Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha konkrét elképzeléseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha konkrét elképzeléseim vannak a párkeresésben, akkor vagy kompromisszumot kötök, és érzem azt, hogy megalkudtam a boldogságom terén, vagy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A személyiségben is ugyanígy vannak körülírt és részletes megkötéseim, de amik abban szerepelnek, ott nagyobb eséllyel találok számomra megfelelő lányt. Elsősorban ez számít, de a külső vonzalom is együtt kellene, hogy járjon ezzel. Bár eddig is sokféle karakterű lányhoz vonzódtam, hajszín, szemszín, magasság, öltözködési stílus, arcívek terén, és tudtam kötődést kialakítani, de akivel tartósan, véglegesen együtt akarok lenni a jövőmben, őt egy alacsony, törékeny termetű lányként képzelem el, aki mellett azt érezhetem, hogy óvom őt, és elvész az ölelésemben a kezeim között:

[link]

Eleve nagyon, nagyon kevés az ilyen fenti lány, aki 155-160 centi magas (vagy mély:), és ez már drasztikusan lecsökkenti a keresés lehetőségét. Ha csak százból egy van, akkor ennyivel esnek vissza az esélyeim. De én egyszerűen ezt vágyom a jövőt illető párkapcsolatomban, mint itt a képen is.


Ráadásul tovább csökkenti a sikeres rátalálást arra, akibe belezúghatok, hogy az pusztán, ha egy lány kifejezetten alacsony is, még lehetnek széles vállai, háta, ami viszont férfias vonás, és nem vonz. Az alkat is hozzáad a megjelenéshez, és ebben a karcsú test, a keskeny váll, a vékony karok állnak az elképzeléseimben:

[link]


És még ez sem a vége. Ugyanis mindig a barna, egyenes haj, és mélybarna szem váltott ki belőlem leginkább vonzalmat:

[link]

Ami ismét lecsökkenti annak esélyét, hogy találjak a képzeletemben összeálló barátnőt.


2018. júl. 23. 11:54
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

mármint ez egy választás eredménye. Több nő közül kiválasztódik számodra egy. És ő különleges lesz.

Valami furcsa a fejedben szerintem, szimpatikus embernek is tűnsz, de valahogy mégis olyan kattantnak.De ne sértődj meg!

Ismerkedj élőben!

2018. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Számomra ez olyan különbség, mint amikor valaki csak azért, mert "valamit csinálni kell", mert a számlákat be kell fizetni, pusztán ötletszerűen, a felmerülő lehetőségekkel élve válogat a munkahelyek között, úgy, hogy elképzelése sincs, mit akar tulajdonképpen az életétől, majd megszokja a munkahelyét, belejön, megkedveli, de inkább tényleg csak hozzászokik...


...és van, aki tudatosan el akar érni egy kijelölt munkát, amit élete céljának tesz meg. Nem csak úgy beleragadva az egészbe, bérszámfejtő lesz, majd onnan húzza ki nyugdíjig, hanem egészen fiatal korától már fényképész akar lenni, és meg akar nyitni egy saját kiállítást a képeiből.


Mindkettőnek ugyanaz lesz a végpontja, a megélhetés, de azt kijelenteni, hogy csak az a fajta a szerelem, amit te tapasztaltál meg eddig, túlságosan szűk keresztmetszetű meglátás.

2018. júl. 29. 21:21
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

10 év múlva látjuk meg, hogy mind kettőnek ugyan az lesz-e a végpontja. Mert lehet, hogy én négy gyereket nevelek tíz év múlva boldog kapcsolatban, te meg egyedül vadászol a képedre.

Sanszos..


De hogy nem hiszed el, hogy meg lehet szeretni valakit, csak úgy, találomra, az nem fér a fejembe. Te életed.

2018. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hogy nem lehet megszeretni. Én azt írtam, nem csak egyetlen fajta szerelem "a" szerelem, amit te akként tapasztaltál meg. Ez sokkal szélesebb skálán mozog ennél. Így kijelenteni, hogy "ez" a szerelem, aki másként járja be, az nem az - nem lehet.
2018. júl. 29. 22:24
 25/44 anonim ***** válasza:

Ha ezeknek megfelelsz, olyan részletességgel várhatsz el kinézetre, amilyenre akarsz, mert akár picike,filigrán, zöldszemű fekete csajt is fogsz találni, vagy akármilyen ritkább kombinációt.


-minimum 170 cm

-arányos,sportos /feszes,vékony testalkat

-szabályos, mégis férfias arc(tök mindegy, hogy pl. szőke vagy-e vagy sem)

-arckarakteredhez illő frizura és arcszőrzet

-neked jólálló ruhák-gondolom az is elvárás a nőben neked, hogy ne úgy öltözködjön, hogy a nagyanyádat lássad viszont-

-biztos anyagiak

2018. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
183 cm és 86 kg szerintem lefedi az általad mondott testalkatot. Az arcom saját megítélésem szerint férfias, de ebben nem az én véleményem a döntő. Az öltözködés is ilyen, mint ahogyan a haj is, amik már mind szubjektív pontok az előbbi, számokban is mérhetőekhez képest.
2018. aug. 1. 12:55
 27/44 anonim ***** válasza:

Na ja, de így is kb. 160 centihez 50 kilós csajokról ábrándozol.


Attól még, hogy 183 centihez 86 kg vagy, löttyedt még lehetsz, nem a kilóktól függ. Na meg a férfias arc is takarhat barom arcot.

2018. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

"Na ja, de így is kb. 160 centihez 50 kilós csajokról ábrándozol."


És miért volna az 50 kg kevés egy 160 centis testmagassághoz? Ez volna az egészséges arány. Amit én is adok - többet nem várok el.

2018. aug. 1. 13:31
 29/44 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő: aki csak egy testtájékra hízik, többnek tűnik, aki arányosan, az teljesen jól néz ki 160 centihez 60 kilóval, sőt.


Ugye nem akadsz ki, ha egy 160 centis csaj 63 kg, ha te meg 183 centihez 86 kg vagy?

2018. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=SdOdwmx_dc4


Szerintem ez egészségesebb út, mint amin te jársz, egy meghallgatást megér!

2018. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!