik minden, még a találkozón is sokat nevet, megérint, engedi a kézen fogva sétát (egyénfüggő), ölelést, van, aki a csókot is. Majd eltűnik másnaptól 1-2-3 napra, elérhetetlen bárhogy és kárpótlásul néhány nap után visszaböffent annyit, hogy "nincs meg a szikra/kémia". Ez mi? Ha rákérdezek, természetesen nincs válasz, hogy miért, miért is lenne... Ennyire nincs manapság már gerinc a nőkben, hogy legalább a fejlődés érdekében őszinték legyenek szerencsétlen másikkal? Aztán meg csodálkoznak, ha majd idővel elkezdem tárgyként kezelni őket az utálattól vezérelve... Értem én, hogy nem akar megbántani, de szerinte ezzel mennyire teszi azt?! Ha őszinte, csak néhány napig fáj, megemésztem, tanulok belőle, újrakezdem - MÁSHOGY. De ez, hogy tudom, hogy szar vagyok, csak azt nem, miért...
2018. júl. 7. 21:26
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
#20 Egyenesség, ennyi a kívánságom nekem is. A gerinc megléte és rendeltetésszerű használata. Csak és kizárólag azt várom el, amit magam is képes vagyok adni.
2018. júl. 7. 22:07
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem meri megmondani, hogy gáz voltál nála. Olyan ez, minthogy nagyon sok ember nem mer és nem tud nemet mondani dolgokra, ezért vállal olyat is, amihez semmi kedve. Félünk nyíltan német mondani, nehogy ne kedveljenek bennünket.
2018. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

#19


#12 vagyok. Igen, én is írtam, hogy valami más oka lehet, ezt nem tudhatjuk, mivel nem ismerünk, még csak nem is láttunk. Sok minden lehet, akár egy apró stílusbeli különbözőség, egy nagyon nem szimpatikus magatartásforma. De akkor sem korrekt ösztönözni a másikat, ha nem érzem, hogy passzolunk. Én az első randi végeztével meg szoktam mondani, hogy szeretnék-e még találkozni vagy sem. Nem mindig indokolom meg teljes mértékben, attól függően, hogy az ok mennyire lenne bántó a másik számára.

2018. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
De a "miért" miért fontos? Hogy ha minden randi után megváltozol, azt sem tudod, ki vagy.
2018. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
#24 És ha olyan dolog, amit csak én nem veszek észre magamon, de mindenki más igen?
2018. júl. 7. 22:18
 26/46 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekel, és nem elég neked, hogy nem vonzódtak hozzád, akkor, amikor megírják neked, hogy „nem érezték a szikrát”, kérd meg őket, hogy részletezzék kicsit, hogy pontosan mi volt a gond, amiért nem szeretnék folytatni az ismerkedést. Leírhatod, hogy nem zavar, ha akár bántóan őszinték lesznek, mert így legalább megtudod, hogy mi az, ami nem szimpatikus senkinek sem veled kapcsolatban, miért csak az első randiig jutsz el. Lehet, hogy a stílusoddal van valami, ami miatt nem érdeklődnek tovább, de az is lehet, hogy szimplán csak olyanokat fogtál ki, akiknek tényleg nem tetszettél, és egyenes módon képtelenek voltak ezt veled közölni.


„Aztán meg csodálkoznak, ha majd idővel elkezdem tárgyként kezelni őket az utálattól vezérelve...”

Miért a többi nőt hibáztatnád azok miatt, akikkel sikertelenül ismerkedtél? Ugye te sem éreznéd igazságos dolognak, ha valaki a korábbi csalódásai miatt kezelne téged fenntartásokkal, ellenségesen?

2018. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

#25

Ha akkora gáz lenne, hogy senkinek nem felel neg, akkor hidd el, már a barátaid vagy anyád elmondta volna, hogy mi a baj. Én amikor nekimentem a társkeresésnek, a jóisten se tudott volna elbizonytalanítani. Tudtam, hogy jó vagyok, mik a hibáim, csak meg kellett keresni, aki nem link/hülye. Nem elemezgettem túl. Ezeken át kell lépni gyorsan.


#20

Hát vannak hülyék, ez tény. Mondom, nekem is írta férfi 3 randi után, hogy nincs meg a kémia. Nem tudja, nem érzi a bizonyos pluszt. Én meg nem vekengtem rajta sokáig. Nem kötelező se velem lenni, se ápolgatni a lelkemet (mondjuk azt mondta, attól még lehetünk barátok, lol).

2018. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
41%

Igazából ez az egész mentalitás annak a hozadéka, hogy gyakorlatilag minden nő tökéletesnek gondolja magát. Szóval az ő fejében csak olyan opció létezik, hogy iránta azért van az érdeklődés mert ő hibátlan, te pedig valamilyen módon nem feleltél meg neki, talált benned kivetnivalót.

Az meg sem fordul a fejükben, hogy a férfiak eleve toleránsabbak, elnézőbbek és inkább a pozitív dolgokra koncentrálnak. Ha nincs esze a lánynak vagy halál unalmas akkor marad a teste mint utolsó lehetőség (ezért a sok csak szexuális ajánlat mindenhol).

Szóval ők nem fognak tudni úgy gondolkodni, hogy elfogadjanak akármit. Nem tartozol bele az elképzelt álomképébe ezért már nem vagy megfelelő, ilyen egyszerű.

Magas ló, nulla önkritika és folyamatos hárítás. Ez jellemzi kb. az összes nőt.

2018. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

#26 Minden esetben értelmesen, higgadtan megkérdezem őket és semmi válasz. Tiltanak, törölnek, eltűnnek szó nélkül.


A másik kérdésre a válasz: ha veled csinálnák sorozatban sokadjára ugyanezt, akkor mit tennél, lenyelnéd, tűrnéd?

2018. júl. 7. 22:40
 30/46 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, miért választok hasonló típusú nőket. Ill. hogy biztos van-e olyan vonzalom köztünk, hogy érdemes legyen randira hívnom.
2018. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!